wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Szymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonę

31 Maja 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Szymon Hołownia w swojej kampanii wyborczej skupił się na tematach społecznych. Wykorzystuje do tego wsparcie swojej żony, Urszuli Brzezińskiej-Hołowni. Po jej ostatnim wywiadzie na temat społeczności LGBT spadła na nią fala negatywnych komentarzy. Jej mą

Urszula Brzezińska-Hołownia jest bardzo zaangażowana w kampanię swojego męża. Jako potencjalna pierwsza dama kreuje się na wrażliwą społeczniczkę. Małżeństwo to jest bardzo pozytywnie odbierane przez wyborców. Wspólna walka w wyścigu do Pałacu Namiestnikowskiego przyczyniła się do uzyskania sporego poparcia politycznego. Sytuacja ta odmieniła się po zaskakującym wywiadzie Brzezińskiej. Zadeklarowała w nim, że nie zna żadnej pary homoseksualnej, która chciałaby wziąć ślub.

Szymon Hołownia: Moją żonę zostawcie w spokoju

W wyniku fali negatywnych komentarzy pod adresem Urszuli Brzezińskiej, jej mąż postanowił stanąć w jej obronie. Podczas ostatniego spotkania online, przytoczył część obraźliwych uwag kierowanych w strone jego małżonki. - Jeżeli chcecie mnie państwo obrzucać epitetami, nazywać homofobem, pisać, że gardzę ludźmi, że nienawidzę, jestem małostkowy, ciemnogrodem, zakutym łbem katolickim, albo tradycjonalistycznym: uprzejmie proszę. Ale moją żonę zostawcie w spokoju - wyjaśnił słuchaczom kandydat na prezydenta Polski. 

Szymon Hołownia zadeklarował, że wobec części wypowiedzi podjęte zostaną kroki prawne. - Jeśli ktoś będzie przychodził i wylewał beczkę z gó**em mi na głowę albo moim bliskim, to spotka go to, co powinno spotkać człowieka, który w ten sposób traktuje innego człowieka - tłumaczy. Przytoczył też część z obraźliwych komentarzy. Umieszczone zdjęcie przedstawia wystąpienie kandydata na prezydenta 18.03.2019 na łamach kanału Leaders Island.

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >