puma kamil s. Pixabay.com/Źródło: Pixabay.com/
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 12 Lipca 2020

Poszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczy

Puma wraz z właścicielem jest poszukiwana od piątku. Zgodnie z wyrokiem sądu miała być odebrana i przeniesiona do poznańskiego ogrodu zoologicznego, gdzie miała mieć zapewnione odpowiednie warunki do życia, przez wyspecjalizowane osoby w tym zakresie. Gdy pracownicy zoo pojawili się na posesji, w celu odebrania dzikiego zwierzęcia, właściciel uciekł z nim do lasu. Obecnie w internecie, szczególnie w social mediach panuje wiele kontrowersji. Dotarliśmy do kilku faktów w tej sprawie.

Koalicja CYRK BEZ ZWIERZĄT na swoim oficjalnym koncie na Facebooku opublikowała kilka faktów, przyjrzeli się sprawie, a światło dzienne ujrzały także akta.

Wyniki wyborów prezydenckich zaskakują. Znamy Exit Poll po II turze wyborówWyniki wyborów prezydenckich zaskakują. Znamy Exit Poll po II turze wyborówCzytaj dalej

Puma bez zezwolenia, nadal poszukiwana. Jest przetrzymywana w za małej klatce

Jako portal interwencyjny staramy się być dalecy od osądów i przekazywania osobistej opinii, czy oceniania. Artykuł ma charakter edukacyjny, a przedstawione fakty i przytoczone niżej akta pierwotnie zostały opublikowane na Facebooku "KOALICJA CYRK BEZ ZWIERZĄT" - Fakty w sprawie Kamila S. i pumy Nubii.

Sprawa jest niezwykle elektryzująca, ponieważ powstały dwa obozy - broniące właściciela i broniące wyroku sądu. Według wielu, puma powinna pozostać przy właścicielu, do którego zdaniem internautów się przywiązała. Druga grupa użytkowników internetu jest jednak za postanowieniem sądu, który bezwłocznie zaleca przeniesienie zwierzęcia do ogrodu zoologicznego.
 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
2. Late poll: Znamy wyniki wyborów, rośnie różnica

Informacje zostały upublicznione z powodu rozpowszechniania nieprawdziwych wieści dotyczących tej sprawy. 

puma

Kara grzywny miała mieć formę pouczającą. puma

puma

puma

Obecnie zwierze najprawdopodobniej przetrzymywane jest w za małej klatce, co może mieć okropny wpływ zarówno na jego zdrowie, jak i brak możliwości utrzymywania prawidłowej postawy. Poniżej przedstawiamy fragmenty aktów sądowych, które również zostały opublikowane na Facebooku "Koalicja CYRK BEZ ZWIERZĄT". 

puma

pumapuma

puma

puma

Więcej informacji tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Duże ognisko koronawirusa na Mazowszu. Prawie 300 osób trafiło na kwarantannę
  2. Trwa cisza wyborcza, kara nawet 1 mln zł. Czego nie można robić w mediach społecznościowych?
  3. Iwona Wieczorek zaginęła 10 lat temu. Dramatyczne słowa matki wyciskają łzy
  4. Zwabił małego chłopca, chciał go skrzywdzić i wykorzystać. Zatrważające sceny w polskim mieście, ruszyła obława
  5. Zaskakująca wpadka na żywo w RMF FM. Dziennikarz był przekonany, że nikt go nie słyszy, a wciąż pozostawał na antenie
  6. Byli zdruzgotani, gdy zobaczyli plażę w Gdańsku. Turyści nie mają wstydu. Ręce opadają

Źródło: Facebook "Koalicja CYRK BEZ ZWIERZĄT".