Tomasz Komenda ważna nowina. Jan BIELECKI/East NewsŹródło: Jan BIELECKI/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Karpiuk
Autor Konrad Karpiuk - 11 Września 2020

Życie Tomasza Komendy zmieni się o 180 stopni. Właśnie przekazał nowinę

Tomasz Komenda po spędzeniu niesłusznie 18 lat w więzieniu układa sobie na nowo życie. Na pewno nie jest mu łatwo, jednak ostatnio przekazał wszystkim wyjątkowo radosną nowinę. Powiedział to w wyjątkowych okolicznościach.

Tomasz Komenda był honorowym gościem na premierze filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" poświęconemu jego tragicznemu przypadkowi. Niewinny, 44-letni mężczyzna spędził 6540 dni w więzieniu, będąc niesłusznie oskarżony o gwałt i morderstwo nastoletniej dziewczyny. Mając na koncie takie oskarżenia, był dręczony przez współwięźniów i strażników, co niewątpliwie odbiło się na jego psychice. Teraz układa sobie na nowo życie, przed projekcją filmu, przekazał wszystkim ważną nowinę, o wielkiej zmianie w jego życiu.

Urzędnicy cię odwiedzą i nałożą karę 5 tys. zł. Nie wywinie się nikt, nie spełniający warunkówUrzędnicy cię odwiedzą i nałożą karę 5 tys. zł. Nie wywinie się nikt, nie spełniający warunkówCzytaj dalej

Tomasz Komenda przekazał radosną nowinę

44-latek przed projekcją filmu uklęknął przed swoją partnerką i oświadczył się jej przy całej sali. Jego wybranka to Anna Walter. Para poznała się na portalu randkowym, niedługo po tym, jak Tomasz Komenda wyszedł z więzienia. Choć z początku kilkukrotnie urywali kontakt przez internet, to gdy spotkali się przypadkiem na ulicy, zrodziło się między nimi uczucie. Oświadczyny to jednak niejedyne dobre wieści, para spodziewa się dziecka.

wtv.pl - portal informacyjny"Rolnik szuka żony": Niespodziewany zwrot akcji u popularnego uczestnika . Jego życie całkowicie się zmieniCzytaj dalej

- Zostałem tatusiem. Mam syna. Urodzi się za cztery miesiące. No i czego chcieć więcej. Mam teraz zamiar na premierze się oświadczyć. Będzie wielki dym. Kiedy jak nie teraz - ogłosił Tomasz Komenda cytowany przez Wirtualną Polskę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Krystyna Pawłowicz miała złamane serce, a nikt o tym nie mówi. Głęboko skrywane tajemnice jej przeszłości ujrzały światło dzienne
2. Idealne na piątkowy obiad, niezwykle pyszne i chrupiące kotleciki z buraka. Wyjątkowy sos podkreśli ich cudowny smak

Partnerka Tomasza Komendy również ma za sobą trudną przeszłość. Jest samotną matką, a jej były partner znęcał się nad nią fizycznie. Teraz układają sobie życie od nowa, zostawiając trudną przeszłość. Sam 44-latek przyznał, że początki były trudne, szczególnie że na portalach randkowych wiele kobiet zastanawiało się, czy to naprawdę on. Jednak w końcu udało mu się odnaleźć nową drogę w życiu.

Tajemnice przeszłości Gienka Loski. Niewielu wie, czego doświadczył w dzieciństwie, można się popłakaćTajemnice przeszłości Gienka Loski. Niewielu wie, czego doświadczył w dzieciństwie, można się popłakaćCzytaj dalej

Coraz bliżej rozwiązania sprawy zbrodni miłoszyckiej

Tomasz Komenda był niesłusznie oskarżony o gwałt i zabicie 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej w Miłoszycach (woj. dolnośląskie) nocy 31 grudnia 1996 na 1 stycznia 1997 roku. W maju 2018 roku wypuszczono go na wolność i uniewinniono. Śledczym na podstawie dowodów i śladów DNA udało się znaleźć oskarżonych. Wobec Ireneusza M. prokuratura domaga się dożywocia, a wobec Norberta B. 25 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

Źródło: Wirtualna Polska