wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Zwrócił uwagę klientce. Zobaczył środkowy palec i... dostał ogromny napiwek

1 Lipca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Pracownik kawiarni zwrócił klientce uwagę, że nie ma założonej maseczki. W odpowiedzi zobaczył jej środkowy palec, a później został wyszydzony przez nią w sieci. Reakcja internautów na jej post była jednak zaskakująca.

Internauci zebrali już ponad 100 tysięcy dolarów napiwku dla Lenina Gutierreza, baristy w kawiarni Starbucks w San Diego. Młody chłopak zwrócił uwagę klientce, która przebywała w kawiarni bez maseczki. Lenin został przez nią wyśmiany i jego zdjęcie trafiło do sieci.

Gigantyczny napiwek dla młodego baristy


Sytuacja miała miejsce w ubiegły poniedziałek. Amber Lynn Gilles, określająca się jako aktywistka i influencerka weszła do jednej z sieciowych kawiarni Starbucks w San Diego i zaczęła składać zamówienie. W tym momencie stojący za ladą Lenin Gutierrez, zgodnie z obowiązującymi przepisami poprosił ją o założenie maski. Kobieta od razu wpadła w szał, sugerując, że nie potrzebuje ona nosić żadnej ochrony. Wówczas młody barista postanowił odmówić obsłużenia kobiety. Amber Lynn Gilles postanowiła pokazać mu środkowy palec i opublikować jego zdjęcie w sieci z podpisem: „Poznajcie Lenena ze Starbucksa, który odmówił obsłużenia mnie, ponieważ nie miałam założonej maseczki. Następnym razem poczekam na przyjazd policji i przyniosę zwolnienie od lekarza” – żaliła się aktywistka.

Internauci postanowili przekazać napiwek dla chłopaka


Publikując swój wpis Amber Lynn Gilles liczyła, że na chłopaka spłynie fala hejtu, Nic takiego się jednak nie stało. Internauci zdecydowali się dać Leninowi Gutierrezowi wsparcie i stworzyli specjalną zbiórkę pieniędzy, która mają zostać przekazane dla baristy w formie napiwku.

Użytkownicy sieci stanęli po stronie pracownika, którzy popierają stosowanie się do zasad o noszeniu maseczki w miejscach publicznych. Kwota zebrana w zbiórce osiągnęła już 100 tysięcy dolarów. Zszokowany Lenin oświadczył, że pieniądze przeznaczy na realizację swojej pasji tanecznej, a resztę przekaże dla organizacji dobroczynnych.  

Źródło: [onet.pl]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >