wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jeden z uczestników programu TTV nie żyje. Prawdopodobnie odebrał sobie życie, sprawa nadal budzi kontrowersje wśród opinii publicznej

11 Września 2020

Autor tekstu:

Konrad Karpiuk

Udostępnij:

TTV emituje na swojej antenie program "Dżentelmeni i wieśniacy". Ostatnio było głośno o jednym z uczestników, niestety nie były to pozytywne wieści. Bohater programu zginął w tajemniczych okolicznościach, podejrzewa się samobójstwo

Znany z programu TTV Jarosław K. miał 20 czerwca około godziny 7:00 w miejscowości Mrzeżyno (woj. zachodnio-pomorskie) wjechał do kanału portowego samochodem osobowym. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, aby ratować kierującego pojazdem. Udało się go wyciągnąć, ale reanimacja się niestety nie udała. Teraz wyszły na jaw kolejne szczegóły tej kontrowersyjnej, przykrej sytuacji.

Uczestnik programu na TTV zginął w tragicznych okolicznościach

Z początku nie było wiadomo, kto był ofiarą wypadku. Podawano jedynie, że był to mężczyzna w wieku około 40 lat. Dopiero później poinformowano, że był nim Jarosław K. - 36-latek, który wziął udział w hicie TTV "Dżentelmeni i Wieśniacy". Śledczy przeanalizowali także relacje świadków oraz nagrania z monitoringu. Taśmy potwierdziły zeznania, że kierowca nawet nie hamował przed wjechaniem do wody.

- Dotychczasowe ustalenia poczynione w tej sprawie wskazują, że było to samobójstwo i w tym kierunku prowadzone jest postępowanie, jednakże w jego toku prokurator będzie ustalał wszystkie okoliczności tego zdarzenia - powiedziała prokurator ze Szczecina, Ewa Obarek. 

Porażająca relacja świadków i nieznane przyczyny dramatycznego kroku

To jednak nie koniec porażających szczegółów jego śmierci. Jak podaje Polsat News, świadkowie podają, że gdy służby wydobyły ciało, było widać na jego rękach kajdanki. Tak jakby Jarosław K. chciał się upewnić, że jego próba samobójcza dojdzie do skutku. Nie wiadomo, jaka była przyczyna prawdopodobnego samobójstwa.

Źródło: pikio.pl

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >