Tomasz Komenda ważna nowina. Jan BIELECKI/East NewsŹródło: Jan BIELECKI/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Karpiuk
Autor Konrad Karpiuk - 11 Września 2020

Życie Tomasza Komendy zmieni się o 180 stopni. Właśnie przekazał nowinę

Tomasz Komenda po spędzeniu niesłusznie 18 lat w więzieniu układa sobie na nowo życie. Na pewno nie jest mu łatwo, jednak ostatnio przekazał wszystkim wyjątkowo radosną nowinę. Powiedział to w wyjątkowych okolicznościach.

Tomasz Komenda był honorowym gościem na premierze filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" poświęconemu jego tragicznemu przypadkowi. Niewinny, 44-letni mężczyzna spędził 6540 dni w więzieniu, będąc niesłusznie oskarżony o gwałt i morderstwo nastoletniej dziewczyny. Mając na koncie takie oskarżenia, był dręczony przez współwięźniów i strażników, co niewątpliwie odbiło się na jego psychice. Teraz układa sobie na nowo życie, przed projekcją filmu, przekazał wszystkim ważną nowinę, o wielkiej zmianie w jego życiu.

Urzędnicy cię odwiedzą i nałożą karę 5 tys. zł. Nie wywinie się nikt, nie spełniający warunkówUrzędnicy cię odwiedzą i nałożą karę 5 tys. zł. Nie wywinie się nikt, nie spełniający warunkówCzytaj dalej

Tomasz Komenda przekazał radosną nowinę

44-latek przed projekcją filmu uklęknął przed swoją partnerką i oświadczył się jej przy całej sali. Jego wybranka to Anna Walter. Para poznała się na portalu randkowym, niedługo po tym, jak Tomasz Komenda wyszedł z więzienia. Choć z początku kilkukrotnie urywali kontakt przez internet, to gdy spotkali się przypadkiem na ulicy, zrodziło się między nimi uczucie. Oświadczyny to jednak niejedyne dobre wieści, para spodziewa się dziecka.

Obrazy WTV"Rolnik szuka żony": Niespodziewany zwrot akcji u popularnego uczestnika . Jego życie całkowicie się zmieniCzytaj dalej

- Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej. Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy jak nie teraz - ogłosił Tomasz Komenda cytowany przez Wirtualną Polskę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. Idealne na piątkowy obiad, niezwykle pyszne i chrupiące kotleciki z buraka. Wyjątkowy sos podkreśli ich cudowny smak

Partnerka Tomasza Komendy również ma za sobą trudną przeszłość. Jest samotną matką, a jej były partner znęcał się nad nią fizycznie. Teraz układają sobie życie od nowa, zostawiając trudną przeszłość. Sam 44-latek przyznał, że początki były trudne, szczególnie że na portalach randkowych wiele kobiet zastanawiało się, czy to naprawdę on. Jednak w końcu udało mu się odnaleźć nową drogę w życiu.

Tajemnice przeszłości Gienka Loski. Niewielu wie, czego doświadczył w dzieciństwie, można się popłakaćTajemnice przeszłości Gienka Loski. Niewielu wie, czego doświadczył w dzieciństwie, można się popłakaćCzytaj dalej

Coraz bliżej rozwiązania sprawy zbrodni miłoszyckiej

Tomasz Komenda był niesłusznie oskarżony o gwałt i zabicie 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej w Miłoszycach (woj. dolnośląskie) nocy 31 grudnia 1996 na 1 stycznia 1997 roku. W maju 2018 roku wypuszczono go na wolność i uniewinniono. Śledczym na podstawie dowodów i śladów DNA udało się znaleźć oskarżonych. Wobec Ireneusza M. prokuratura domaga się dożywocia, a wobec Norberta B. 25 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źródło: Wirtualna Polska

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News