Tadeusz Rydzyk niespodziewanie zadzwonił na antenie do prezydenta Andrzeja Dudy.. youtube/Radio Maryja (screen z programu "Rozmowy niedokończone")Źródło: youtube/Radio Maryja (screen z programu "Rozmowy niedokończone")
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 1 Czerwca 2020

Andrzej Duda gościł w Radio Maryja. Nagle do studia dodzwonił się Tadeusz Rydzyk, zaskakujące sceny na wizji

Tadeusz Rydzyk dość niespodziewanie zadzwonił do prezydenta Andrzeja Dudy goszczącego w emitowanym na antenie Telewizji Trwam programie "Rozmowy niedokończone". Dyrektor stacji pogratulował walczącemu o reelekcję kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości. Nie obeszło się jednak bez małego "ale" ze strony redemptorysty.

Prezydent Andrzej Duda gościł w Pałacu Prezydenckim media zarządzane przez ojca dyrektora. W trakcie "Rozmów niedokończonych" odpowiadał on na pytania telewidzów oraz słuchaczy, którym udało się dodzwonić do programu. Jednym z nich okazał się sam Tadeusz Rydzyk, który postanowił wtrącić swoje "trzy grosze" do dyskusji.

Na początku rozmowy dyrektor Radia Maryja postanowił podziękować prezydentowi za to, że nadal "ma tyle siły", zwracając uwagę na stresy oraz wysiłki, które wiążą się z prezydenturą Dudy. Zdaniem zakonnika obecny rząd "zwraca uwagę na normalnych ludzi", tzw. ludzi skazanych na wykluczenie, co poprzednio, jak przekazał Rydzyk, nie należało do standardów.

Rząd ogłasza nową epidemię. Wirus powrócił do DRK, nie żyją już 4 osobyRząd ogłasza nową epidemię. Wirus powrócił do DRK, nie żyją już 4 osobyCzytaj dalej

Tadeusz Rydzyk: "Dzięki Bogu zwracacie uwagę na normalnych ludzi"

"Nie wszyscy są tacy propolscy w ojczyźnie", przekonywał ojciec Tadeusz Rydzyk. Jak zwraca uwagę Wirtualna Polska, jego zdaniem obecnie znacznie lepiej traktuje się obywateli. Nadal pojawiają się jednak pewne wyjątki.

Redemptorysta zwrócił uwagę, że jego bratanek już dwa i pół roku czeka na pozwolenie na budowę domu. Cały proces blokować mają urzędnicy z Platformy Obywatelskiej. Nie zabrakło również nawiązań do szkodliwych "ideologii:, jakimi zdaniem Rydzyka są "różne genderowe historie".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Andrzej Duda bez szans w drugiej turze? Sondaż prezydencki, jakiego jeszcze nie było
2. Nie G7, a nawet już nie G8. Jest pomysł rozszerzenia wpływowej grupy państw, wiemy o jakich członków

"Jednak w większości jako społeczeństwo mamy to, co nazywam polskim myśleniem. To trzeba pokazywać, bo wierzę, że to nas ku dobremu prowadzi", zapewniał zakonnik na antenie TV Trwam. "Polska zmienia się na lepsze, ale wierzę, że ten proces przyśpieszy", dodał, cytowany przez portal wpolityce.pl.

Duda bez słowa słuchał wypowiedzi ojca dyrektora. W trakcie programu Tadeusz Rydzyk życzył mu powodzenia. "Jest jeszcze wiele do zrobienia i dlatego gratuluję panu siły. Życzę, aby wygrywały siły propolskie". Całość wywiadu z prezydentem dostępna jest na kanale Radia Maryja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalne oświadczenie Instytutu Łączności w sprawie nanochipów 5G w szczepionkach
  2. Prognoza na lato 2020. Synoptycy: pogoda jakiej jeszcze nie było
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Wicepremier powiedziała o wakacjach, nie ma już złudzeń. Nie jest dobrze

Źródło: wp.pl / wpolityce.pl / youtube/Radio Maryja