Rosja wirus. Pixabay / Christo AnestevŹródło: Pixabay / Christo Anestev
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 1 Maja 2020

Państwo sąsiadujące z Polską ogłosiło dobowy rekord zakażeń. Jest bardzo źle

Rosja wciąż toczy solidną walkę z pandemią koronawirusa. Choroba ta potrafi zdziesiątkować mieszkańców niejednego państwa, jednak Rosję dotknęła wyjątkowo mocno. Poznaliśmy szokujące dane przedstawione przez rosyjskie władze. Rekordowa liczba zakażeń zwala z nóg.

Każdy z krajów na świecie przybrał różne strategie walki z pandemią koronawirusa. Część z nich sprawdziła się w obronie przed pandemią COVID-19, a część w tragiczny sposób zweryfikowała pomysły rządzących. Przykładem tego jest obecna sytuacja w  Wielkiej Brytanii. Rosja, będąca jednym z państw sąsiadujących z Polską, również ciężko przechodzi przez trawiącą kraj epidemię. Jednak między Wielką Brytanią a Federacją Rosyjską wskazać możemy przykre podobieństwo. Premierzy obu państw zakazili się koronawirusem.

Duda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmoDuda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmoCzytaj dalej

Rosja: Przerażający rekord zakażeń w Federacji Rosyjskiej

Jak podaje redakcja portalu Polsat News, w Rosji padł kolejny rekord zakażeń w ciągu doby. Według doniesień medium w ciągu 24 godzin na COVID-19 zmarło aż 96 osób. Ponad tysiąc obywateli przegrało już swoją walkę z chorobą. Natomiast w ciągu jednego dnia pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa otrzymały aż 7933 osoby. Nowe przypadku znacznie zasilają pulę chorych na wirusa SARS-CoV-2. Przypomnijmy, że łączna liczba rosyjskich ozdrowieńców wynosi 13 220.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ujawniono. Zarażony pracownik z firmy kompletującej pakiety wyborcze, zaczyna się
2. Po 500 plus czas na 1200 plus. Prezydent z nowym świadczeniem, obiecuje wszystkim

Z informacji Polsat News wiemy, że prawie połowa chorych w Rosji przechodzi zakażenie bezobjawowo. Nowe statystyki nie zmieniają rankingów trzech największych ognisk koronawirusa. Na pierwszym miejscu plasuje się Moskwa z 3561 nowych zakażeń. Drugie miejsce zajmuje obwód moskiewski z liczbą 797 chorych, a zaraz za nim jako ostatni na podium znajduje się Petersburg, kóry liczy 349 osób z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19. Łączna liczba zainfekowanych w Rosji wynosi 114 431.

 ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarz nie ma wątpliwości w sprawie majówki. Polacy mają jeden zasadniczny problem
  2. Fenomenalna wiadomość dla tysięcy Polaków. Zacząć się ma 4 maja
  3. Z polskiego schroniska zniknęły wszystkie zwierzęta. Niespodziewany efekt epidemii
  4. Niewyobrażalnie tragiczne, 31-latka chciała uczcić koniec kwarantanny zdjęciem. Niestety nie żyje
  5. Czy na ulicy obecnie nie można jeść i pić? GIS rozwiewa wątpliwości
  6. Ogromne zmiany w Polsce już w przyszłym tygodniu. Dla wielu to zła wiadomość

Źródło: Polsat News