PKO BP wydało pilny komunikat. (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Czerwca 2020

Klientów największego banku czeka bardzo zła niespodzianka. Nadchodzą problemy z płatnościami

PKO BP z pewnością rozczaruje swoich klientów najnowszym komunikatem. Wszystko wskazuje na to, że wielu będzie musiało zmierzyć się z problemami z płatnościami. Bank przeprasza za utrudnienia, które będą miały miejsce już w ten weekend. Na co powinniśmy się przygotować?

Już w najbliższy weekend klienci PKO BP spotkają się z nieprzyjemną niespodzianką. Kierownictwo banku przekazało pilną informację. Wiemy, kiedy można spodziewać się utrudnień technicznych. Wszystko za sprawą niespodziewanych prac technicznych. Chodzi nie tylko o serwis internetowy, ale i o bankomaty.

Wiadomości TVP przebiły same siebie. Materiał przejdzie do historii polskich mediów, trudno uwierzyćWiadomości TVP przebiły same siebie. Materiał przejdzie do historii polskich mediów, trudno uwierzyćCzytaj dalej

PKO BP ma dla klientów niemiłą informację

Największy bank w Polsce zapowiedział nagłe zmiany. W najbliższą niedzielę, w nocy z 21 na 22 czerwca będą miały miejsce utrudnienia techniczne. Nie będziemy mogli skorzystać między innymi z serwisu internetowego oraz telefonicznego iPKO i iPKO biznes. Nie możliwe będzie też płacenie w sklepach internetowych, korzystając z funkcji "Płacę z iPKO".

Z nieprzyjemnymi sytuacjami spotkają się też osoby, które korzystają z usług takich banków jak: Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, BNP Paribas, Bank Millennium, Getin Bank, BOŚ Bank, Nest Bank, T-Mobile Bankowe. Przypomnijmy, że są to działania wynikające prac serwisowych, jakie będą prowadzone na rzecz banków. Sytuacja, która będzie miała miejce w najbliższych dniach, nie powinna na długo niepokoić klientów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jest pilna, przełomowa decyzja. Odmieni walkę z pandemią, Polska stworzy swój lek
2. Zrobiła nad polskim morzem zdjęcie parze. Teraz pilnie chce ich odnaleźć

PKO BP przeprasza swoich klientów za utrudnienia. Będą one trwać w nocy z 21 na 22 czerwca od 24:00 do 12:00. Warto podkreślić, że 22 czerwca od 6:00 do 12:00 uniemożliwione zostaną wypłaty z bankomatów za pomocą kodu BLIK. Analogiczna sytuacja będzie miała miejsce przy dokonywaniu wpłat w sklepach stacjonarnych i internetowych. Całe zamieszanie dotyczy łącznie aż 10 banków. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Co dalej partią Piotra Ikonowicza? "Rzeczpospolita": Zostanie zdelegalizowana
  4. Mateusz Morawiecki i coś, o czym nigdy nie mówił, wszystko wyszło na jaw. "Bili go, szantażowali, kazali kopać własny grób"
  5. TVP Info znów bezczelnie manipuluje i szczuje na LGBT+ bez żadnych oporów. Przesadzili, nie mają żadnych zasad
  6. Nowelizacja prawa drogowego. Spełnienie dwóch warunków pozwoli uniknąć Ci wysokiej kary

Źródło: [TVN24 Biznes]