wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Bezdomny wykorzystał 18-letnią Polkę. Rusza proces 45-latka

3 Marca 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

Portugalia stała się miejscem horroru dla 18-letniej Polki. Kobieta została zgwałcona w kurorcie Albufeira przez 45-letniego bezdomnego mężczyznę. Do zdarzenia doszło latem 2019 roku. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Do zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 czerwca 2019 roku w portugalskim kurorcie turystycznym Albufeira, znajdującym się na południu kraju. Z informacji przekazanych przez lokalne media wynika, że 18-letnia Polka wyprowadzała na spacer swoje cztery psy, gdy została zaczepiona przez bezdomnego 45-latka.

Portugalskie media podają sprzeczne informacje. Część z nich twierdzi, że kobieta znała napastnika i dobrowolnie udała się z nim na teren pustego domu; inne przekonują, że została tam zaciągnięta siłą. Miejscowe dzienniki są natomiast zgodne co do faktu, że 18-latka została zgwałcona.

Portugalia. Kobieta uciekła przez balkon

Mężczyzna rozebrał, a następnie pobił ofiarę. 45-latek dusił ją oraz bił pięściami po twarzy. Groził, że ją zabije oraz jej zwierzęta. Następnie zmusił ją do aktu seksualnego. 18-latce udało się oswobodzić, gdy sprawca próbował zmusić ją do seksu oralnego. Z jej relacji wynika, że włożyła mu palce do oczu, dzięki czemu udało jej się wyrwać.

Naga kobieta uciekła przez balkon. Biegnąc po ulicy, błagała o pomoc. Na zdesperowaną 18-letnią Polkę natknęli się członkowie ochotniczej straży pożarnej, którzy udzielili jej pomocy i odwieźli ją do szpitala.

Kobieta doznała licznych obrażeń ciała. Oprócz otarć i siniaków na szyi, tułowiu oraz kończynach u Polki znaleziono poważną ranę w dolnej części pleców, powstałą w wyniku skoku przez okno.

Sprawca jest znany miejscowym służbom. W przeszłości miewał już bowiem problemy z prawem. Obecnie przebywa w areszcie, a jego sprawą zajmie się Sąd w portugalskim Portimao.

Źródło: gazeta.pl / Fakt

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >