wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

PKO BP rusza z nową, wyjątkową ofertą. Wiele osób może skorzystać

6 Lipca 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

PKO BP postanowiło rozszerzyć swoją dotychczasową ofertę i uruchomić nową platformę zakupową, która zostanie połączona z usługami bankowymi. Tzw. Automarket umożliwi klientom zakup używanych oraz nowych samochodów za pomocą serwisu iPKO oraz

Serwis dobreprogramy.pl zwraca uwagę, że z proponowanego przez PKO BP Automarketu skorzystać mogą również osoby nie posiadające innych produktów oferowanych przez największy bank w Polsce. W oferowanej platformie mają się znaleźć zarówno nowe, jak i używane samochody, z zaznaczeniem, że nie są one starsze niż 7 lat. Pojazdy mają pochodzić z zasobów Grupy Kapitałowej Banku oraz od dealerów z nim współpracujących.

PKO BP uruchamia Automarket

Warto dodać, że poza kupnem auto może zostać wynajęte długoterminowo lub wzięte w leasing. Proponowana przez bank oferta obejmie zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. – Niezależnie od tego, czy auto będzie pochodziło z zasobów własnych spółek z Grupy Kapitałowej, czy od któregoś z naszych partnerów, klienci łatwo skalkulują ofertę finansową, a nawet zamówią samochód pod wskazany adres bez wychodzenia z domu – wskazuje cytowany przez wspomniany portal prezes zarządu PKO Leasing Paweł Pach.

Oferta jest o tyle wygodna, że proponowana przez PKO BP platforma umożliwia zakup czy wynajem auta oraz załatwienie wszystkich niezbędnych ku temu formalności bez konieczności opuszczania domu. Bezpieczeństwo transakcji jest gwarantowane przez przedstawicieli banku. Zapewniono ponadto, że dołożono wszelkich starań, by oferować jedynie te pojazdy, które zostały uprzednio sprawdzone.

Oferowane za pośrednictwem Automarketu samochody mają pełną historię serwisowania oraz gwarancję. Serwis dobreprogramy.pl zwraca uwagę, że w komunikacie PKO zapewniono również, że sprawdzono pochodzenie proponowanych aut. Dodajmy, że choć bank zachęca do przeprowadzenia transakcji online (samochód trafi wówczas pod nasz dom), możliwe jest umówienie się na jazdę próbną. Oferta obejmuje obecnie 800 samochodów. Planowane jest jednak jej rychłe rozszerzenie.

Źródło: dobreprogramy.pl

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >