Policjant. Pixabay/cocoparisienne
Źródło: Pixabay/cocoparisienne
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 3 Września 2020

Policjant włożył pod spódnicę klientki telefon komórkowy. Nowe fakty w bulwersującej sprawie

34-letni policjant został przyłapany na próbie fotografowania intymnych części ciała jednej z klientek rzeszowskiego marketu. Mężczyzna włożył kobiecie telefon komórkowy pod spódnicę. Zatrzymał go jej mąż. Prokuratura rozpoczęła śledztwo.

Policjant został zatrzymany 21 sierpnia około godziny 17 w jednym z marketów w Rzeszowie. Mężczyzna wkładał telefon pod ubranie jednej z klientek i próbował fotografować jej intymne części ciała.

Dlaczego TVN zdecydował się je wyemitować? Przykre sceny w Top ModelDlaczego TVN zdecydował się je wyemitować? Przykre sceny w Top ModelCzytaj dalej

Policjantowi grozi surowa kara


Jak informuje w Radiu Eska rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie Paweł Król, policjant bez żadnego zażenowania dokonał swojego czynu w miejscu publicznym. „Gdy kobieta znajdowała się na jednym z działów sprzedaży podszedł do niej nieznany mężczyzna, a następnie przykucnął za nią i trzymanym w ręce telefonem komórkowym zaczął utrwalać intymne części jej ciała” – tłumaczy Paweł Król. Mężczyznę szybko zatrzymał mąż kobiety oraz pracownicy ochrony, którzy na miejsce wezwali funkcjonariuszy policji. „Z polecenia komendanta wszczęto postępowanie wewnętrzne. Chodzi o naruszenie zasad etyki zawodowej” – mówi z rozmowie z Radiem Eska Adam Szeląg, rzecznik KMP w Rzeszowie.

TVP nie wybroni już Dudy. Ujawniono akta sprawy ułaskawionego pedofila, było inaczej, niż przedstawianoTVP nie wybroni już Dudy. Ujawniono akta sprawy ułaskawionego pedofila, było inaczej, niż przedstawianoCzytaj dalej

Śledztwo prokuratury w sprawie policjanta


Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie postanowiła rozpocząć śledztwo w sprawie funkcjonariusza policji, któremu zarzucane jest przestępstwo z artykułu 191 a § 1 kk., które mówi: "Kto utrwala wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej, używając w tym celu wobec niej przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu, albo wizerunek nagiej osoby lub osoby w trakcie czynności seksualnej bez jej zgody rozpowszechnia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Rząd dalej straszy koronamandatami. Jednak sędziowie mają świetne wieści dla Polaków

Zatrzymano telefon komórkowy policjanta i inne nośniki pamięci. Prokuratura stara się ustalić, czy nie było więcej osób poszkodowanych. Sprawca nie usłyszał jeszcze zarzutów, gdyż sprawia wciąż jest w toku.

Źródło: [Radio Eska]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Vega posiada taśmy sutenerów, na których są politycy? Sprawdzono, czy reżyser mówi prawdę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Niestety, nie żyje. Czarny scenariusz się spełnił, miasto w żałobie