wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

PKO BP ma dla swoich klientów niebywałą niespodziankę. Możecie się zdziwić

28 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

PKO BP wprowadziło w aplikacji IKO kolejne udogodnienie. Wielu klientów będzie zaskoczonych. Działanie skierowane jest głównie do młodych. Każdy z was będzie mógł skorzystać z nowej funkcji. Wykonywanie przelewów będzie możliwe

Kryzys epidemiologiczny odcisnął swoje piętno również na instytucjach finansowych. Wiele banków wielokrotnie uskarżało się na pietrzące problemy. PKO BP, mimo utrudnień, regularnie aktualizuje swoje oferty. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie kierownictwo ruszyło z projektem Automarket. Obecnie wdrożono kolejną nowoczesną funkcję w aplikacji IKO. Zadowolone będą szczególnie osoby młode. Klienci będą mogli wykonywać przelewy tylko przy użyciu głosu. Bank ma jednak kolejną niespodziankę.

PKO BP udoskonaliło aplikacje IKO. Przelewy będzie można robić za pomocą głosu

Według ostatnich badań przedstawionych przez Alior Bank aż 45% Polek i Polaków korzysta z aplikacji do wykonywania przelewów. Mobilna bankowość spotyka się z coraz większą sympatią. Wraz z rozwojem technologii wzrasta też zainteresowanie najnowszymi aktualizacjami nowoczesnych rozwiązań. Jedną z nich zaprezentowało ostatnio PKO BP. Celem najnowszej zmiany jest ułatwienie obsługi konta za pomocą aplikacji IKO. Dobreprogramy.pl wskazują, że testowanie najnowszej funkcji asystenta głosowego rozpoczęło się w maju bieżącego roku. 

Autorzy projektu chcą jak najbardziej uprościć wykonywanie najprostszych funkcji. Każdy, kto ma aplikację IKO, będzie mógł korzystać z pomocy asystenta głosowego. Kierować do niego będzie ikona, która znajduje się prawym górnym roku ekranu, po włączeniu IKO. PKO BP przekazuje, że dzięki aktualizacji asystent reaguje na język potoczny. Oznacza to, że nie są mu obce zwroty takie jak "Ile mam forsy" oraz "Pchnij hajs". Dobreprogramy.pl wyjaśnia, że reaguje też na imiona odbiorców zarejestrowanych.

PKO BP wymaga, aby przekazać asystentowi zezwolenia na dostęp do naszego mikrofonu. Można z niego też skorzystać tekstowo. Dobreprogramy.pl tłumaczą, że funkcja ta umożliwi wykonanie za pomocą głosu nie tylko przelewu. Będziemy mogli sprawdzić stan konta, historię transakcji, wyświetlić kod Blik oraz dokonać doładowania telefonu komórkowego. 

Źródło: [Dobreprogramy.pl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Pixabay/pasja1000

Polska

Ruszyła rejestracja na trzecią dawkę szczepienia przeciwko koronawirusowi. Jak się zapisać?

Czytaj więcej >

Polska

RMF FM: stan wyjątkowy prawdopodobnie zostanie przedłużony

Czytaj więcej >
pixabay.com/mirkosajkov

Polska

26 września spis wiernych we wszystkich kościołach katolickich w Polsce. Powrót do tradycji po przerwie

Czytaj więcej >

Polska

Straż Graniczna: przy granicy polsko-białoruskiej zmarła kolejna osoba

Czytaj więcej >
wtv,pl

Polska

Nie warto unikać rachmistrzów. Może nas czekać wysoka kara

Czytaj więcej >
Kielce

Polska

Świętokrzyskie: 13-latka urodziła martwego noworodka. Ojcem okazał się 71-latek, który wkrótce później zmarł

Czytaj więcej >