Stanisław Karczewski zaskakuje swoją przeszłością. Stanisław Karczewski zdjęcieŹródło: Stanisław Karczewski zdjęcie
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Maja 2020

Karczewski pochwalił się w programie na żywo. Pokazał zadziwiające zdjęcie, wiele o nim mówi

Stanisław Karczewski wystąpił w porannej audycji RMF FM. Zaskoczył opinię publiczną swoją ważną deklaracją. Polityk zrzekł się bowiem funkcji wicemarszałka Senatu. Na łamach stacji postanowił też opowiedzieć o swojej przeszłości. Przedstawił między innymi swoje zdjęcie z młodości.

Senator Prawa i Sprawiedliwość znalazł się na nagłówkach mediów. Jego decyzja o ustąpieniu z ważnej funkcji zaskoczyła słuchaczy RMF FM. W wyniku ostrych deklaracji nie zwrócili jednak uwagi na kolejny wyczyn polityka. Zaciekawieni jego postacią internauci dostrzegli pewien istotny szczegół. Pod lupę wzięta bowiem została jego przeszłość.

Pilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Koniec ważnych obostrzeń, znamy datyPilna konferencja Morawieckiego i Szumowskiego. Koniec ważnych obostrzeń, znamy datyCzytaj dalej

Stanisław Karczewski przedstawił swoją dawną fotografię

W rozmowie na łamach RMF FM jeden z liderów PiS-u odniósł się do swojej przeszłości. Jak deklaruje, był on dumnym posiadaczem długich włosów. Kręcone loki młodego aktywisty sięgały do samych ramion. Nawiązał do sytuacji z przeszłości, uskarżając się na zamknięcie zakładów fryzjerskich. "Żona chciała mnie ostrzyc, ale nie zdecydowałem się na to. Ufam jej bardzo, ale w tym zakresie wolałbym jednak fryzjera" – zażartował polityk na łamach RMF FM.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Doniesienia z ostatniej chwili. Stanisław Karczewski przekazał ważne informacje, nie będzie wicemarszałkiem
2. Morawiecki o trzecim etapie znoszenia obostrzeń. Jest ważna deklaracja dotycząca Śląska 

Żartobliwa sytuacja miała miejsce w internetowej części rozmowy. Redaktor Mazurek po zejściu z anteny rozgłośni skłania się ku lżejszym tematom niż obecne wydarzenia polityczne. Postanowił spytać o młodość swojego rozmówcy. Działacz tłumaczył Mazurkowi zawiłości związane z utrzymywaniem długich włosów. Nie ukrywał też, że miał z tego powodu liczne problemy w szkole. Opowiadał, że za stan swojej głowy był "ścigany" przez wychowawczynię. Nadal pozostawał jednak buntownikiem, o co dziś pewnie niewielu by go podejrzewało.

- Pamiętam taki moment, że przyszedłem ostrzyżony i mówi: \'wreszcie Stasiu się ostrzygłeś!\'. Ściąłem sobie grzywkę, a z tyłu zawiązałem włosy i miałem długie. I oczywiście tata musiał przyjść do szkoły - wspominał w RMF FM.

Pełne nagranie z audycji możecie znaleźć TU.

Stanisław Karczewski młody

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsze wyniki badań kompletnie zaskakują. Czy tysiące Polaków już przeszło koronawirusa?
  2. Ważna wiadomość dla restauracji. Nowa uchwała dotyczy ogródków
  3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
  4. Kierowca wykrzyczał do pasażerów, że w autobusie może być tylko 21 osób. Ich reakcja zwala z nóg
  5. Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dziękujemy bohaterom w szpitalach w całej Polsce
  6. Szpital zaatakowany, nie żyje 13 osób, również noworodki i pielęgniarki. Porażająca wiadomość ze świata

Źródło: [YouTube/ Fakty RMF FM 13.05.20]