Plaża nad Bałtykiem. Pixabay/gosiak1980Źródło: Pixabay/gosiak1980
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 21 Lipca 2020

Polskie plaże, na których nawet w sezonie nie ma tłoku. Sprawdziliśmy gdzie nad Bałtykiem spędzisz urlop bez tłumów

Plaże nad Bałtykiem znane są z nadmiernego przeludnienia. Sprawdź, gdzie udać się na urlop, aby uniknąć tłoku i w spokoju odpocząć na ciepłym piasku.

Parawan obok parawanu, niezliczona ilość śmieci zostawianych przez plażowiczów, natrętni sprzedawcy kukurydzy oraz głośne krzyki – to czynniki, które wpływają na chęć ucieczki na mniej zatłoczone i bardziej dzikie plaże. Oto ranking najlepszych miejsc, gdzie możemy udać się w celu znalezienia błogiego spokoju nad polskim morzem - informuje Onet.pl

wtv.pl - portal informacyjny"Syn Jacka Kurskiego zaczął mnie krzywdzić, gdy miałam 9 lat". Zatrważające doniesienia Gazety Wyborczej, śledztwa dwukrotnie umarzanoCzytaj dalej

Plaża w Nowej Karczmie

Nowa Karczma to mała, spokojna wioska rybacka położona na końcu Mierzei Wiślanej, tuż przy granicy z Rosją. Znajduje się tu piękna i dzika plaża. Miejscowość nie jest zbyt dobrze rozwinięta turystycznie, wobec czego panuje tu cisza i spokój.

Plaża w Skowronkach

To miejscowość znajdująca się pomiędzy Kątami Rybackimi a Krynicą Morską. W Skowronkach znajduje się szeroka plaża, na której praktycznie nie ma turystów.

Dziś nie w całej Polsce będzie bezpiecznie. Niektórzy powinni na siebie uważaćDziś nie w całej Polsce będzie bezpiecznie. Niektórzy powinni na siebie uważaćCzytaj dalej

Plaża w Białogórze

Miejscowość Białogóra znajduje się w najdzikszej części polskiego Wybrzeża, pomiędzy Władysławowem a Łebą. Plaża oddalona jest kilometr od miejscowości, co wpływa na dzikość miejsca do wypoczynku.

Białogóra

Plaża w Lubiatowie

Miejscowość leżąca tuż obok Białogóry. Dojście do plaży prowadzi przez sosnowy las i ma długość dwóch kilometrów. Warto jednak się poświecić, gdyż plaża jest praktycznie dziewicza.

Plaża Sasino-Stilo

To jedna z najbardziej dzikich plaż nad Bałtykiem. Dojście podobnie jak w Lubiatowie wiedzie się przez sosnowy las, tuż obok oryginalnej latarni Stilo. Plaża jest szeroka i niezwykle piaszczysta.

Plaża Czołpino

Tutaj trasa, którą musimy pokonać, aby dojść do brzegu morza jest zdecydowanie trudniejsza, gdyż prowadzi ona przez 40-metrową Wydmę Czołpińską. Szansa na spotkanie innych plażowiczów jest naprawdę niewielka.

Czołpino

Plaża w Dąbkowicach

W tej małej miejscowości nie znajdziemy niczego oprócz kilku chat, sklepu, baru i Urzędu Morskiego. Największą atrakcją miejscowości jest duża plaża z piaskiem o niezwykle jasnym kolorze.

Plaża w Rusinowie

Słabo rozwinięta infrastruktura turystyczna sprawia, że ilość plażowiczów w tej miejscowości jest niezwykle mała. To idealne miejsca dla osób szukających ciszy i spokoju podczas wypoczynku nad morzem.

Rusinowo

Plaża w Chłopach

Miejscowość Chłopy uznaje się za jedną z najlepiej zachowanych osad rybackich nad polskim wybrzeżem. Nie wolno tu budować kilkupiętrowych domów, dzięki czemu wioska zachowuje swój urok. Plaża jest szeroka i niezwykle spokojna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Uzbrojony mężczyzna uprowadził autobus, przetrzymuje zakładników. W Łucku padły pierwsze strzały, niepokojące doniesienia 2. Plaga komarów w Polsce. Jest ich aż 50 gatunków. Każdy jest narażony na ukąszenie. Wyjaśniamy jak walczyć z natrętnymi owadami

Plaża Pustkowo

Jak sama nazwa wskazuje, na tej plaży nie powinno być zbyt wielu turystów. Tak też się dzieje, gdyż miejscowość Pustkowo leży obok zatłocoznego kurortu - Pobierowa. 

Źródło: [Onet]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające zachowanie kobiety w autobusie. Wszystko się nagrało [wideo]
  2. Ile wynoszą wydatki na pierwszą damę? Kancelaria Prezydenta tego nie wie
  3. Tadeusz Rydzyk przerażony? W grę wchodzą astronomiczne pieniądze, które możliwe, że będzie musiał zwrócić
  4. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  5. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  6. Oburzające sceny nad Morskim Okiem. Aż przykro patrzeć