Zmiany cenowe w Play. Pixnio.com/BicanskiŹródło: Pixnio.com/Bicanski
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 19 Lutego 2021

Play podnosi ceny usług

Play zdecydowało się podwyższyć ceny za swoje usługi w taryfie na kartę. Już pod koniec marca klienci muszą się przygotować na to, że za wiadomości tekstowe i połączenia przyjdzie im zapłacić nieco więcej niż do tej pory. To już druga zmiana cennika w przeciągu ostatnich miesięcy.

  • Play zamierza podwyższyć ceny w usługach dotyczących ofert na kartę
  • Podrożeją połączenia oraz wiadomości tekstowe i obrazkowe
  • Zmiany wejdą w życie 23 marca

Klienci Play nie mają powodu do radości - opłaty za usługi sieci wzrosną już niebawem. 

W Play drożej niż do tej pory 

Mamy kiepskie wieści dla użytkowników telefonów komórkowych korzystających z usług Play. Cennik taryfy na kartę ulegnie zmianie, niestety na ich niekorzyść.

Podwyższeniu ulegną ceny zarówno wiadomości tekstowych, jak i połączeń.

Policjanci zjeżdżają do Zakopanego. Wzmożone kontrole już w ten weekendPolicjanci zjeżdżają do Zakopanego. Wzmożone kontrole już w ten weekendCzytaj dalej

Minuta połączenia w Play na kartę kosztować będzie 39 groszy, co oznacza, że zostanie podwyższona o 4 grosze. Podobne zmiany zajdą w ofertach odNowa oraz Rok ważności konta. Cena za minutę rozmowy zostanie zwiększona w nich do 45 groszy

Niestety, do nowych cen zaadaptować będą musieli się również zwolennicy wysyłania wiadomości tekstowych. 

SMS-y i MMS-y droższe

O 5 groszy wzrośnie koszt wysłania wiadomości SMS w Play na kartę, co oznacza, że zapłacić trzeba będzie za niego 25 groszy. Zmiana nie dotknie jedynie klientów usługi odNowa. 

Chcąc wysłać MMS, czyli wiadomość zawierającą obrazek lub fotografię, na e-mail lub w roamingu w strefie Euro, przygotować musimy się na koszt 45 groszy - o 5 groszy więcej niż do tej pory. 

Klienci Play na nowe ceny przygotować się muszą już teraz - obowiązywać będą bowiem już od 23 marca

To już druga zmiana w cenniku usług sieci Play w ostatnim czasie. Poprzednia została ogłoszona w sierpniu ubiegłego roku. 

Źródło: dobreprogramy.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: