wtv.pl > TV > Niespodziewane doniesienia zza kulis programu "Pytanie na śniadanie". Poważny konflikt, w tle zmiany prowadzących
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:30

Niespodziewane doniesienia zza kulis programu "Pytanie na śniadanie". Poważny konflikt, w tle zmiany prowadzących

wtv
WTV.pl

Programy śniadaniowe, choć poruszają tematykę społeczno-rozrywkową, budzą wiele emocji. Okazuje się, że wpadki prowadzących "Pytanie na śniadanie" to nic, w porównaniu z doniesieniami o sytuacji, jak ma mieć miejsce za kulisami programu.

Konflikt w programie "Pytanie na śniadanie"?

"Pytanie na śniadanie" w poprzednim sezonie postawiło na młode twarze. Powiew świeżości miał dać całej ekipie wiatru w żagle. Ostatecznie jednak zakończyło się to licznymi konfliktami. Powrócono więc o dawnej formuły, w której zachowała się między innymi Ida Nowakowska - katoliczka, głośno mówiąca o swoim przywiązaniu do Kościoła katolickiego. 

Do grupy dołączyła również Małgorzata Opczowska, która prowadziła program publicystyczny "Studio Polska". Przypomnijmy, że format projektu zakładał ostrą debatę polityczną od lewa do prawa. Teraz dziennikarka zajęła się znacznie lżejszą tematyką na rzecz "Pytania na śniadanie". Zmiana została wdrożona już w październiku, gdy polityczna produkcja musiała zawiesić prace przez wzgląd na drastyczny rozwój kryzysu epidemicznego. 

Opczowskiej przypadła współpraca z Tomaszem Wolny, który miał nie popierać nowej decyzji. "Nie zwracał uwagi na Opczowską. Zachowywał się wobec niej lekceważąco i nieprzyjemnie. Próbowała go zdominować na antenie" - wyjawiał dla "Pudelka" pracownik "Pytania na śniadanie". Wolny miał też być zestresowany współpracą z koleżanką po fachu, która dla publicznego nadawcy przepracowała aż 12 lat. Co ciekawe, internauci również wyrazili mieszane opinie.

"Pani Małgosia nie pasuje do tego programu, a tym bardziej do bycia partnerką Pana Tomka. Jest bardzo sztywna i sztuczna, nie ma swobody w prowadzeniu rozmów co przekłada się na brak chęci oglądania tej pary" - czytamy w komentarzu internauty, który został przytoczony przez "Fakt".

Według doniesień "Pudelka", w "Pytaniu na śniadanie" dojdzie do kolejnych zmian. Rzekomy konflikt między Wolnym a Opczowską miał doprowadzić do przetasowań. Opczowska ma rozpocząć współpracę z Łukaszem Nowickim. Wolny zaś podjąć aktywności z Idą Nowakowską. 

Przypomnijmy, że nie są to pierwsze doniesienia o zakulisowych incydentach z "Pytania na śniadanie". Była prowadząca Tamara Gonzalez chwilę po zwolnieniu nagrała film, w którym powiedziała wprost, że czuła się "terroryzowana". - Sądziłam, że zostanie mu (Robertowi El Gendy'iemu - przyp. red.) wymieniona partnerka i będzie mógł prowadzić ten program, bo jest genialnym prowadzącym. Zasługiwał na to, żeby tam zostać. Być może jeszcze coś się zmieni, na razie zostaliśmy odsunięci oboje - deklarowała była już prowadząca "Pytanie na śniadanie". - Czułam się terroryzowana. Nie ma mojej zgody i nie tak mnie mama wychowała, że jak ktoś ci pluje na głowę to trzeba udawać, że pada deszcz - dodawała.

Źródło: [Pudelek/Fakt]