Tata. MDWfeatures / Niklas LundqvistŹródło: MDWfeatures / Niklas Lundqvist
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Lipca 2020

Tata pokazuje trojgu swoich dzieci, jak polować na zwierzęta. Jego zdaniem uczy kontaktu i jedności z naturą

Tata trojga dzieci postanowił nauczyć ich polowania na zwierzęta. Kilkulatkowie mają do czynienia z bronią oraz metodami zabijania ssaków. Sam mężczyzna jest z siebie dumny. Jego zdaniem wpływa to pozytywnie na pociechy przez wzgląd na kontakt z naturą.

Nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie liczne ruchy społeczne walczą o dobrostan niemal każdego zwierzęcia. Od lat ludzie dopuszczają się przemocy względem psów, kotów, koni, a nawet wielorybów. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach miały miejsce masowe polowania na wyspach owczych, podczas których mordowano setki morskich stworzeń. Na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego do ciężkiej pracy wykorzystywane są wierzchowce. W upale muszą one przemierzać wiele kilometrów na szlaku turystycznym. 

Nie tylko Kurski miał unieważnione małżeństwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej, ale nikt nie miał świadomościNie tylko Kurski miał unieważnione małżeństwo. Okazuje się, że takich przypadków jest więcej, ale nikt nie miał świadomościCzytaj dalej

Tata trojga dzieci zabiera je do lasu i uczy polowania na zwierzyne

Media społecznościowe obiegła informacja w sprawie działań 39-letniego Niklasa. Wyjaśnijmy, że jest on szwedzkim fotografem oraz przedsiębiorcą. Wychowuje on też trójkę przeuroczych pociech. 5-letni Herman, 3-letnia Elsie oraz roczny Nils-Elmera budzą u swojego taty poczucie dumy. Niestety uczucie to nie jest spowodowane szlachetną pobudką. Opiekun maluchów postanowił nauczyć ich polowania na zwierzynę. Zabiera je do lasu i wręcza zabawkowe karabiny. Informacje na temat jego pobudek przekazał portal Jestpozytywnie.pl.

Nieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuNieludzkie, nowy mąż nie chciał pasierbicy, więc matka spakowała 2-latkę i zostawiła w domu opieki społecznej. Łzy same cisną się do oczuCzytaj dalej

- Dostałem ofertę od ojca mojej żony, aby dołączyć do lokalnej drużyny myśliwskiej w 2013 roku. Byłem ciekawy, co może zaoferować polowanie, więc spróbowałem - tłumaczył 39-letni tata. Jego słowa przytoczył portal Jestpozytywnie.pl. Niklas swoje hobby chciał też przekazać wychowywanym przez siebie dzieciom. 3-letnia Elsie oraz 5-letni Herman wspólnie z ojcem chodzą do tamtejszych lasów, gdzie są uczeni zabijania zwierząt. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiemy, co dalej z Justyną Pochanke? Podobno chce uciec z kraju
2. Policjanci nie odpuszczają, surowe kary sypią się w całym kraju. Już 19 tys. Polaków straciło prawo jazdy

Tata, jak podaje portal Jestpozytywnie.pl uważa, że nauki te wpływają pozytywnie na rozwój pociech. Całe przedsięwzięcie polega na polowaniu, rozpaleniu ogniska i poszukiwaniu dzikich okazów zwierząt. Medium wskazuje, że jest to dla Niklasa element rodzinnej tradycji. Liczy on, że jego dzieci w dorosłym życiu wejdą w jego rolę i samodzielnie będą ubijać zwierzynę. Jego zdaniem kontakt z naturą i przyrodą mają dobry wpływ na maluchy. Oburzających i skandalicznych praktyk pociechy są uczone już od najmłodszych lat.

Umieszczone zdjęcia pochodzą z MDWfeatures / Niklas Lundqvist

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna decyzja MON. Trasa S8 zmieni nazwę, będzie bardzo historyczna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Tadeusz Rydzyk przerażony? W grę wchodzą astronomiczne pieniądze, które możliwe, że będzie musiał zwrócić
  4. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  5. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  6. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby

Źródło: [Jestpozytywnie.pl]