Samolot. WTV
Źródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Lipca 2020

Samolot naglę runął na dach domu wielorodzinnego, są ofiary śmiertelne. Tragiczna akcja niemieckich służb, jest nagranie

Samolot w Niemczech rozbił się na dachu domu wielorodzinnego. Dramatyczne zdarzenie doprowadziło do śmierci trzech osób. W mieszkaniu przebywała matka z dwuletnim dzieckiem. Na miejsce ruszyły służby ratunkowe. Doszło też do wybuchu pożaru.

Niemiecka agencja DPA przekazała informacje w sprawie tragicznego wypadku samolotu. Maszyna runęła i przebiła dach nieruchomości, w której mieszkała matką ze swoim małym, zaledwie dwuletnim dzieckiem. Tamtejsze służby potwierdziły doniesienia o zgonie trzech osób.

Samolot runął i wywołał śmierć trzech osób

Na miejscu wypadku pracują zastępy straży pożarnej, która walczy z pożarem, jaki powstał po wypadku samolotu. Wciąż nie znamy przyczyny wypadku. ADP wskazuje, że samolot runął w Nadrenii Północnej-Westfalii. Uderzenie w posesję wywołało potężny wybuch. 

"Trzy osoby zginęły, gdy utralekki samolot rozbił się o dach domu wielorodzinnego w Wesel w Nadrenii Północnej-Westfalii" - informuje agencja DPA. Niepokojące informacje przekazała Polska Agencja Prasowa. Wśród nieżyjących osób było dwóch pasażerów samolotu oraz matka dwuletniego dziecka.

Samolot nie po raz pierwszy spowodował wypadek tego dnia w Europie. PAP przypomina, że w tę sobotę, w szwajcarskich Aplach runęła maszyna z czwórką osób na pokładzie. Medium wskazuje, że w wyniku zdarzenia zginęli wszyscy pasażerowie. 

Link do nagrania z wypadku znajdziecie TU.

Samolot

Samolot

Źródło: [ADP/PAP/Breaking Aviation News & Videos]