wtv.pl > Polska > Poznań: zwłoki mężczyzny przed blokiem. W akcji policja i prokurator
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.03.2022 08:53

Poznań: zwłoki mężczyzny przed blokiem. W akcji policja i prokurator

Zwłoki w Poznaniu
Google Maps

Zwłoki przed blokiem w Poznaniu. W piątek na Osiedlu Kopernika mieszkaniec odnalazł ciało mężczyzny leżące przed budynkiem. Na miejscu zjawiła się policja.

Zwłoki pod blokiem w Poznaniu

W piątek po godz. 6 rano policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie leżącym przed blokiem przy ul. Jugosławiańskiej na Osiedlu Kopernika w Poznaniu.

Natrafił na niego jeden z mieszkańców, który przechodził obok budynku. Po przybyciu na miejsce służb okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Jak przekazała WTV Marta Mróz z poznańskiej policji, ze wstępnych ustaleń wynika, że denat miał ok. 70 lat i był mieszkańcem bloku, pod którym znaleziono jego ciało.

Wyjaśnianie przyczyn zgonu

Przyczyny śmierci Poznaniaka nie są jeszcze znane. Na Osiedlu Kopernika trwają policyjne badania przy udziale techników i pod nadzorem prokuratury.

Wkrótce wykonane będą oględziny. Policja nie przekreśla żadnego scenariusza wydarzeń, nie wyklucza również skoku samobójczego.

- Na tę chwilę nie zakładamy żadnego przebiegu zdarzenia, będzie to dopiero efektem naszej pracy - przekazała nam sierż. sztab. Marta Mróz

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres [email protected] Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Źródło: wtv.pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps

Tagi: Poznań
Powiązane