Sejm RP. Polsat NewsŹródło: Polsat News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 17 Czerwca 2020

Najnowsze informacje o stanie zdrowia mężczyzny, który dokonał samopodpalenia pod Sejmem

Sejm RP. Przed budynkiem doszło do samopodpalenia. 48-letni mężczyzna trafił do szpitala gdzie został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną. Wciąż nie ma pewności co do motywów jego działań a media bazują wyłącznie na spekulacjach i słowach, przekazanych przez jego matkę.

48-letni mężczyzna, sprawca samopodpalenia trafił do szpitala przy ul. Szaserów. Policja stara się ustalić co było przyczyną tak dramatycznego gestu. Pojawiły się pierwsze spekulacje w tej kwestii.

Dramatyczna relacja zdruzgotanej matki. Jej syn podpalił się pod Sejmem, powód jest tragicznyDramatyczna relacja zdruzgotanej matki. Jej syn podpalił się pod Sejmem, powód jest tragicznyCzytaj dalej

Sejm RP miejscem samopodpalenia. W jakim stanie znajduje się mężczyzna?

Na ten moment wiemy wyłącznie, że mężczyzna pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej. Informację tę przekazała redakcja polatnews.pl. Możemy wyłącznie domyślać się, że stan mężczyzny jest stabilny, jak przekazał bowiem cytowany przez portal nadkom. Robert Szumiata, po jego wybudzeniu zapadnie decyzja o terminie przesłuchaia.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13.45. - Przed pomnikiem AK u zbiegu ul. Jana Matejki i Wiejskiej podpalił się 48-letni mężczyzna - poinformowała wtedy policja. W akcji ratunkowej brali udział policjanci, funkcjonariusze Straży Marszałkowskiej, a także przypadkowi świadkowie. Mężczyzna przytomny został zabrany karetką do szpitala.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Danuta Holecka i Jacek Kurski w samym sercu afery. Niespodziewany pozew, Wiadomości TVP w poważnych tarapatach
2. Urząd wydał oświadczenie, nie znoszą obostrzenia. Nadzieje wielu Polaków przepadły

Jak podaje Polsat News mężczyzna - zanim się podpalił - podszedł do stojących w pobliżu dziennikarzy i spytał, czy zajmują się dziennikarstwem śledczym. Krzyczał, że "nie ma sprawiedliwości w tym kraju". Następni odszedł w stronę pomnika i podpalił się.

Super Express dotarł do matki 48-latka - Syn załamał się, gdy gmina uwłaszczyła naszą drogę, która prowadziła przez środek pola, w dodatku ją poszerzyła, zabierając kawałek ziemi - mówi kobieta zapytana o możliwe przyczyny działań syna. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prowadzenie samochodu podczas burzy. Kilka porad, które mogą uchronić cię przed wypadkiem
  2. Napadli na młodszego chłopca w lesie. Policja zatrzymała 16-latka, trwają poszukiwania sprawców
  3. Polityk PiS nagle w programie na żywo w poniżających i pogardliwych słowach obraził społeczność LGBT. Uniżał im, jak tylko potrafił
  4. Zakochana w Andrzeju Dudzie internautka zaatakowała Martę Kaczyńską. Wyciągnęła fakty z jej przeszłości
  5. Ksiądz znany na całą Polskę bez żadnych skrupułów wykorzystywał dzieci. Ujawniono porażające zwierzenia kolejnej ofiary
  6. Nowe ognisko koronawirusa na Śląsku. Prawie 200 zarażonych
     

Źródło: Polsat News, Super Express