Tata i syn pobili policjantów. Facebook/DOBA.PLŹródło: Facebook/DOBA.PL
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Września 2020

Wstrząsające nagranie obiega całą Polskę. We wsi tata z synem rzucili się na policjantów, interweniujących w ich sprawie

Tata i syn rzucili się na funkcjonariuszy policji, którzy przyjechali na interwencję w ich sprawie. Doszło do rękoczynów. Nagranie z przerażającej bójki obiega internet i wywołuje niemałe emocje.

Do zdarzenia doszło w Pastuchowie, liczącej około tysiąca osób wsi, położonej nieopodal Świdnicy w województwie dolnośląskim. Tamtejsi funkcjonariusze policji, około godziny 17:00 zostali wezwani do sąsiedzkiej awantury. Na miejscu okazało się, że grupa osób spożywa alkohol.

Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia społecznego? Są wyniki przełomowej sondyTadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zniknąć z życia społecznego? Są wyniki przełomowej sondyCzytaj dalej

Tata i syn rzucili się na policjantów

Kiedy funkcjonariusze podjęli czynności, dwóch mężczyzn rzuciło się na nich. Jak się okazało, napastnicy są ze sobą spokrewnieni. 45-latek, ze swoim 25-letnim synem, nie zważali ani na fakt, że ich przeciwnikami są funkcjonariusze, ani że jedną z policjantek jest kobieta. 

Zajadali się sosem, dopóki nie zobaczyli co leży na dnie słoika. Odrażające odkrycieZajadali się sosem, dopóki nie zobaczyli co leży na dnie słoika. Odrażające odkrycieCzytaj dalej

Całemu zdarzeniu przyglądali się mieszkańcy wsi. W tle nagrania słyszymy okrzyki, takie jak "tato, proszę cię!", czy "wujek!". Starszy mężczyzna przez dłuższy czas bił policjanta a jego syn zaatakował policjantkę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła
 

Ostatecznie napastnicy zostali pokonani, w czym na pewno pomógł fakt, iż oboje byli upojeni alkoholem. Starszy z nich został zatrzymany na miejscu a młodszy jeszcze jakiś czas się ukrywał. Mężczyznom za napaść na funkcjonariuszy grozi 10 lat więzienia. Mundurowi zostali zabrani do szpitala, ale na szczęście nie ucierpieli na tyle, aby w nim zostać.

Nagranie można obejrzeć pod tym adresem.

wtv.pl - portal informacyjny"Kobieta na krańcu świata": Martyna Wojciechowska została potrącona samochodem. Sprawca wypadku po prostu odjechałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie