wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Tata pokazuje trojgu swoich dzieci, jak polować na zwierzęta. Jego zdaniem uczy kontaktu i jedności z naturą

20 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Tata trojga dzieci postanowił nauczyć ich polowania na zwierzęta. Kilkulatkowie mają do czynienia z bronią oraz metodami zabijania ssaków. Sam mężczyzna jest z siebie dumny. Jego zdaniem wpływa to pozytywnie na pociechy przez wzgląd na kontakt z na

Nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie liczne ruchy społeczne walczą o dobrostan niemal każdego zwierzęcia. Od lat ludzie dopuszczają się przemocy względem psów, kotów, koni, a nawet wielorybów. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach miały miejsce masowe polowania na wyspach owczych, podczas których mordowano setki morskich stworzeń. Na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego do ciężkiej pracy wykorzystywane są wierzchowce. W upale muszą one przemierzać wiele kilometrów na szlaku turystycznym. 

Tata trojga dzieci zabiera je do lasu i uczy polowania na zwierzyne

Media społecznościowe obiegła informacja w sprawie działań 39-letniego Niklasa. Wyjaśnijmy, że jest on szwedzkim fotografem oraz przedsiębiorcą. Wychowuje on też trójkę przeuroczych pociech. 5-letni Herman, 3-letnia Elsie oraz roczny Nils-Elmera budzą u swojego taty poczucie dumy. Niestety uczucie to nie jest spowodowane szlachetną pobudką. Opiekun maluchów postanowił nauczyć ich polowania na zwierzynę. Zabiera je do lasu i wręcza zabawkowe karabiny. Informacje na temat jego pobudek przekazał portal Jestpozytywnie.pl.

- Dostałem ofertę od ojca mojej żony, aby dołączyć do lokalnej drużyny myśliwskiej w 2013 roku. Byłem ciekawy, co może zaoferować polowanie, więc spróbowałem - tłumaczył 39-letni tata. Jego słowa przytoczył portal Jestpozytywnie.pl. Niklas swoje hobby chciał też przekazać wychowywanym przez siebie dzieciom. 3-letnia Elsie oraz 5-letni Herman wspólnie z ojcem chodzą do tamtejszych lasów, gdzie są uczeni zabijania zwierząt. 

Tata, jak podaje portal Jestpozytywnie.pl uważa, że nauki te wpływają pozytywnie na rozwój pociech. Całe przedsięwzięcie polega na polowaniu, rozpaleniu ogniska i poszukiwaniu dzikich okazów zwierząt. Medium wskazuje, że jest to dla Niklasa element rodzinnej tradycji. Liczy on, że jego dzieci w dorosłym życiu wejdą w jego rolę i samodzielnie będą ubijać zwierzynę. Jego zdaniem kontakt z naturą i przyrodą mają dobry wpływ na maluchy. Oburzających i skandalicznych praktyk pociechy są uczone już od najmłodszych lat.

Umieszczone zdjęcia pochodzą z MDWfeatures / Niklas Lundqvist

Źródło: [Jestpozytywnie.pl]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >