wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zaczęła się awantura w sztabie Andrzeja Dudy. Ludzie mają dość, naraz weszli do siedziby prezydenta

13 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Sztab Andrzeja Dudy przeszedł przez istną awanturę. Grupa zwolenników Rafała Trzaskowskiego niespodziewanie wtargnęła do siedziby kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Poszło o zbiórkę podpisów poparcia. Nagranie z awantury wyciekło do m

Wybory prezydenckie odbędą się już za kilkanaście dni. Zbliżający się koniec intensywnej kampanii wyborczej wywołuje ogromny stres i frustracje zarówno po prawej, jak i lewej stronie sceny politycznej. Oburzeni działaniami Andrzeja Dudy postanowili zaprotestować w siedzibie jego sztabu. Całe zdarzenie było nagrywane przez manifestantów. Cel niespodziewanego protestu zaskoczył. Przedstawiciele opozycji spytali, ile podpisów zebrało Prawo i Sprawiedliwość na rzecz Rafała Trzaskowskiego.

Sztab Andrzeja Dudy zmierzył się z oburzonymi obywatelami

- Chcieliśmy zapytać, jak się udała zbiórka podpisów poparcia dla Rafała Trzaskowskiego. - pytał protestujący. Przedstawiciele sztabu Andrzeja Dudy uważają, że nie mają pojęcia o podnoszonej przez nich sprawie. Manifestanci uważają, że przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zadeklarowali pomoc na rzecz kandydata Platformy Obywatelskiej. Słowa wsparcia, zdaniem zwolenników opozycji, miały paść ze strony Adama Bielana.

Sztab Andrzeja Dudy przeszedł przez gorącą awanturę. Przedstawiciele tak zwanych ruchów ulicznych nie chcieli opuścić siedziby prezydenta. Na umieszczonym nagraniu ze zdarzenia załączyli wypowiedź polityka Zjednoczonej Prawicy. - Jeśli kandydat na kandydata, tak zwany dubler będzie miał problem z zebraniem podpisów, to my jesteśmy do dyspozycji. - deklarował na konwencji partii rządzącej. Demonstranci wręczyli też zaproszenie dla Andrzeja Dudy. Oczekują, że spotka się on z oburzonymi obywatelami i odpowie na nurtujące ich pytania.

Link do nagrania znajdziecie TU. Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy relacje ze zdarzenia, które miało miejsce 11 czerwca

Źródło: [Facebook/WirtualneMedia]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >