Szymon Hołownia stanął w obronie swojej żony. (zdj. Il. ) YouTube/Leaders IslandŹródło: (zdj. Il. ) YouTube/Leaders Island
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Maja 2020

Szymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonę

Szymon Hołownia w swojej kampanii wyborczej skupił się na tematach społecznych. Wykorzystuje do tego wsparcie swojej żony, Urszuli Brzezińskiej-Hołowni. Po jej ostatnim wywiadzie na temat społeczności LGBT spadła na nią fala negatywnych komentarzy. Jej mąż postanowił stanąć w jej obronie.

Urszula Brzezińska-Hołownia jest bardzo zaangażowana w kampanię swojego męża. Jako potencjalna pierwsza dama kreuje się na wrażliwą społeczniczkę. Małżeństwo to jest bardzo pozytywnie odbierane przez wyborców. Wspólna walka w wyścigu do Pałacu Namiestnikowskiego przyczyniła się do uzyskania sporego poparcia politycznego. Sytuacja ta odmieniła się po zaskakującym wywiadzie Brzezińskiej. Zadeklarowała w nim, że nie zna żadnej pary homoseksualnej, która chciałaby wziąć ślub.

Szymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonęSzymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonęCzytaj dalej

Szymon Hołownia: Moją żonę zostawcie w spokoju

W wyniku fali negatywnych komentarzy pod adresem Urszuli Brzezińskiej, jej mąż postanowił stanąć w jej obronie. Podczas ostatniego spotkania online, przytoczył część obraźliwych uwag kierowanych w strone jego małżonki. - Jeżeli chcecie mnie państwo obrzucać epitetami, nazywać homofobem, pisać, że gardzę ludźmi, że nienawidzę, jestem małostkowy, ciemnogrodem, zakutym łbem katolickim, albo tradycjonalistycznym: uprzejmie proszę. Ale moją żonę zostawcie w spokoju - wyjaśnił słuchaczom kandydat na prezydenta Polski. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
2. Gdzie znaleźć najtańsze truskawki? Ceny są o ponad połowę niższe, jednak jest jeden warunek

Szymon Hołownia zadeklarował, że wobec części wypowiedzi podjęte zostaną kroki prawne. - Jeśli ktoś będzie przychodził i wylewał beczkę z gó**em mi na głowę albo moim bliskim, to spotka go to, co powinno spotkać człowieka, który w ten sposób traktuje innego człowieka - tłumaczy. Przytoczył też część z obraźliwych komentarzy. Umieszczone zdjęcie przedstawia wystąpienie kandydata na prezydenta 18.03.2019 na łamach kanału Leaders Island.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalne oświadczenie Instytutu Łączności w sprawie nanochipów 5G w szczepionkach
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Warszawa. Ruszył kolejny Strajk Przedsiębiorców. Co tam się dzieje?
  4. Rząd nagle wprowadził bardzo ważne zmiany dotyczące każdego. Chodzi o komunikację miejską i konsekwencje
  5. Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało?
  6. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę