wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Donald Tusk podsumował żart z Andrzeja Dudy. Wystarczyło jedno zdanie

15 Lipca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Andrzej Duda stał się dzisiaj ofiarą żartu rosyjskich youtuberów. W udawanej rozmowie padło nazwisko Donalda Tuska. Były szef Rady Europejskiej skomentował całą sprawę.

Nie milkną komentarze dotyczące żartu, jaki polskiemu prezydentowi postanowili zrobić rosyjscy youtuberzy. Andrzej Duda był przekonany, że rozmawia z sekretarzem generalnym ONZ Antonio Guterresem, tymczasem prowadził 10-minutową dyskusję z mężczyznami robiącymi sobie żarty z głowy państwa.

Wątek Donalda Tuska w rozmowie

W rozmowie pomiędzy Andrzejem Dudą i rosyjskimi twórcami poruszono wiele tematów. Żartownisie starali się poprowadzić rozmowę w takim kierunku, aby nie zabrakło w niej elementów, które mogą zostać wykorzystane do wyśmiewania Andrzeja Dudy. Pojawił się temat odzyskania Lwowa, Ukraińców, którzy mieli sprowadzić do Polski koronawirusa oraz spraw osób LGBT. To właśnie z tym ostatnim wątkiem został powiązany Donald Tusk. Podszywający się pod sekretarza generalnego ONZ youtuberzy, zdradzili Andrzejowi Dudzie, że rozmawiali z byłym szefem Rady Europejskiej, który jest bardzo zaniepokojony sposobem, w jakim Andrzej Duda traktuje mniejszości seksualne.

Donald Tusk odpowiada

Jak podaje serwis wp.pl, oprócz informacji o tym, że Donald Tusk jest rzekomo zaniepokojony próbami dyskryminacji osób homoseksualnych, żartownisie powiedzieli prezydentowi Polski, że otrzymali od niego polską wódkę.

Andrzej Duda odparł rozmówcy: „On mnie nie lubi, przykro mi”. Prezydent dodał, że ma ogromny szacunek do każdego człowieka, niezależnie od jego orientacji, jednak potwierdził, że w trakcie kampanii trwała poważna dyskusja na temat osób LGBT oraz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Donald Tusk na słowa Andrzeja Dudy odpowiedział na Twitterze: „Ja Pana lubię, Panie Prezydencie. Szczególnie pańską otwartość” – napisał z uszczypliwością Donald Tusk.

Źródło: [Wirtualna Polska]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >