Słupsk. Zdjęcie poglądowe, Jakub Kaminski/East NewsŹródło: Zdjęcie poglądowe, Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 9 Czerwca 2020

Słupsk. Znaleźli się w potrzasku, zostali zamknięci na cmentarzu. Niektórzy uciekali szczelinami, innym podstawiono drabinę, kuriozalna sytuacja

Słupsk stał się miejscem niecodziennej sytuacji. Jak donoszą lokalne media, grupa osób została dosłownie zamknięta na cmentarzu. Do sprawy zdążyła odnieść się sama kierowniczka miejskich nekropolii. Zamknięci na cmentarzu, którym nie udało się od razu uciec szczelinami, musieli przeżyć poważny stres.

O sprawie donosi "Głos Pomorza". Do niecodziennej sytuacji doszło w ostatnią niedzielę. Odwiedzający nekropolię mieszkańcy Słupska musieli zapomnieć, lub nie wiedzieć o zmianie godzin otwarcia cmentarza. W pewnym momencie zostali na nim po prostu zamknięci.

Zyskać może prawie pół miliona Polek i Polaków. Emerytura stażowa przysługuje w bardzo młodym wieku, a ile dokładnie wynosi?Zyskać może prawie pół miliona Polek i Polaków. Emerytura stażowa przysługuje w bardzo młodym wieku, a ile dokładnie wynosi?Czytaj dalej

Słupsk. Ludzie zamknięci na cmentarzu

Jak donosi portal gp24.pl, osoby które wieczorem udały się na słupski cmentarz, zostały na nim zamknięte po godzinie 19. Najprawdopodobniej nie miały świadomości, że zmieniły się godziny jego otwarcia - do tej pory można było po nim spacerować do 20.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zyskać może prawie pół miliona Polek i Polaków. Emerytura stażowa przysługuje w bardzo młodym wieku, a ile dokładnie wynosi?
2. Pilnie zamykają muzeum w Polsce. Przypadek zakażenia

"Głos Pomorza" opisuje, że niektórzy w desperacji przechodzili przez szczeliny w ogrodzeniu cmentarza. Odważniejsi przechodzi przez zakończoną ostrymi zdobieniami bramę. Niektórzy szczęściarze skorzystali z drabiny, przywiezionej przez jedną z rodzin.

Do sprawy zdążyła już odnieść się Katarzyna Winiarska, kierowniczka cmentarzy miejskich. - W takich przypadkach ludzie zwykle dzwonią na policję, a ta kontaktuje się ze mną i osobą, która ma klucze do kłódek, na które zamykamy cmentarz - mówi, cytowana przez gp24.pl. Na miejscu pojawić się mają również specjalne tabliczki, informujące co zrobić w tego typu sytuacji. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. Wszystko ma zacząć się dosłownie za chwilę. Krzysztof Jackowski ostrzega Warszawiaków. Zdradzamy co powiedział
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Nowa rządowa aplikacja. Minister chce żeby zainstalował ją każdy Polak

Źródło: gp24.pl