Plus oferta. WTV
Źródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Sierpnia 2020

Plus zaskoczy tysiące klientek i klientów SMS-em. Niezwykła propozycja, może dotyczyć także ciebie

Plus ponownie zaskakuje swoich klientów. Wielu z nich właśnie otrzymało SMS-a. Najnowsza oferta promocyjna może wzbudzać sympatię. Niewykluczone, że działanie znanej sieci odnosi się do ostatnich wydarzeń na Białorusi. Przedstawiamy wytyczne firmy.

Wielkie firmy od dłuższego czasu konkurują ze sobą nie tylko na promocje. Również zaangażowanie w bieżące wydarzenia społeczno-polityczne stało się elementem rywalizacji. Widzimy to między innymi na przykładzie społeczności LGBT. Wiele marek, chcąc zdobyć uznanie klientów, modyfikuje swoje loga poprzez dodanie do nich tęczowych elementów. Sieć Plus postanowiła zaangażować się w nową inicjatywę. Oferta promocyjna spodoba się przede wszystkim przedstawicielom mniejszości białoruskiej w Polsce.

Plus z nową ofertą. Połączenia na Białoruś za jedyne 1 zł brutto

Do klientów sieci dotarł ważny SMS. Przekazano najnowsze wiadomości w sprawie oferty promocyjnej. Dotyczy połączeń z Polski na Białoruś. Przypomnijmy, że od kilkunastu dni u naszego wschodniego sąsiada trwają protesty, często pacyfikowane przez tamtejszą milicję. "Plus obniża cene za połączenia głosowe z Polski na Białoruś. Od 24.08 do 15.09. Obowiązuje stawka 1 zł brutto za minutę" - czytamy w komunikacie popularnej sieci. 

Na oficjalnej stronie internetowej firmy przedstawiono regulamin promocji na niezwykle tanie połączenia. Cennik połączeń międzynarodowych został zaprezentowany w jasny i zrozumiały sposób. Klienci Plusa będą mogli skorzystać ze świadczenia, by po kosztach skontaktować się z osobami przebywającymi na terenie Białorusi. Cała akcja może być wywołana sytuacją w tym państwie. W wydanym komunikacie nie podano jednak bezpośredniego uzasadnienia zaskakującej decyzji.

Plus niejednokrotnie organizuje wiele akcji promocyjnych. Ta jednak wydaje się wyjątkowa. 

Plus

Źródło: [Plus]