Szczeniaki. YouTube/Inside Edition
Źródło: YouTube/Inside Edition
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 16 Lipca 2020

Byli pewni, że uratowali szczeniaki labradora. Gdy weterynarz powiedział im czym są, zaparło im dech w piersiach

Szczeniaki uratowane z opałów okazały się lisami. Niesamowite i zaskakujące odkrycie z akcji ratunkowej poruszyło opinię publiczną. Wyciągnięte z dołu zwierzęta zostały przekazane weterynarzowi, który od razu zrozumiał, że czworonogi nie są labradorami.

W mediach społecznościowych opublikowano nagranie z kolejnej akcji ratowniczej, jaka miała miejsce w Kolorado. Tamtejsi funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie w sprawie szczeniaków, które zostały opuszczone w zaniedbanym dole. Wszyscy byli pewni, że mają do czynienia z małymi labradorami. Weterynarz, który zbadał zwierzęta, szybko wyprowadził ratowników z błędu.

Szczeniaki okazały się małymi lisami

Na kanale Inside Edition na platformie YouTube przedstawiono film z akcji ratowniczej w Kolorado. Na nagraniu widzimy, jak ratownik wyciąga z głębokiego dołu osamotnione szczenięta. Po przeniesieniu ich na koc, w bezpiecznym miejscu poddano je pierwszej analizie. Wszystko wskazywało na to, że żadnemu z nich nie stała się poważna krzywda.

Ku zaskoczeniu funkcjonariuszy z Kolorado okazało się, że małe labradory są tak naprawdę lisami. Niespotykana sytuacja została nagrania i ujawniona w mediach społecznościowych. Przeurocze stworzonka mają stworzoną bezpieczną przestrzeń. 

Szczeniaki, które okazały się lisami budzą radość i rozczulenie na twarzach widzów, którzy oglądali relacje z całego zdarzenia. Po uratowniu czworonogów podjęto próbę odnalezienia ich matki. To niezwykle ważne, aby umożliwić małym lisom kontakt ze swoim opiekunem. Nie wiemy jednak, czy działania podjęte przez funkcjonariuszy zakończyły się sukcesem.  

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału YouTube Inside Edition z 19 marca 2018 roku. 

Szczeniaki

Szczeniaki

Źródło: [YouTube/Inside Edition]