wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Uwielbiana dziennikarka Polsatu wygrała z rakiem. Teraz usłyszała fatalną diagnozę, ma COVID-19

1 Listopada 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Joanna Górska od lat związana jest ze stacją Polsat. Widzowie uwielbiają jej profesjonalne podejście do prezentowanych wiadomości, jednak ostatnio na pierwszy plan trafiło życie prywatne dziennikarki. Niestety przekazała kolejne niezbyt optymistycz

Na Instagramie dziennikarki znaleźć można zdjęcia pokazujące zakulisowe momenty pracy na planie programów informacyjnych Polsatu. Stacja od lat współpracuje z Joanną Górską, a ta z dumą pokazuje przygotowania do kolejnych wydań serwisów informacyjnych. Niestety dziennikarka Polsatu nie mogła cieszyć się wygraną na polu zdrowotnym, kolejna choroba postanowiła sprawdzić jej siłę.

Dziennikarka Polsatu zakażona koronawirusem, niedawno promowała swoją książkę o zmaganiu z rakiem

Jeszcze jakiś czas temu na kanałach informacyjnych Joanny Górskiej, związanej zawodowo ze stacją Polsat, znaleźć można było materiały promujące książkę poruszającą temat choroby nowotworowej oraz tego, jak oddziałuje ona na codzienne życie rodzinne. Książka ma dwóch autorów - jeden to dziennikarka Polsatu, a drugi to jej wieloletni partner, który w swojej relacji udowadnia, że rak to nie tylko sprawa chorego, ale także osób mu bliskich. Niestety na Instagramie Joanny Górskiej pojawiło się zdjęcie otrzymanych przez nią wyników.

Okazało się, że dziennikarka znana z anteny Polsatu poddała się badaniom na obecność wirusa SARS-CoV-2 w organizmie. Wynik testu okazał się pozytywny, nie tylko w jej przypadku. Fani mogli być zaniepokojeni tymi wiadomościami ze względu na powtarzanie informacji, iż choroby współistniejące zwiększają ryzyko poważnego przejścia choroby COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa.

- Dzień dobry. Korona dorwała i nas. Od poniedziałku jesteśmy w izolacji, nasi znajomi z którymi mieliśmy kontakt, również - rozpoczęła swój wpis Joanna Górska, prezentując kartę z otrzymanym wynikiem. Później zdradziła widzom Polsatu oraz innym fanom, jak czuje się jej rodzina. Nie tylko ona bowiem otrzymała potwierdzenie, że zakaziła się SARS-CoV-2.

Cała rodzina Joanny Górskiej zakażona koronawirusem

- Kacper zupełnie bezobjawowy. Ja i Robert trochę się pomęczyliśmy. Gorączka, ból pleców, głowy, oczu i kości, duszący kaszel. Wydaje się, że wychodzimy już na prostą - poinformowała dziennikarka związana z Polsatem. Jednocześnie skierowała do wszystkich pilny apel. 

- Nie bagatelizujcie COVID, bo nigdy nie wiadomo jaka będzie reakcja organizmu... Dbajcie o siebie, uważajcie... - prosi osoby, które trafiły na jej profil na Instagramie. Słowa pacjentki, która pokonała raka i ma świadomość wagi zdrowia oraz życia, daje do myślenia.

Zdjęcie karty wynikowej z zaznaczonym na czerwono miejscem, gdzie widnieje wynik testu na koronawirusa, pokazuje, że każdy jest obecnie narażony na możliwość kontaktu z osobą zakażoną, a co za tym idzie może samemu zachorować. Dziennikarka Polsatu zapewne przestrzegała reżimu sanitarnego i ograniczała możliwość kontaktu z SARS-CoV-2 z racji historii chorobowej, jednak nie uchroniło jej to przed chorobą.

Koronawirus w Polsce stał się poważnym zagrożeniem, lawinowo wzrosła liczba zakażonych

Tylko dziś, w niedzielę 1 listopada Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 17 171 przypadkach nowych zakażeń koronawirusem. Przyrost nowych pacjentów od jakiegoś czasu utrzymuje się na wyjątkowo wysokim poziomie. Dziennikarka Polsatu Joanna Górska, przy okazji poinformowania o swoim zakażeniu, zwróciła uwagę, że obecnie pozostaje nam mieć nadzieję, że coraz więcej osób przechodzić będzie chorobę w sposób bezobjawowy i lekki.

- Oby jak najwięcej z nas przechodziło covid bezobjawowo lub z objawami, które kładą do łóżka, a nie pod respirator - napisała na koniec swojego osobistego posta Joanna Górska. Liczba respiratorów niemal z dnia na dzień stopniała do wyjątkowo niskich rezerw.

Źródło: Instagram.com/joanna__gorska

Źródło: Pudelek / Instagram.com @joanna__gorska

Podobne artykuły

TV

Danuta Holecka wróciła do "Wiadomości" TVP

Czytaj więcej >

TV

Wpadka przed meczem w TVN24, reporter runął jak długi. "Strasznie wysokie krawężniki w Rosji są"

Czytaj więcej >
Na stronie TVP Info odświeżony został artykuł z 2020 roku uderzający w TVN

TV

TVP Info odświeża artykuł z 2020 roku. Uderza w nim w TVN i wskazuje, że stacja przez lata okłamuje swoich widzów

Czytaj więcej >

TV

Wpadka TVP w trakcie meczu Polska – Słowacja. Przerwano transmisję, padły serwery?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

TV

"Nasz nowy dom": Wszystko wyszło na jaw nt. produkcji. Będzie problem?

Czytaj więcej >

TV

"Nasz nowy dom" znika z anteny? Mamy stanowisko Polsatu

Czytaj więcej >