Plaża/zdjęcie ilustracyjne. Pixabay/satynekŹródło: Pixabay/satynek
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 28 Sierpnia 2020

Pogoda na ostatni weekend wakacji. Idzie zmiana frontu

Ostatni weekend wakacji zaserwuje nam zmienną temperaturę. Możemy doświadczyć zarówno opadów deszczu, burz, wichur, ale również słońca. Powrót upałów przewidywany jest dopiero na niedzielę, głównie na południu kraju.

Przed nami ostatni weekend sierpnia, który dla wielu oznacza koniec wakacji. Prognoza pogody na najbliższe kilka dni ma być wyjątkowo zmienna i będzie się różnic w zależności od regionu kraju.

Nieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeNieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeCzytaj dalej

Prognoza pogody dla Polski

Według synoptyków, wysokie temperatury powrócą do naszego kraju dopiero w niedzielę 30 sierpnia. Najcieplej będzie na południowym wschodzi Polski. Jednocześnie w innych regionach można spodziewać się silnego wiatru, burz, a nawet trąb powietrznych. W piątek mogą nawiedzić nas opady deszczu oraz dość wysokie temperatury. Opadów mogą spodziewać się północne i zachodnie części Polski. Najniższa temperatura wyniesie tego dnia 18 stopni C., z kolei najwyższa 25 stopni C. Zachmurzenie w piątek ma być umiarkowane lub małe, jedynie na północy Polski chmur może być więcej. IMGW podaje, iż na południu wpływ pogody na samopoczucie człowieka będzie pozytywny.
 

Aktorka Aktorka "Na wspólnej" postawiona pod ścianą. Straciła pieniądze, wyjawiła prawdę o kulisach serialuCzytaj dalej 

Prognoza pogody: sobota i niedziela

Sobota będzie stała pod znakiem przelotnych burz, szczególnie w rejonach podgórskich. Zachmurzenie na północnym zachodzie i południowym wschodzie ma być niewielkie i umiarkowane. W pozostałej częściej kraju chmur ma być więcej, ale mogą wystąpić również większe przejaśnienia. Niewykluczone są przelotne opady deszczu. Temperatura ma znacząco różnić się w obrębie całego kraju. Nad morzem wyniesie ona 18 stopni C., z kolei na południu Polski aż 30 stopni C.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kwaśniewski nie chciał dalej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co się dzieje z Jolantą
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. RMF: Zapadła decyzja w sprawie obowiązkowych szczepień na koronawirusa. Ale nie wszyscy będą musieli się zaszczepić

Niedziela ma być znacznie cieplejsza od pozostałych dni weekendu. Niestety, wieczorem pogoda w całym kraju może się zmienić. Intensywne opady zapowiedziane są na Podlasiu, części Mazowsza, w woj., kujawsko-pomorskim, wielkopolskim oraz lubuskim. Tego dnia możliwe są opady gradu i silny, porywisty wiatr, który może przerodzić się w trąby powietrzne.
 
Źródło: [dobrapogoda24.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Powrót do szkoły. W podstawówce odwołano apel, zamiast niego będzie msza w kościele
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Nowe informacje o Szumowskim zasmucają. Niestety, zostało mu mało czasu