Rafał Trzaskowski miał apelować do DJ-a jednego z warszawskich klubów, by ten zmienił muzykę na "bardziej pod nożkę".. Screen z nagrania Pudelek.plŹródło: Screen z nagrania Pudelek.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 14 Września 2020

Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?

Rafał Trzaskowski wywołał niemałe poruszenie w internecie. Prezydent Warszawy odwiedził w weekend jeden z warszawskich klubów i miał apelować do DJ-a, by ten zmienił muzykę na "bardziej pod nożkę". Jako jeden z argumentów wymienił fakt, że "jest to jego miasto", co natychmiast podchwycili prawicowi politycy.

Rafał Trzaskowski ponownie pojawił się w nagłówkach wszystkich polskich mediów. Tym razem nie chodzi jednak o łączenie jego osoby z awarią oczyszczalni Czajka, a o gust muzyczny prezydenta Warszawa, jak również jego weekendowe poczynania. Opublikowane przez plotkarski serwis Pudelek.pl nagranie z warszawskiego klubu Paloma Nad Wisłą, na którym Trzaskowski miał domagać się zmiany muzyki w lokalu, w błyskawicznym tempie obiegło internet.

wtv.pl - portal informacyjny"Totalne remonty Szelągowskiej" jest jednak totalną klapą? Internauci widzą zbyt dużo podobieństw do innego popularnego show, nie pozostawiają złudzeńCzytaj dalej

Rafał Trzaskowski i Jamiroquai

Zdaniem portalu, którego doniesienia przytacza internetowy serwis Radia Zet, związany z Platformą Obywatelską polityk, na jesień planujący start ruchu obywatelskiego, miał w weekend świętować urodziny znajomej w jednym z warszawskich klubów. Gościom najwyraźniej nie odpowiadała jednak oferowana przez lokal muzyka. Zdaniem rozmówców portalu grupa, do której należał również Rafała Trzaskowski, domagała się zmiany repertuaru na nieco bardziej taneczny.

Do sieci wyciekło nagranie z kuchni w KFC. Po obejrzeniu możecie już nigdy nie pójść do restauracjiDo sieci wyciekło nagranie z kuchni w KFC. Po obejrzeniu możecie już nigdy nie pójść do restauracjiCzytaj dalej

– Podchodzili często i prosili o "zagranie czegoś pod nóżkę". W końcu podszedł sam Rafał, myślę, że to jego znajomi go namówili, bo ich prośby nic nie dały – wskazuje jeden z gości lokalu. Pudelek opublikował ponadto nagranie, na którym Trzaskowski zwraca się do DJ-a tymi słowami: – Moje miasto, weźcie to pod uwagę. Puść odrobinę funku. Na chwilę, bo tu wszyscy chcą zrobić wam krzywdę – mówił żartobliwym tonem prezydent Warszawy. – Ta muza jest zaje*****, żeby było jasne – dodał. Fragment na swoim Twitterze opublikował m.in. warszawski działacz społeczny Jan Śpiewak. Nagranie odnaleźć można pod tym LINKIEM.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Nie trzeba kupować nowego. Łatwy sposób na otwarcie "jednorazowego" młynka do pieprzu
 

Na zakończenie Rafał Trzaskowski miał zamówić utwór zespołu Jamiroquai i odejść. Sprawę szybko podchwyciły jednak przychylne rządowi media, sugerując, że zachowanie polityka było absolutnie niedopuszczalne. Podobnego zdania są również, rzecz jasna, prawicowi politycy. "W środku nocy, w klubie nas Wisłą Trzaskowski krzyczy do DJa »To moje miasto« i żąda zmiany muzyki, bo jemu oraz jego znajomym ona nie odpowiada. Jeszcze raz. Trzaskowski powołuje się na swoją funkcję, aby zmienić muzykę na nocnej zabawie. To się po prostu nie mieści w głowie...", napisał choćby poseł Prawa i Sprawiedliwości Kazimierz Smoliński.

Polityk PiS krytykuje Rafała Trzaskowski.

Ile naprawdę zarabiają Danuta Holecka i Magdalena Ogórek? Ujawniono dokument, którym Kurski wolałby się nie chwalićIle naprawdę zarabiają Danuta Holecka i Magdalena Ogórek? Ujawniono dokument, którym Kurski wolałby się nie chwalićCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytury wyższe nawet o 787 zł. Uprawnionych do wyższych świadczeń będzie znacznie więcej
  2. Nastolatki brutalnie pobiły się na szkolnym korytarzu. Porażający film właśnie trafił do sieci
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę 

Źródło: Pudelek.pl / radiozet.pl / Twitter