wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Misiewicz wraca na salony. Ma już pomysł na karierę

3 Lipca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Były rzecznik prasowy MON całkowicie odmienił swoje życie po wyjściu z aresztu. Mężczyzna bryluje na salonach w swoim nowym wcieleniu. Ma też pomysł na własny biznes.

Bartłomiej Misiewicz całkowicie odmienił swój wygląd i styl życia. Dużo schudł, zmienił fryzurę i ubiór. Jak podaje Fakt, zaczął również obracać się w najpopularniejszych miejscach, gdzie bryluje wśród towarzystwa.

Kariera polityczna Bartłomieja Misiewicza


Jego głośna i krótka kariera rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy po wygranych wyborach parlamentarnych przez PiS objął stanowisko rzecznika prasowego Ministerstwa Obrony Narodowej. Sposób jego działania od samego początku sprawił, iż media tworzyły o nim mnóstwo materiałów. Znany był przede wszystkim z takich skandali jak wypady rządową limuzyną do klubu nocnego czy sprawy donosów od kobiet skarżących się na zachowanie polityka. Wszystko to wpłynęło na decyzję zarządu PiS o usunięciu Misiewicza z partii. Temat polityka powrócił w 2019 roku, kiedy został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Powodem były zarzuty powoływania się na wpływy i niekorzystne rozporządzanie majątkiem państwowym spółki PGZ. Misiewicz trafił do aresztu, w którym spędził sześć miesięcy. Po wpłaceniu kaucji w wysokości 100 tys. zł opuścił areszt.

Metamorfoza i nowe pomysły Bartłomieja Misiewicza


Podczas półrocznego pobytu w areszcie mężczyzna przeszedł metamorfozę – schudł i zdecydował się na całkowitą zmianę swojego stylu życia. Mimo, iż nie jest już aktywnym politykiem, to wciąż budzi duże zainteresowanie wśród mediów. Jak podaje Fakt był obecny na ostatniej imprezie zorganizowanej przez Katarzynę Jungowską, gdzie brylował wśród celebrytów i gwiazd.

Bartłomiej Misiewicz znalazł również pomysł na swój własny biznes. Już w marcu Fakt informował o tym, że były rzecznik prasowy MONu otwiera drukarnie 3D. Mężczyzna w rozmowie z dziennikiem zdradził swój kolejny pomysł na firmę: „Chciałbym doprowadzić do celebracji picia białego alkoholu, jakim jest wódka, tak jak mamy celebrację picia whisky czy koniaku” – powiedział Bartłomiej Misiewicz.

Źródło: [Fakt]

Krystian MowelAutor

Dziennikarz i copywriter.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Jarosław Kaczyński

Polityka

Poparcie dla PiS rośnie, ale nie na tyle, by zapewnić samodzielne rządy. Czy Jarosław Kaczyński będzie musiał rozważyć skrajne rozwiązania?

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa

Polityka

Lech Wałęsa przegrał w sądzie ze Sławomirem Cenckiewiczem. Nie oznacza to jednak, że straci na tym finansowo

Czytaj więcej >
Donald Tusk

Polityka

Donald Tusk zabiera głos w sprawie imprezy u Roberta Mazurka. Odpowiada też, czy napiłby się "wódeczki" z Markiem Suskim

Czytaj więcej >

Polityka

Kancelaria Premiera z wyższym budżetem na przyszły rok. Wydatki wzrosną o 214 mln zł

Czytaj więcej >

Polityka

Sondaż IPSOS. Zjednoczona opozycja mocniejsza niż samotny PiS. Nawet wsparcie Konfederacji nie pomoże

Czytaj więcej >
Flickr/European Parliament, https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/

Polityka

Urodziny Mazurka. Tusk radzi się teściowej ws. posłów, którzy uczestniczyli w imprezie

Czytaj więcej >