wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Do sieci wypłynęło nagranie polskiego polityka z sekretarką w jednoznacznej relacji. Nie widzi w tym nic złego

9 Stycznia 2020

Autor tekstu:

Michalina Kobla

Udostępnij:

Polityk najprawdopodobniej sam zarejestrował nagranie, które teraz okrąża media społecznościowe. Widać na nim, jak namiętnie całuje się ze swoją sekretarką. Choć zarówno ona, jak i burmistrz Murowanej Gośliny nie mają wobec nikogo zobowiązań

54-letni Dariusz Urbański jest burmistrzem Murowanej Gośliny. Jak informuje "Fakt", polityk ma za sobą dwa rozwody. Sekretarka, z którą najwyraźniej wdał się w romans, również nie ma wobec nikogo zobowiązań. Choć swoją bliską relacją nie robią nikomu krzywdy, "anonimowy informator", który wypuścił nagranie do sieci, musiał mieć świadomość, jaką burzę rozpęta swoim działaniem.

Polityk nie widzi w swoim zachowani nic złego, mieszkańcy - owszem

Na nagraniu, zarejestrowanym najprawdopodobniej w sylwestra, widać, jak Urbański całuje się ze swoją sekretarką. Polityk, słusznie, nie widzi w tym nic złego. Niestety, jak można było się domyślać, nagranie mieszkańcom przeszkadza, ponieważ o rzadko wspominanej w mediach miejscowości, nagle zrobiło się głośno.

– Nie interesuje nas życie prywatne burmistrza, ale niestety znowu Murowana Goślina jest przez niego na językach wszystkich. Znowu burmistrz zrobił nam promocję taką, że to się w głowie nie mieści. To jest urzędnik, a przez to nagranie wizerunek naszego urzędu został zaprzepaszczony. Na pewno wystosujemy oświadczenie i pismo w tej sprawie we wtorek rano – mówiła w piątek 3 stycznia w rozmowie z Fakt24 radna Joanna Radomska z Klubu Dynamiczna i Uczciwa Gmina.

Radne z kluby wystosowały oświadczenie. Choć burmistrz zapewnia, że to, co robi prywatnie nie ma wpływu na jego relacje służbowe z kobietą, polityczki są innego zdania.

 - Relacje służbowe przełożony-podwładny pomiędzy Burmistrzem a pracownikami urzędu nie mogą być łączone z bliską relacją osobistą. Budzi to obawy co do rzetelności i uczciwości oceny jakości pracy pracownika, a także pozamerytorycznych okoliczności jego zatrudnienia. Opublikowane na portalu społecznościowym materiały pokazują, że taka sytuacja ma miejsce w naszej gminie i poddają w wątpliwość, czy relacja pracodawca-pracownik odbywa się wyłącznie na gruncie współpracy merytorycznej. Budzi to uzasadnione wątpliwości, jeśli chodzi o jakość pracy na rzecz gminy i wszystkich mieszkańców. Oczekujemy w tej sprawie wyjaśnień od Burmistrza - czytamy w oświadczeniu.

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >