Starbucks. NOEL CELIS/AFP/East NewsŹródło: NOEL CELIS/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 1 Lipca 2020

Zwrócił uwagę klientce. Zobaczył środkowy palec i... dostał ogromny napiwek

Pracownik kawiarni zwrócił klientce uwagę, że nie ma założonej maseczki. W odpowiedzi zobaczył jej środkowy palec, a później został wyszydzony przez nią w sieci. Reakcja internautów na jej post była jednak zaskakująca.

Internauci zebrali już ponad 100 tysięcy dolarów napiwku dla Lenina Gutierreza, baristy w kawiarni Starbucks w San Diego. Młody chłopak zwrócił uwagę klientce, która przebywała w kawiarni bez maseczki. Lenin został przez nią wyśmiany i jego zdjęcie trafiło do sieci.
 

Gigantyczny napiwek dla młodego baristy
 

Sytuacja miała miejsce w ubiegły poniedziałek. Amber Lynn Gilles, określająca się jako aktywistka i influencerka weszła do jednej z sieciowych kawiarni Starbucks w San Diego i zaczęła składać zamówienie. W tym momencie stojący za ladą Lenin Gutierrez, zgodnie z obowiązującymi przepisami poprosił ją o założenie maski. Kobieta od razu wpadła w szał, sugerując, że nie potrzebuje ona nosić żadnej ochrony. Wówczas młody barista postanowił odmówić obsłużenia kobiety. Amber Lynn Gilles postanowiła pokazać mu środkowy palec i opublikować jego zdjęcie w sieci z podpisem: „Poznajcie Lenena ze Starbucksa, który odmówił obsłużenia mnie, ponieważ nie miałam założonej maseczki. Następnym razem poczekam na przyjazd policji i przyniosę zwolnienie od lekarza” – żaliła się aktywistka.

Internauci postanowili przekazać napiwek dla chłopaka
 

Publikując swój wpis Amber Lynn Gilles liczyła, że na chłopaka spłynie fala hejtu, Nic takiego się jednak nie stało. Internauci zdecydowali się dać Leninowi Gutierrezowi wsparcie i stworzyli specjalną zbiórkę pieniędzy, która mają zostać przekazane dla baristy w formie napiwku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pakiety wyborcze miały nie docierać do Polaków na czas. Tysiące głosów nie zostało oddanych 2. Szymon Hołownia zdecydował na kogo zagłosuje, ale zrobi to bez przyjemności

Użytkownicy sieci stanęli po stronie pracownika, którzy popierają stosowanie się do zasad o noszeniu maseczki w miejscach publicznych. Kwota zebrana w zbiórce osiągnęła już 100 tysięcy dolarów. Zszokowany Lenin oświadczył, że pieniądze przeznaczy na realizację swojej pasji tanecznej, a resztę przekaże dla organizacji dobroczynnych.  

Źródło: [onet.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pakiety wyborcze miały nie docierać do Polaków na czas. Tysiące głosów nie zostało oddanych
  2. Szymon Hołownia zdecydował na kogo zagłosuje, ale zrobi to bez przyjemności
  3. Wojciech Smarzowski kręci nowy film. Masz szansę w nim zagrać
  4. Tadeusz Rydzyk już nawet nie udaje? Otwarta agitacja w Telewizji Trwam, poseł PiS zapowiada "olbrzymi chaos"