Portugalia. 18-letnia Polka padła ofiarą gwałtu. flickr.com / Polícia de Segurança Pública - Portugal
Źródło: flickr.com / Polícia de Segurança Pública - Portugal
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 3 Marca 2020

Bezdomny wykorzystał 18-letnią Polkę. Rusza proces 45-latka

Portugalia stała się miejscem horroru dla 18-letniej Polki. Kobieta została zgwałcona w kurorcie Albufeira przez 45-letniego bezdomnego mężczyznę. Do zdarzenia doszło latem 2019 roku. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 czerwca 2019 roku w portugalskim kurorcie turystycznym Albufeira, znajdującym się na południu kraju. Z informacji przekazanych przez lokalne media wynika, że 18-letnia Polka wyprowadzała na spacer swoje cztery psy, gdy została zaczepiona przez bezdomnego 45-latka.

Portugalskie media podają sprzeczne informacje. Część z nich twierdzi, że kobieta znała napastnika i dobrowolnie udała się z nim na teren pustego domu; inne przekonują, że została tam zaciągnięta siłą. Miejscowe dzienniki są natomiast zgodne co do faktu, że 18-latka została zgwałcona.

Pierwsza Prezes SN odmówiła wiarygodności TK. Chodzi m.in. o sędziów-dublerówPierwsza Prezes SN odmówiła wiarygodności TK. Chodzi m.in. o sędziów-dublerówCzytaj dalej

Portugalia. Kobieta uciekła przez balkon

Mężczyzna rozebrał, a następnie pobił ofiarę. 45-latek dusił ją oraz bił pięściami po twarzy. Groził, że ją zabije oraz jej zwierzęta. Następnie zmusił ją do aktu seksualnego. 18-latce udało się oswobodzić, gdy sprawca próbował zmusić ją do seksu oralnego. Z jej relacji wynika, że włożyła mu palce do oczu, dzięki czemu udało jej się wyrwać.

Naga kobieta uciekła przez balkon. Biegnąc po ulicy, błagała o pomoc. Na zdesperowaną 18-letnią Polkę natknęli się członkowie ochotniczej straży pożarnej, którzy udzielili jej pomocy i odwieźli ją do szpitala.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przykre szczegóły pogrzebu Pawła Królikowskiego. Rodzina żegna aktora, detale miejsca i data pochówku
2. Pożar budynku komunalnego w Raszynie. Trzy mieszkania spłonęły

Kobieta doznała licznych obrażeń ciała. Oprócz otarć i siniaków na szyi, tułowiu oraz kończynach u Polki znaleziono poważną ranę w dolnej części pleców, powstałą w wyniku skoku przez okno.

Sprawca jest znany miejscowym służbom. W przeszłości miewał już bowiem problemy z prawem. Obecnie przebywa w areszcie, a jego sprawą zajmie się Sąd w portugalskim Portimao.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Życiowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walki
  2. Obowiązkowa opłata za auto może kosztować nawet kilkanaście tys. złotych. Wielu Polaków będzie oburzonych
  3. Nie żyje wiceminister. Zmarł były dyrektor Muzeum Wojska Polskiego, prof. dr hab. Janusz Cisek
  4. Na listach poparcia prezydenta znaleziono podpisy zmarłych. PKW zawiadomiła prokuraturę, chodzi m.in. o Ligę Obrony Suwerenności
  5. Abp Leszek Sławoj Głódź zeznawał dziś przed sądem. Ksiądz wykorzystywał nastolatkę
  6. Koronawirus w kolejnym kraju graniczącym z Polską. Reuter: pierwszy przypadek zakażenia

Źródło: gazeta.pl / Fakt