Bridger Walker. bridgerwalkerr/Instagram - https://www.instagram.com/bridgerwalkerr/Źródło: bridgerwalkerr/Instagram - https://www.instagram.com/bridgerwalkerr/
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 16 Lipca 2020

6-letni bohater uratował siostrę przed atakiem wściekłego zwierzęcia. Odniósł jednak poważne obrażenia

90 szwów na twarzy, liczne siniaki i pogryzienia – to cena jaką sześciolatek zapłacił za uratowanie młodszej siostry. „Gdyby ktoś miał umrze, uznałem, że powinienem to być ja”.

Bridger Walker ryzykował własnym życiem, aby ochronić swoją młodszą siostrę przed atakiem wściekłego psa. Chłopiec odniósł poważne obrażenia, lekarze byli zmuszeni założyć mu aż 90 szwów na twarzy.

Jaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księżyJaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księżyCzytaj dalej

Mały bohater uratował swoją siostrę

Całą historię w mediach społecznościowych opisała ciocia rodzeństwa, Nicole Walker. Do wydarzenia, które mogło zakończyć się śmiercią dzieci doszło 9 lipca w stanie Wyoming. 6-letni chłopiec zauważył, że agresywny pies sąsiadów próbuje zaatakować jego młodszą siostrę. Bez wahania osłonił dziewczynkę swoim ciałem. Zwierzę tak dotkliwie pogryzło małego bohatera w twarz, że pierwsze sześć dni po zdarzeniu musiał spędzić w szpitalu. Szczególnie ucierpiał jego lewy policzek, na którym lekarze założyli 90 szwów.

Tajne spotkanie Kaczyńskiego i Morawieckiego. Są przecieki, będą przełomowe zmiany?Tajne spotkanie Kaczyńskiego i Morawieckiego. Są przecieki, będą przełomowe zmiany?Czytaj dalej

„Avengers” chylą czoła przed małym bohaterem

Bridger wyznał swojej cioci, że podczas ataku psa uznał, że jeśli ktoś miałby zginąć, to wolałby, żeby to spotkało jego, niż siostrę. Nicole Walker zapewniła, że nie mają pretensji do sąsiadów, z którymi żyją w dobrych relacjach. Kobieta chcąc docenić postawę Bridgera pod zdjęciem z rozciętą twarzą chłopca oznaczyła aktorów, wcielających się w role „Avengers”.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księży 2. Tajne spotkanie Kaczyńskiego i Morawieckiego. Są przecieki, będą przełomowe zmiany?

Dotychczas na post Nicole Walker odpowiedzieli Anne Hathaway, Chris Evans, Mark Ruffalo, Tom Holland, Hugh Jackman, Zachary Levi, Robbie Amell i bracia Russo. Wcielający się w postać „Kapitana Ameryki” Chris Evans nagrał dla chłopca specjalną wiadomość wideo, w którym chwali bohaterski czyn Bridgera.
 
Źródło: [Polsat News]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księży
  2. Tajne spotkanie Kaczyńskiego i Morawieckiego. Są przecieki, będą przełomowe zmiany?
  3. Ogromne pieniądze trafiły do klientów PKO BP. Jeszcze nie koniec, można zdążyć do końca miesiąca
  4. Poród rodzinny w czasie epidemii, dwie sprzeczne informacje, a rodzice nie wiedzą komu ufać. NFZ mówi co innego, lekarze też