Polsat. Polsat/Gość Wydarzeń/26.11.20/ScreenŹródło: Polsat/Gość Wydarzeń/26.11.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Listopada 2020

Edyta Górniak na antenie Polsat News umówiła się na kawę z byłym szefem GIS-u. Zdumiewające sceny

Telewizja Polsat dziś, o godzinie 19:20 wyemitowała rozmowę byłego Głównego Inspektora Sanitarnego z Edytą Górniak. Głównym tematem spotkania były deklaracje wokalistki w sprawie kryzysu epidemicznego. Rozmowa obrała zupełnie inny tor, niż zakładaliśmy.

 - Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy statyści wychodzą na własnych nogach ze szpitala - komentował materiał artystki Marek Posobkiewicz. Przypomnijmy, że obecna na planie Polsatu wokalistka wygłosiła niepoparte wiedzą naukową tezy o wirusie. Warto podkreślić, że były Główny Inspektor Sanitarny wyjątkowo ciężko zmagał się z zakażeniem. 

Dramatyczne chwile Filipa Chajzera. Jego ojciec przechodzi operacjęDramatyczne chwile Filipa Chajzera. Jego ojciec przechodzi operacjęCzytaj dalej

Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak - „Statysta” Don Gisu Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani...

Opublikowany przez Marka Posobkiewicza Wtorek, 10 listopada 2020

Telewizja Polsat doprowadziła do starcia Górniak z byłym szefem GIS-u. W studiu zapanowała napięta atmosfera

Edyta Górniak kilka dni po zanegowaniu faktów naukowych opublikowała liczne sprostowania. Dziś twierdzi, że nie uznała pacjentów za statystów, a deklaracje o oregano dotyczyły naturalnego wspierania odporności, która jest osłabiona przez panującą porę roku. 

Przypomnijmy więc, jak o kryzysie epidemicznym wypowiadała się gwiazda. - Powstają na zlecenia „sceny grozy”, które mają uwiarygodnić dla Naszych oczu zagładę dla wszystkich. Nagrywają to sami aktorzy, pokazują kontrakty z opisem postać w roli pt. „pacjent covid” i pokazują proces charakteryzacji - grzmiała.

Kasia Kowalska dopiero po chorobie córki ujawniła swoją tragedię. Była śmiertelnie choraKasia Kowalska dopiero po chorobie córki ujawniła swoją tragedię. Była śmiertelnie choraCzytaj dalej

Pierwsze pytanie na antenie Polsatu padło w kierunku Edyty Górniak. Prowadzący już na samym początku próbował wprowadzić spokojną atmosferę w studiu. Wokalistka pozdrowiła widzów oraz mamę, a następnie podała, że obserwowała wydarzenia po emisji jej nagrania. - Moje słowa zostały zmanipulowane, tak jakby to było po czyjejś misji - komentowała w Polsacie. 

Artystka wskazuje na niedokładne zrozumienie jej deklaracji. Odniesienie się do krytyki miało sprawić jej trudność. - Gorsze jest to, że rozumienie moich słów zostało ukierunkowane. To jest największy absurd - podawała. Górniak podtrzymuje, że w szpitalach nie ma statystów. Jej zdaniem ludzie są przewlekle zmęczeni, źli i rozdrażnieni, co ułatwia wybuchy podobnych afer. - Nie jestem zła na ludzi. Jesteśmy w bardzo trudnym momencie. Mam żal do tych, którzy manipulowali moimi wypowiedziami - deklarowała dla telewizji Polsat.

wtv.pl - portal informacyjny"Niedojrzała, jej wina", "powinna być w więzieniu". "Miłosierny" ksiądz publicznie, bez skrupułów obraża kobietyCzytaj dalej

Były Główny Inspektor Sanitarny zasłynął jako czołowy krytyk piosenkarki. Między oponentami czuć było dozę sympatii, ale również stresu. Wszystko wskazuje na to, że rozmówcy Polsatu wcześniej się nie znali, a konfrontacja skrajnych poglądów sprawiła im trudność oraz doprowadziła do złagodzenia przekazu obu stron. - Ten okres, którzy wszyscy przechodzimy, jest bardzo ciężki. Jest wielu koronasceptyków, podważających pandemię - wymieniał w Polsacie, tłumacząc Górniak definicję epidemii i pandemii. 

 - Jeżeli chodzi o słowa dotyczące statystów. Oni mogą występować w ćwiczeniach, jeśli sprawdzamy procedury wynoszenia na noszach, korzystania z karetki. Wszyscy ludzie w szpitalach są osobami cierpiącymi. Wielu z nich może nie wyjdzie ze szpitala o własnych nogach. Proszę też uważać na słowa, ponieważ mogą one nie tylko zostać źle rozumiane, ale mogą też ranić - sugerował artystce Posobkiewicz dla Polsatu. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Jeden szczegół na banknocie 10 zł sprawi, że się nieźle obłowisz. Kolekcjonerzy od dawna na nie polują
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Trenerka wokalna została poproszona o skomentowanie słów krytyki ze strony przedstawicieli branży artystycznej. Edyta Górniak podważyła sens nazywania wirusa pandemią, ponieważ "97% na świecie jest zdrowych". Podejście byłego szefa GIS-u uznała za zbyt niepokojące. - Dla mnie zderzenie faktów z kreowanym obrazem, że jest to pandemią, to są dwa różne światy - prostowała w telewizji Polsat. 

Górniak poleciła też dbanie o zdrowie duchowe. Co więcej, podała, że jej rolą jest łagodzenie obyczajów. Jurorka "The Voice of Poland" wskazuje na sposób, w jaki stres oddziałuje na zdrowie człowieka. Korzystając z obecność na antenie Polsatu, ostrzegła widzów przez "rozpadem świata". Gościnia Rymanowskiego wyznaczyła rolę lekarza na ratowanie zdrowia biologicznego. Muzyków zaś na ratowanie zdrowia duchowego. 

O manipulację wypowiedzi Edyta Górniak oskarżyła "dwóch mężczyzn, którzy przebywają teraz w Hiszpanii"

Edyta Górniak została zapytana o szczepienia. - Każdy organizm indywidualnie przechodzi chorobę - wymijała, po czym podała - Każdy organizm może inaczej zareagować na szczepionkę. Piosenkarka nie przyjmie szczepionek, ponieważ nie ma gwarancji, czy nie wystąpią tragiczne skutki uboczne. Zadeklarowała też, że wyprowadzi się z Polski, jeśli zabieg będzie obowiązkowy. Na antenie Polsatu podała, że nie namawia nikogo do odmawiania przyjęcia preparatu. 

Ekspert próbował przekonać artystkę do przyjęcia szczepienia. - Mam nadzieję, że skoro pani Edyta zaufała już naszemu państwu i przekazała syna do szkoły wojskowej, to zaufa również mi, ponieważ jestem lekarzem wojskowym - wskazał i zachęcił swoją oponentkę do spotkania prywatnego na kawie, celem wytłumaczenia jej, że można szczepić się bezpiecznie. 

Pamiętajmy, że Edyta Górniak nie posiada wykształcenia medycznego. Rzetelną wiedzę o pandemii należy czerpać ze źródeł naukowych, medycznych lub rządowych. 

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Polski ekspert podaje, kiedy Polacy mogą liczyć na wygaszenie epidemii. Padł konkretny termin
  2. Zastanawiasz się jak mrozić kotlety schabowe i mielone? Wszyscy zapominają o 1 czynności, jest kluczowa, by nie narazić swojego zdrowia
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Gwiazda TVP rozgrzała fanów zdjęciem w pościeli. Znalazła wspaniałe miejsce nad Bałtykiem, idealne na wczasy
  7. 5-letnie dziecko dokonało niewiarygodnego odkrycia. Archeolodzy nie mogą uwierzyć