Tadeusz Rydzyk chce pomóc Jarosławowi Kaczyńskiemu?. YouTube/ ArtiqbForever2Źródło: YouTube/ ArtiqbForever2
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 9 Lipca 2020

Jarosław Kaczyński nie wytrzymał w cieniu? Dla dobrego wyniku Dudy zdecydował się na radykalny krok

Tadeusz Rydzyk wspólnie z Jarosławem Kaczyńskim mogli odkryć swój własny pomysł na doprowadzenie Andrzeja Dudy do zwycięstwa. Prezes Prawa i Sprawiedliwości chwilę przed końcem kampanii powróci do debaty publicznej? Niewykluczone, że znalazł prosty sposób na sukces.

Wiele decyzji podjętych przez sztab Andrzeja Dudy niekorzystnie wpłynęło na wyniki ostatnich sondaży. Pierwszym możliwym błędem Zjednoczonej Prawicy było zrezygnowanie z organizacji głosowania korespondencyjnego. Przypomnijmy, że przy tym wariancie kandydat Prawa i Sprawiedliwości mógłby wygrać już w pierwszej turze. Obecnie po wymianie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego grunt pod nogami prezydenta Polski zaczyna się powoli zapadać. 

GW: Nie tylko biskup Edward Janiak miał kryć księdza pedofila. Padło nazwisko, doszło do prawdziwego dramatuGW: Nie tylko biskup Edward Janiak miał kryć księdza pedofila. Padło nazwisko, doszło do prawdziwego dramatuCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk i Jarosław Kaczyński mają plan? 

Kolejnym wydarzeniem, które wpłynęło na opinię publiczną, była debata TVP w Końskich. Podejrzenia w sprawie czytania z promptera oraz działacze PiS w roli "przypadkowych mieszkańców" ośmieszyli zarówno Telewizję Polską, jak i samego Andrzeja Dudę. Obecna, wymykająca się z rąk sytuacja spotkała się z reakcją Jarosława Kaczyńskiego. Lider obozu rządzącego, choć na czas kampanii był schowany w politycznej "szafie", teraz mógł odkryć plan na zwycięstwo dla swojego reprezentanta. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagła awantura na wiecu Andrzeja Dudy, doszło do bójki. Agresor nie wiedział, że jest nagrywany
2. Aktorka popularnego na całym świecie serialu zaginęła. Jej 4-letni synek dryfował po jeziorze

Tadeusz Rydzyk i Jarosław Kaczyński wspólnie wpłyną na wynik wyborów? Jeszcze dziś, 9 lipca, o godzinie 21:30 w Radiu Maryja dojdzie do ważnego spotkania. Redemptorysta z Torunia mógł wesprzeć prezesa PiS poprzez udostępnienie mu czasu antenowego swojej rozgłośni. Polityk może w ten sposób zachęcić emerytów i seniorów do wzięcia udziału w wyborach. Głosy osób najstarszych są bowiem w stanie zadecydować o przebiegu II tury głosowania.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z obrad Sejmu przedstawione przez ArtiqbForever2 19 lipca 2017 roku. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowa polska sieciówka wchodzi na rynek. Liczy na szybką ekspansję w całym kraju
  2. Jackowski powiedział, kto wygra wybory. Zaskakująca najnowsza wizja jasnowidza
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Nad Polską przelatuje kometa. Niepowtarzalne zjawisko zaobserwujesz gołym okiem