wtv.pl > Polityka > Andrzej Duda odwiedził gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Co tam się wydarzyło?
Maria Hędrzak
Maria Hędrzak 19.03.2022 08:36

Andrzej Duda odwiedził gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Co tam się wydarzyło?

wtv
WTV.pl

Andrzej Duda, jak pozostali kandydaci w najbliższych wyborach prezydenckich, prowadzi obecnie aktywną kampanię. Jednym z przystanków na trasie Dudabusa okazało się dość niespodziewanie gospodarstwo państwa Bardowskich. Para jest bez wątpienia doskonale znana widzom Telewizji Polskiej, ponieważ pojawiła się w jednym z sezonów programu "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony": Andrzej Duda odwiedził gospodarstwo państwa Bardowskich

Do sieci trafiły już zdjęcia ze spotkania, na których zobaczyć możemy małżonków z synem oraz prezydenta Dudę, przechadzających się po posesji Bardowskich. Na gospodarzy szybko spadła krytyka, dotycząca zarówno odświętnych, niepasujących do pracy na roli strojów, jak i samych poglądów politycznych. Para szybko odpowiedziała na negatywne opinie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Tak, był u nas Prezydent RP Andrzej Duda. Nie była to jakaś spontaniczna wizyta w polu przy pracy, tylko oprowadzenie po gospodarstwie, które rozwijamy już od 3 pokoleń. Dla nas to ogromny zaszczyt mieć takiego gościa! Niektórzy krytykują nas na ubiór, białe koszule - wiemy, że niektórzy woleliby nas zobaczyć w gumowcach i podartej koszuli (tak często wyglądamy przy pracy), ale to nie ta okazja - zaznaczyli Bardowscy.

Małżonkowie podkreślili także, iż wśród najbliższych im osób występuje duży podział światopoglądowy. Nie oznacza to jednak, że wszyscy nie są w stanie się porozumieć oraz szanować. Finalnie Bardowscy stwierdzili także, iż nie zamierzają "politycznie się wypowiadać".

Foto: Facebook / Bardowscy

Źródło: Facebook / Bardowscy

Tagi: Andrzej Duda
Powiązane