wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?

14 Września 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Rafał Trzaskowski wywołał niemałe poruszenie w internecie. Prezydent Warszawy odwiedził w weekend jeden z warszawskich klubów i miał apelować do DJ-a, by ten zmienił muzykę na "bardziej pod nożkę". Jako jeden z argumentów wymienił

Rafał Trzaskowski ponownie pojawił się w nagłówkach wszystkich polskich mediów. Tym razem nie chodzi jednak o łączenie jego osoby z awarią oczyszczalni Czajka, a o gust muzyczny prezydenta Warszawa, jak również jego weekendowe poczynania. Opublikowane przez plotkarski serwis Pudelek.pl nagranie z warszawskiego klubu Paloma Nad Wisłą, na którym Trzaskowski miał domagać się zmiany muzyki w lokalu, w błyskawicznym tempie obiegło internet.

Rafał Trzaskowski i Jamiroquai

Zdaniem portalu, którego doniesienia przytacza internetowy serwis Radia Zet, związany z Platformą Obywatelską polityk, na jesień planujący start ruchu obywatelskiego, miał w weekend świętować urodziny znajomej w jednym z warszawskich klubów. Gościom najwyraźniej nie odpowiadała jednak oferowana przez lokal muzyka. Zdaniem rozmówców portalu grupa, do której należał również Rafała Trzaskowski, domagała się zmiany repertuaru na nieco bardziej taneczny.

– Podchodzili często i prosili o "zagranie czegoś pod nóżkę". W końcu podszedł sam Rafał, myślę, że to jego znajomi go namówili, bo ich prośby nic nie dały – wskazuje jeden z gości lokalu. Pudelek opublikował ponadto nagranie, na którym Trzaskowski zwraca się do DJ-a tymi słowami: – Moje miasto, weźcie to pod uwagę. Puść odrobinę funku. Na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę – mówił żartobliwym tonem prezydent Warszawy. – Ta muza jest zaje*****, żeby było jasne – dodał. Fragment na swoim Twitterze opublikował m.in. warszawski działacz społeczny Jan Śpiewak. Nagranie odnaleźć można pod tym LINKIEM.

Na zakończenie Rafał Trzaskowski miał zamówić utwór zespołu Jamiroquai i odejść. Sprawę szybko podchwyciły jednak przychylne rządowi media, sugerując, że zachowanie polityka było absolutnie niedopuszczalne. Podobnego zdania są również, rzecz jasna, prawicowi politycy. "W środku nocy, w klubie nas Wisłą Trzaskowski krzyczy do DJa »To moje miasto« i żąda zmiany muzyki, bo jemu oraz jego znajomym ona nie odpowiada. Jeszcze raz. Trzaskowski powołuje się na swoją funkcję, aby zmienić muzykę na nocnej zabawie. To się po prostu nie mieści w głowie...", napisał choćby poseł Prawa i Sprawiedliwości Kazimierz Smoliński.

Źródło: Pudelek.pl / radiozet.pl / Twitter

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >