Agnieszka Gozdyra z Polsat News została obrażona przez widza. Twitter.com/PolsatNewsPLŹródło: Twitter.com/PolsatNewsPL
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 9 Października 2020

"Życzę ci wszystkiego co najgorsze". Dziennikarka Polsat News została okropnie zaatakowana, na wizji ujawniła, jakie wiadomości odbiera

Agnieszka Gozdyra od lat związana jest ze stacją Polsat News i to właśnie ze względu na publiczne prezentowanie różnych postaw naraża się często osobom, które nie są w stanie zrozumieć, że nie wszyscy muszą myśleć tak samo. Dziennikarka postanowiła pokazać widzom, jakie słowa padają pod jej adresem.

Agnieszka Gozdyra jest dobrze znana wszystkim widzom Polsat News, lecz to, co ostatnio mogli oni usłyszeć na antenie, wprawiło wszystkich w osłupienie. Wiele osób zapomina, że internet daje tylko pozorną anonimowość i brak odpowiedzialności za swoje słowa. Dziennikarka Polsat News postanowiła pokazać, z jakimi komentarzami w sieci spotyka się na co dzień. Wszystko związane jest z jej pracą oraz poruszanymi przez nią tematami.

Wielka afera w Wielka afera w "Rolnik szuka żony". Uczestniczki mają ogromny żal do rolnikaCzytaj dalej

Agnieszka Gozdyra z Polsat News obrażona przez panią Ewę

Polsat News jest jedną z największych stacji informacyjnych w kraju. Poza prezentowaniem wiadomości, widzowie mogą również oglądać różnego rodzaju programy reportażowe czy publicystyczne. Agnieszka Gozdyra w ramach „Debaty dnia” prowadzi rozmowy z zaproszonymi gości i stara się przedstawić różne punkty widzenia na dane tematy. Nie wszystkim się to podoba, o czym dziennikarka Polsat News dowiaduje się niemal na każdym kroku. Najwięcej uwag pod swoim adresem znaleźć może oczywiście w internecie. Ostatnio postanowiła zacząć dzielić się tym, co czyta pod swoim adresem.

- Ja pokazuje państwu co wieczór, że nosze maseczkę […] i mnóstwo komentarzy, że to państwo rozumieją i że tak trzeba, ale też takie… i postanowiłam je czytać, bo powinni państwo wiedzieć jacy ludzie są wśród nas - rozpoczęła swoją wypowiedź Agnieszka Gozdyra na antenie Polsat News. Później zacytowała wypowiedź pani Ewy i trudno zrozumieć, dlaczego ktokolwiek mógłby drugiej osobie życzyć podobnych rzeczy.

Brzmi niczym scenariusz filmu. Stadion Narodowy ma zamienić się w szpital polowy?Brzmi niczym scenariusz filmu. Stadion Narodowy ma zamienić się w szpital polowy?Czytaj dalej

Pani Ewa nie jest zadowolona z postawy Agnieszki Gozdyry z Polsat News, postanowiła zatem ją obrazić

- „Jak tobie babo nie wstyd. Zmuszać ludzi do szczepionki.” To apropo wczorajszej rozmowy o tym, kiedy ta szczepionka będzie. „Naprawdę masz tak sprany mózg? Całe szczęście, że nie jesteś decydentem w tej sprawie. Mam nadzieję, że już niedługo przyjdzie czas rozliczeń i ty będziesz pierwsza. Życzę ci wszystkiego co najgorsze” - dziennikarka Polsat News przeczytała na antenie jeden z komentarzy. Co ciekawe pani Ewa była tak pewna swojej racji i nietykalności wynikającej zapewne z tego, że nie spotkała się z Agnieszką Gozdyrą twarzą w twarz, że postanowiła zostawić ten pełen nienawiści komentarz pod publiczną zapowiedzią następnego programu. Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć, ale w zupełnie inny niż pani Ewa sposób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Postępowanie ws. biskupa Janiaka właśnie się zakończyło. Watykan nie odpuści, nie pozostawi sprawy nieruszonej
2. Wyśmienicie smakuje i efektownie wyglada. Ciasto bez pieczenia „jajko sadzone” podbije serca dużych i małych
3. "Mamy ciekawsze tematy do rozmów niż książki". Widzowie nie zostawiają suchej nitki na uczestnikach "Love Island"

Dziennikarka Polsat News odpowiedziała na mowę nienawiści skierowaną w jej stronę

Każdy przejaw bezzasadnej nienawiści skierowanej do drugiego człowieka powinien być karany. Nie trzeba się z kimś zgadzać, jednak nie daje to przyzwolenia do krzywdzenia drugiej osoby, bez względu czy mówimy o krzywdzeniu fizycznym, czy psychicznym. Dziennikarka Polsat News Agnieszka Gozdyra po odczytaniu komentarza Pani Ewy zdecydowała się na odpowiedź pod jej adresem.

- Ja pani życzę wszystkiego co najlepsze i państwu zdrowia też - zakończyła swoją wypowiedź Agnieszka Gozdyra. Pozostaje mieć nadzieję, że będziemy coraz bardziej świadomi tego, że internet nie daje nam prawa do obrażania innych osób, tylko dlatego, że znajdują się one daleko i nigdy ich nie spotkamy. Oby więcej osób prezentowało podobną do dziennikarki Polsat News postawę.

Źródło: Twitter.com/PolsatNewsPL

Osobisty dramat gwiazdy Osobisty dramat gwiazdy "Gogglebox". Bardzo ciężko chorował, nie wychodził z domu i nie miał już nadzieiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dziś maseczka obowiązkowa. Jednak nie wszędzie musisz ją nosić, wyjaśniamy nieścisłości
  2. Wracają godziny dla seniorów. Pilna decyzja, znów nie zrobimy zakupów
  3. W twoim domu może być niepozorna moneta, warta prawdziwą fortunę. Niewielu wie, gdzie jej szukać
  4. Mąż wprowadził nową partnerkę z 4 dzieci do domu, a z panią Haliną ma 3, wszystkie chore. Interwencja Polsatu
  5. Wiadomości TVP wysoko ponad chmurami? Kuriozum, opowiadają o rzekomej serii "ataków", szczują na mniejszości
  6. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News