Tatry. (zdj. Il. ) Pixabay/Sachu Sanjayan
Źródło: (zdj. Il. ) Pixabay/Sachu Sanjayan
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Lipca 2020

Poważny wypadek turystki w Tatrach, na miejsce ruszył śmigłowiec. Zagrożenie dotyczy każdego z nas

Tatry. Do kolejnego zdarzenia doszło na Świnicy. Turystka nagle spadła ze zbocza i odniosła poważne obrażenia. Dzięki natychmiastowej interwencji służb ratunkowych kobietę udało się przewieźć do szpitala w Nowym Targu. Lekarze walczą o zdrowie i życie urlopowiczki.

Od kilku tygodni sezon wakacyjny trwa w najlepsze. Polki i Polacy masowo wybierają się w podróże nad morze, na Mazury oraz w góry. Tłumy turystów stanowią nie lada szczęście dla wielu przedsiębiorców, którzy jeszcze nie dawno martwili się o swoją przyszłość. Przypomnijmy, że kryzys epidemiologiczny w naszym kraju wywołał zamrożenie naszej gospodarki. Wbrew najróżniejszym przeciwskazaniom Prawo i Sprawiedliwość wydało zgodę na poluzowanie niektórych obostrzeń, dzięki którym możemy udać się na wymarzone urlopy.

Polska się wycofuje? Decyzja podjęta przez ministra, chaos informacyjnyPolska się wycofuje? Decyzja podjęta przez ministra, chaos informacyjnyCzytaj dalej

Tatry. Turystka spadła ze zbocza. Z urazem głowy walczy o życie w szpitalu

Atrakcje turystyczne stały się też powodem wielu skandali. Przypomnijmy, że w Tatrzańskim Parku Narodowym prowadzone są powozy, do których zaprzęga się konie. Media społecznościowe obiegały liczne fotografie wierzchowców, które z wycieńczenia padały na środku drogi, a mimo to były zmuszane do dalszej pracy. Warto też podkreślić, że wiele rozrywek może wiązać się też z potencjalnym niebezpieczeństwem. Zarówno nad Bałtykiem, jak i w Tatrach należy przestrzegać wielu zasad, które zapobiegają licznym tragediom.

Ksiądz grzmiał publicznie, promował bardzo niebezpieczne przekłamania. Jest pilna interwencja, Episkopat o wszystkim wieKsiądz grzmiał publicznie, promował bardzo niebezpieczne przekłamania. Jest pilna interwencja, Episkopat o wszystkim wieCzytaj dalej

Pamiętajmy, aby w odpowiedni sposób zabepieczyć się przed wycieczką w góry. W polskich Tatrach doszło do kolejnego wypadku. Jedna z turystek udała się na szlak górski w Świnicy. Niespodziewanie kobieta spadła ze zbocza, co wywołało poważny uraz głowy. Niezbędna była interwencja służb ratunkowych oraz wykorzystanie helikoptera.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?

Tatry stały się miejscem dramatycznego wypadku. Z pozoru spokojny spacer zakończył się walką o życie w szpitalu w Nowym Targu. RMF FM informuje, że turystka w rejonie Niebieskiej Turni spadła ze zbocza. Wyjaśnijmy, że teren ten leży na wschodniej grani Świnicy w Tatrach. Rozgłośnia wskazuje, że już wcześniej doszło tam do śmierci innego turysty. W stanie nieprzytomności, z urazem głowy spacerowiczka została przetransportowana do szpitala przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Skandal w Zakopanem. Oburzeni mieszkańcy się skarżą. Władze rozkładają ręce

Źródło: [RMF FM]