wtv.pl > Polska > Poszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczy
Weronika Szatkowska
Weronika Szatkowska 19.03.2022 08:35

Poszukiwana puma wraz z właścicielem. Ujawniono porażające fakty nt. całej sprawy, możliwe, że zwierze się męczy

wtv
WTV.pl

Koalicja CYRK BEZ ZWIERZĄT na swoim oficjalnym koncie na Facebooku opublikowała kilka faktów, przyjrzeli się sprawie, a światło dzienne ujrzały także akta.

Puma bez zezwolenia, nadal poszukiwana. Jest przetrzymywana w za małej klatce

Jako portal interwencyjny staramy się być dalecy od osądów i przekazywania osobistej opinii, czy oceniania. Artykuł ma charakter edukacyjny, a przedstawione fakty i przytoczone niżej akta pierwotnie zostały opublikowane na Facebooku "KOALICJA CYRK BEZ ZWIERZĄT" - Fakty w sprawie Kamila S. i pumy Nubii.

Sprawa jest niezwykle elektryzująca, ponieważ powstały dwa obozy - broniące właściciela i broniące wyroku sądu. Według wielu, puma powinna pozostać przy właścicielu, do którego zdaniem internautów się przywiązała. Druga grupa użytkowników internetu jest jednak za postanowieniem sądu, który bezwłocznie zaleca przeniesienie zwierzęcia do ogrodu zoologicznego.

Informacje zostały upublicznione z powodu rozpowszechniania nieprawdziwych wieści dotyczących tej sprawy. 

Kara grzywny miała mieć formę pouczającą.

Obecnie zwierze najprawdopodobniej przetrzymywane jest w za małej klatce, co może mieć okropny wpływ zarówno na jego zdrowie, jak i brak możliwości utrzymywania prawidłowej postawy. Poniżej przedstawiamy fragmenty aktów sądowych, które również zostały opublikowane na Facebooku "Koalicja CYRK BEZ ZWIERZĄT". 

Więcej informacji tutaj.

Źródło: Facebook "Koalicja CYRK BEZ ZWIERZĄT".

Tagi: Facebook