TVN musi zmierzyć się z ostrą krytyką ze strony Andrzeja Dudy.. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Lipca 2020

Andrzej Duda pokłócił się z reporterem TVN24. "Dziwnie się zachowujecie"

TVN postanowił zadać Andrzejowi Dudzie nietypowe pytanie. Krótka dyskusja z prezydentem szybko jednak przerodziła się w niemałą sprzeczkę. Poszło o nadchodzącą debatę prezydencką, której organizatorami mają być komercyjne stacje. - Troszeczkę dziwnie się zachowujecie - zaatakował prezydent.

Od kilku miesięcy mamy do czynienia z zażartą kampanią prezydencką. Zarówno Andrzej Duda, jak i Rafał Trzaskowski podróżują po kraju, prosząc o poparcie Polek i Polaków. W najbliższej przyszłości ma dojść do medialnego starcia obu polityków. Jest jednak jeden haczyk. Przedstawiciel Zjednoczonej Prawicy odmawia starcia z włodarzem Warszawy na antenie TVN-u. Wiele wskazuje na to, że Duda weźmie udział jedynie w debacie organizowanej przez TVP. Stało się to powodem kolejnego konfliktu polityka z komercyjnym medium.

Tysiące Polek i Polaków otrzymało druzgocące rachunki. Tysiące Polek i Polaków otrzymało druzgocące rachunki. "Myślałem, że oszczędzę czas i pieniądze"Czytaj dalej

TVN: Zaskakująca sprzeczka Andrzeja Dudy z komercyjną stacją

Podczas ostatniej konferencji Andrzeja Dudy w Drawsku Pomorskim, prezydent otrzymał niespodziewane pytanie ze strony reporterka TVN-u. Przedstawiciel stacji chciał dowiedzieć się, czy kandydat Prawa i Sprawiedliwości stawi się jedynie na debacie Telewizji Polskiej. Wyjaśnijmy, że 2 lipca przy wsparciu Wirtualnej Polski i Onetu ma dojść do identycznego wydarzenia. Odpowiedź głowy państwa z pewnością zaskoczyła przedstawicieli mediów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jarosław Kaczyński ma "tajny plan". Ma pomóc Dudzie wygrać, zaskakujące doniesienia mediów
2. Tysiące Polek i Polaków otrzymało druzgocące rachunki. "Myślałem, że oszczędzę czas i pieniądze"

 - Zaproponowałem, żebyście zamiast jednostronnie ustalać termin debaty i narzucać go wszystkim, nie wiem, troszeczkę dziwnie się zachowujecie, żebyście zorganizowali razem ze wszystkimi mediami wspólnie jedną debatę, tak żeby nie wykluczać widzów - odpowiedział Andrzej Duda. Niecodzienne słowa prezydenta zostały odebrane przez dziennikarza TVN-u jako obraźliwe. Nie wiemy jednak, co miał na myśli polityk mówiąc o "dziwnym zachowaniu" komercyjnego medium.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 5 tys. zł do wzięcia. Dziś rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Nagła awantura na konferencji sztabu Andrzeja Dudy. W centrum dziennikarka TVN, wszystko trafiło do sieci
  4. Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści
  5. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  6. Rogi diabła nad morzem. Sfotografowano niezwykłe zjawisko