PKO BP uruchamia nową usługę dla klientów.. (zdj. il.) Marek BAZAK/East NewsŹródło: (zdj. il.) Marek BAZAK/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Lipca 2020

PKO BP rusza z nową, wyjątkową ofertą. Wiele osób może skorzystać

PKO BP postanowiło rozszerzyć swoją dotychczasową ofertę i uruchomić nową platformę zakupową, która zostanie połączona z usługami bankowymi. Tzw. Automarket umożliwi klientom zakup używanych oraz nowych samochodów za pomocą serwisu iPKO oraz aplikacji mobilnej IKO. To pierwsza tego typu inicjatywa w kraju.

Serwis dobreprogramy.pl zwraca uwagę, że z proponowanego przez PKO BP Automarketu skorzystać mogą również osoby nie posiadające innych produktów oferowanych przez największy bank w Polsce. W oferowanej platformie mają się znaleźć zarówno nowe, jak i używane samochody, z zaznaczeniem, że nie są one starsze niż 7 lat. Pojazdy mają pochodzić z zasobów Grupy Kapitałowej Banku oraz od dealerów z nim współpracujących.

Oficjalny i pilny wniosek o ujawnienie tożsamości osoby, która nie wylogowała się w Sejmie. Afera na całą PolskęOficjalny i pilny wniosek o ujawnienie tożsamości osoby, która nie wylogowała się w Sejmie. Afera na całą PolskęCzytaj dalej

PKO BP uruchamia Automarket

Warto dodać, że poza kupnem auto może zostać wynajęte długoterminowo lub wzięte w leasing. Proponowana przez bank oferta obejmie zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. – Niezależnie od tego, czy auto będzie pochodziło z zasobów własnych spółek z Grupy Kapitałowej, czy od któregoś z naszych partnerów, klienci łatwo skalkulują ofertę finansową, a nawet zamówią samochód pod wskazany adres bez wychodzenia z domu – wskazuje cytowany przez wspomniany portal prezes zarządu PKO Leasing Paweł Pach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Okropny gest, wulgarne słowa wobec osoby ze środowiska LGBT. Na pomoc rzucili się obcy ludzie
2. Tragiczny skutek żywiołu, 18 osób nie żyje. Zdjęcia z Japonii wywołują łzy w oczach

Oferta jest o tyle wygodna, że proponowana przez PKO BP platforma umożliwia zakup czy wynajem auta oraz załatwienie wszystkich niezbędnych ku temu formalności bez konieczności opuszczania domu. Bezpieczeństwo transakcji jest gwarantowane przez przedstawicieli banku. Zapewniono ponadto, że dołożono wszelkich starań, by oferować jedynie te pojazdy, które zostały uprzednio sprawdzone.

Oferowane za pośrednictwem Automarketu samochody mają pełną historię serwisowania oraz gwarancję. Serwis dobreprogramy.pl zwraca uwagę, że w komunikacie PKO zapewniono również, że sprawdzono pochodzenie proponowanych aut. Dodajmy, że choć bank zachęca do przeprowadzenia transakcji online (samochód trafi wówczas pod nasz dom), możliwe jest umówienie się na jazdę próbną. Oferta obejmuje obecnie 800 samochodów. Planowane jest jednak jej rychłe rozszerzenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl wstrzymuje współpracę z największą rzeźnią w Niemczech. Są oskarżenia pod adresem Polaków
  2. Armagedon nad Zegrzem, miasto wysyła ostrzeżenie. Tłumy ludzi ruszyły nad wodę, trudno jest wyjechać
  3. Wrzuciła niemowlę do wody, wszystko się nagrało. W sieci zawrzało, internauci oburzeni zachowaniem kobiety
  4. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  5. Zobaczył siebie w Wiadomościach TVP. "Nawet nie znają mojego miejsca pracy"
  6. Ufo nad Japonią? Rząd kraju nie ma pojęcia czym jest tajemniczy obiekt

Źródło: dobreprogramy.pl