Sztab Andrzeja Dudy protest. Facebook/Wolne Media/screenŹródło: Facebook/Wolne Media/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Czerwca 2020

Zaczęła się awantura w sztabie Andrzeja Dudy. Ludzie mają dość, naraz weszli do siedziby prezydenta

Sztab Andrzeja Dudy przeszedł przez istną awanturę. Grupa zwolenników Rafała Trzaskowskiego niespodziewanie wtargnęła do siedziby kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Poszło o zbiórkę podpisów poparcia. Nagranie z awantury wyciekło do mediów społecznościowych.

Wybory prezydenckie odbędą się już za kilkanaście dni. Zbliżający się koniec intensywnej kampanii wyborczej wywołuje ogromny stres i frustracje zarówno po prawej, jak i lewej stronie sceny politycznej. Oburzeni działaniami Andrzeja Dudy postanowili zaprotestować w siedzibie jego sztabu. Całe zdarzenie było nagrywane przez manifestantów. Cel niespodziewanego protestu zaskoczył. Przedstawiciele opozycji spytali, ile podpisów zebrało Prawo i Sprawiedliwość na rzecz Rafała Trzaskowskiego.

Nie żyje szanowany, lubiany i kochany polski aktor, znany z filmów Stanisława Barei. Odszedł, a fani są zrozpaczeni, miał 85 lat, Włodzimierz BednarskiNie żyje szanowany, lubiany i kochany polski aktor, znany z filmów Stanisława Barei. Odszedł, a fani są zrozpaczeni, miał 85 lat, Włodzimierz BednarskiCzytaj dalej

Sztab Andrzeja Dudy zmierzył się z oburzonymi obywatelami

- Chcieliśmy zapytać, jak się udała zbiórka podpisów poparcia dla Rafała Trzaskowskiego. - pytał protestujący. Przedstawiciele sztabu Andrzeja Dudy uważają, że nie mają pojęcia o podnoszonej przez nich sprawie. Manifestanci uważają, że przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zadeklarowali pomoc na rzecz kandydata Platformy Obywatelskiej. Słowa wsparcia, zdaniem zwolenników opozycji, miały paść ze strony Adama Bielana.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Media obiegły dramatyczne informacje. Doszło do serii poważnych wypadków, chodzi o turystów w Polsce
2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]

Sztab Andrzeja Dudy przeszedł przez gorącą awanturę. Przedstawiciele tak zwanych ruchów ulicznych nie chcieli opuścić siedziby prezydenta. Na umieszczonym nagraniu ze zdarzenia załączyli wypowiedź polityka Zjednoczonej Prawicy. - Jeśli kandydat na kandydata, tak zwany dubler będzie miał problem z zebraniem podpisów, to my jesteśmy do dyspozycji. - deklarował na konwencji partii rządzącej. Demonstranci wręczyli też zaproszenie dla Andrzeja Dudy. Oczekują, że spotka się on z oburzonymi obywatelami i odpowie na nurtujące ich pytania.

Link do nagrania znajdziecie TU. Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy relacje ze zdarzenia, które miało miejsce 11 czerwca

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziesz chciał się trochę ochłodzić, a załapiesz się na mandat. Ochronisz się przed upałem, ale nie karą
  2. Zawalił się dach w kamienicy. Mieszkańcy ewakuowani, odcięto wszystkie media
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie

Źródło: [Facebook/WirtualneMedia]