Tadeusz Rydzyk nie będzie zachwycony tą informacją. Zagrożona jest Telewizja Trwam.. ALEX MARCINKOWSKI/East NewsŹródło: ALEX MARCINKOWSKI/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 18 Maja 2020

Tadeusz Rydzyk może mieć problemy? Widzowie chcą pozbyć się Telewizji Trwam

Tadeusz Rydzyk nie będzie zachwycony tą informacją. Zagrożona jest telewizja, której jest szefem i założycielem. Chodzi o spadek zainteresowania wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej m.in. Telewizją Trwam. W zamian woleliby National Geographic czy HBO. Czy to może zaszkodzić znanemu toruńskiemu redemptoryście?

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl i jak wynika z badania Agencji Wavemaker, HBO, National Geographic, Discovery Channel i Canal+ są najbardziej pożądanymi stacjami w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej przez polskich widzów. To właśnie te kanały widzowie chcą oglądać najchętniej, zaś zdecydowanie mniejsze zainteresowanie wykazują wobec Polo TV i Telewizji Trwam, z naciskiem na tę ostatnią. Są gotowi nawet całkowicie zrezygnować z tych kanałów na rzecz innych.

Nauczyciel w szale zwrócił się do Mateusza Morawieckiego. Nauczyciel w szale zwrócił się do Mateusza Morawieckiego. "Ile można sp******** rzeczy"?Czytaj dalej

Tadeusz Rydzyk nie będzie zachwycony tą informacją. Widzowie nie chcą oglądać Telewizji Trwam

Badanie Projekt Cyfrowizja V zostało zrealizowane w marcu 2020 roku przez Agencję Wavemaker na próbie 1,5 tys. polskich telewidzów z dostępem do internetu. Analiza przeprowadzona została metodą CAWI. Jak wynika z badań, 72 proc. polskich użytkowników naziemnej telewizji cyfrowej pozytywnie ocenia kierunek zmian w jej ofercie i większość proponowanych pozycji ich satysfakcjonuje. Odsetek zadowolonych widzów wzrósł o 5 pkt. procentowych w stosunku do poprzedniego badania, przeprowadzonego jesienią 2018 roku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Trudne chwile dla córki Marty Kaczyńskiej. Podzieliła się swoim żalem w mediach społecznościowych
2. Ministerstwo zajęło nowe stanowisko w sprawie zakazu handlu w niedzielę. Spore zaskoczenie

Z przeprowadzonej analizy wynika jednak, że widzowie najchętniej zrezygnowaliby z TV Trwam. Bowiem aż 79 proc. respondentów wskazało tę stację jako najmniej pożądaną i użyteczną. Widzowie wykazują też chęć zamiany tego kanału na inny, na przykład coś z kanałów popularno-naukowych (National Geographic lub Discovery Channel). Na końcu rankingu uplasowały się także takie kanały, jak Polo TV (74 proc.) oraz TVP1 i TVP ABC (po 70 proc.). To może nie spodobać się obecnie rządzącej władzy oraz o. Rydzykowi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczepionka na COVID-19 nie dla wszystkich? Szef Europejskiej Agencji leków mówi, kto zaszczepi się jako pierwszy
  2. Handel w niedzielę wróci? Podjęto pierwsze kroki, jest oświadczenie związków
  3. TVP nie przepuściło tematu filmu Sekielskich. Materiał “Wiadomości” może bulwersować
  4. Mocne opinie Polaków po filmie Sekielskich. Badanie nie pozostawia złudzeń
  5. Emocjonalne słowa księdza na mszy o “Zabawie w chowanego”. Wszystko się nagrało, wielu będzie zadziwionych
  6. Uderzyła plaga, wszystko nagrali. Porażający film trafił do sieci, straty są gigantyczne

Źródło: wirtualnemedia.pl