Rolnik szuka żony Andrzej Duda spotkanie. Twitter / Kancelaria PrezydentaŹródło: Twitter / Kancelaria Prezydenta
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 13 Czerwca 2020

Andrzej Duda odwiedził gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Co tam się wydarzyło?

"Rolnik szuka żony" bardzo szybko stał się jednym z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Jego uczestnicy zdobyli sporą popularność, którą bez wątpienia wzmocni dzisiejsza wizyta Andrzeja Dudy w gospodarstwie Anny i Grzegorza Bardowskich. Skąd jednak pomysł na podobne spotkanie?

Andrzej Duda, jak pozostali kandydaci w najbliższych wyborach prezydenckich, prowadzi obecnie aktywną kampanię. Jednym z przystanków na trasie Dudabusa okazało się dość niespodziewanie gospodarstwo państwa Bardowskich. Para jest bez wątpienia doskonale znana widzom Telewizji Polskiej, ponieważ pojawiła się w jednym z sezonów programu "Rolnik szuka żony".

Donald Tusk pokłócił się z Andrzejem Dudą. Donald Tusk pokłócił się z Andrzejem Dudą. "Wie pan, jak na taką postawę mówiło się na podwórku?"Czytaj dalej

"Rolnik szuka żony": Andrzej Duda odwiedził gospodarstwo państwa Bardowskich

Do sieci trafiły już zdjęcia ze spotkania, na których zobaczyć możemy małżonków z synem oraz prezydenta Dudę, przechadzających się po posesji Bardowskich. Na gospodarzy szybko spadła krytyka, dotycząca zarówno odświętnych, niepasujących do pracy na roli strojów, jak i samych poglądów politycznych. Para szybko odpowiedziała na negatywne opinie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje szanowany, lubiany i kochany polski aktor, znany z filmów Stanisława Barei. Odszedł, a fani są zrozpaczeni, miał 85 lat, Włodzimierz Bednarski
2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]

- Tak, był u nas Prezydent RP Andrzej Duda. Nie była to jakaś spontaniczna wizyta w polu przy pracy, tylko oprowadzenie po gospodarstwie, które rozwijamy już od 3 pokoleń. Dla nas to ogromny zaszczyt mieć takiego gościa! Niektórzy krytykują nas na ubiór, białe koszule - wiemy, że niektórzy woleliby nas zobaczyć w gumowcach i podartej koszuli (tak często wyglądamy przy pracy), ale to nie ta okazja - zaznaczyli Bardowscy.

Małżonkowie podkreślili także, iż wśród najbliższych im osób występuje duży podział światopoglądowy. Nie oznacza to jednak, że wszyscy nie są w stanie się porozumieć oraz szanować. Finalnie Bardowscy stwierdzili także, iż nie zamierzają "politycznie się wypowiadać".

Rolnik szuka żony Andrzej DudaFoto: Facebook / Bardowscy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypłata gotówki już nie wszędzie taka prosta. Weszły kolejne ograniczenia
  2. Andrzej Duda w trasie. Auto SOP uderzyło w pojazd z rodziną z dziećmi
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie

Źródło: Facebook / Bardowscy