wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Do sieci wypłynęło nagranie polskiego polityka z sekretarką w jednoznacznej relacji. Nie widzi w tym nic złego

9 Stycznia 2020

(Ostatnia zmiana: 17 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Michalina Kobla

Udostępnij:

Polityk najprawdopodobniej sam zarejestrował nagranie, które teraz okrąża media społecznościowe. Widać na nim, jak namiętnie całuje się ze swoją sekretarką. Choć zarówno ona, jak i burmistrz Murowanej Gośliny nie mają wobec nikogo zobowiązań

54-letni Dariusz Urbański jest burmistrzem Murowanej Gośliny. Jak informuje "Fakt", polityk ma za sobą dwa rozwody. Sekretarka, z którą najwyraźniej wdał się w romans, również nie ma wobec nikogo zobowiązań. Choć swoją bliską relacją nie robią nikomu krzywdy, "anonimowy informator", który wypuścił nagranie do sieci, musiał mieć świadomość, jaką burzę rozpęta swoim działaniem.

Polityk nie widzi w swoim zachowani nic złego, mieszkańcy - owszem

Na nagraniu, zarejestrowanym najprawdopodobniej w sylwestra, widać, jak Urbański całuje się ze swoją sekretarką. Polityk, słusznie, nie widzi w tym nic złego. Niestety, jak można było się domyślać, nagranie mieszkańcom przeszkadza, ponieważ o rzadko wspominanej w mediach miejscowości, nagle zrobiło się głośno.

– Nie interesuje nas życie prywatne burmistrza, ale niestety znowu Murowana Goślina jest przez niego na językach wszystkich. Znowu burmistrz zrobił nam promocję taką, że to się w głowie nie mieści. To jest urzędnik, a przez to nagranie wizerunek naszego urzędu został zaprzepaszczony. Na pewno wystosujemy oświadczenie i pismo w tej sprawie we wtorek rano – mówiła w piątek 3 stycznia w rozmowie z Fakt24 radna Joanna Radomska z Klubu Dynamiczna i Uczciwa Gmina.

Radne z kluby wystosowały oświadczenie. Choć burmistrz zapewnia, że to, co robi prywatnie nie ma wpływu na jego relacje służbowe z kobietą, polityczki są innego zdania.

 - Relacje służbowe przełożony-podwładny pomiędzy Burmistrzem a pracownikami urzędu nie mogą być łączone z bliską relacją osobistą. Budzi to obawy co do rzetelności i uczciwości oceny jakości pracy pracownika, a także pozamerytorycznych okoliczności jego zatrudnienia. Opublikowane na portalu społecznościowym materiały pokazują, że taka sytuacja ma miejsce w naszej gminie i poddają w wątpliwość, czy relacja pracodawca-pracownik odbywa się wyłącznie na gruncie współpracy merytorycznej. Budzi to uzasadnione wątpliwości, jeśli chodzi o jakość pracy na rzecz gminy i wszystkich mieszkańców. Oczekujemy w tej sprawie wyjaśnień od Burmistrza - czytamy w oświadczeniu.

Michalina KoblaAutor

Redaktor naczelna Nowej Telewizji Internetowej WTV. Z branżą medialną związana od 2015 roku. Prywatne publicystka i vlogerka.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

"Nie jest pan dziennikarzem": kontrowersje wokół słów Donalda Tuska

Polityka

Do kogo Donald Tusk powiedział, że ten "nie jest dziennikarzem"? Nie był to Miłosz Kłeczek z TVP

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polityka

Tajne spotkanie na Nowogrodzkiej. Kaczyński może oddać Ministerstwo Sportu nowemu koalicjantowi

Czytaj więcej >
Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, jego pensja wzrośnie o 40 proc.

Polityka

Prezydent RP z podwyżką wynagrodzenia o 40 proc. Więcej zarobi nie tylko Andrzej Duda

Czytaj więcej >
Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ po 31 latach pracy

Polityka

Po 31 latach pracy Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Polityka

Błażej Spychalski odszedł z Kancelarii Prezydenta, może trafić do Orlenu. Schetyna: tu nie ma żadnych standardów

Czytaj więcej >
Monika Pawłowska

Polityka

Od Lewicy aż po PiS. Monika Pawłowska dogadała się z Mateuszem Morawieckim? Gazeta.pl dotarła do niewiarygodnych informacji

Czytaj więcej >