Pitbull zaatakował 4-letnie dziecko. Szybka reakcja mężczyzny i genialny pomysł, na który wpadł, uratowały mu życie!
Źródło: wtv.pl
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 30 Grudnia 2019

Pitbull zaatakował 4-letnie dziecko. Mężczyzna wpadł na genialny pomysł, by je uratować

Pitbull zaatakował 4-letnie dziecko. Na szczęście w pobliżu przechodził akurat pewien mężczyzna, który, zauważywszy sytuację, nie zastanawiał się ani chwili i od razu ruszył na pomoc. Niezwykle dzielną walkę przechodnia z rozwścieczonym zwierzęciem nagrały kamery miejskiego monitoringu.

O sytuacji informuje "Wprost". 4-letni chłopiec był na spacerze ze swoją nianią. W pewnej chwili do dziecka podbiegł pitbull, agresywne zwierzę zaczęło go atakować. Patrick do Ceu, który akurat tamtędy przechodził, widząc całe zajście i zdając sobie sprawę z poważnego zagrożenia, w jakim znajduje się dziecko, natychmiast ruszył mu na pomoc. Mężczyzna przez kilkadziesiąt sekund dzielnie walczył, by wyrwać zwierzęciu chłopca. Zmagania między człowiekiem a czworonogiem się przedłużały, Patrick zaczął nawet kopać psa, aby odwrócić jego uwagę i zabrać dziecko. Niestety - z marnym skutkiem. Psa zdawało się to nie ruszać, a nawet stawał się jeszcze bardziej agresywny.

Niestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Kot, o którym pisaliśmy, bardzo cierpiałNiestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Kot, o którym pisaliśmy, bardzo cierpiałCzytaj dalej

Pitbull zaatakował 4-latka. Bohaterska postawa mężczyzny. Uratował chłopcu życie!

W pewnej chwili mężczyźnie udało się wyrwać chłopca. 20-latek trzymał dziecko na rękach, a pies cały czas nerwowo poruszał się wokół mężczyzny i próbował go podgryzać, prawdopodobnie chcąc ponownie zaatakować 4-latka. W pewnym momencie Patrick wpadł na genialny pomysł! Położył dziecko na dachu samochodu, który był zaparkowany w pobliżu. Po chwili rozdrażniony pies zaczął atakować także mężczyznę. Gdy zwierzę nie ustępowało, Patrick postanowił również wskoczył na samochód, by zapewnić sobie bezpieczeństwo. Tym sposobem mężczyzna prawdopodobnie uratował życie dziecka, a także i swoje, gdyż pies był niezwykle bardzo agresywny i uparty. Nie miał zamiaru przestać. Gdyby nie szybka reakcja i pomysłowość Patricka, mogło się to skończyć naprawdę tragicznie.

Dramatyczna scena, którą uchwyciły kamery monitoringu, została nagrana w Rio de Janerio. 20-letni bezrobotny Patrick został okrzyknięty bohaterem. Mężczyzna w rozmowie z dziennikarzami przyznał, że działał instynktownie. Wyobraził sobie, że to jego córeczka potrzebowałaby pomocy.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać

3. Wspierał Owsiaka, stracił pracę. Zdradza kulisy swojego odejścia

4. Internet nie zapomina. Tak Kurski mówił o Ogórek jeszcze jakiś czas temu

5. Znalazły się pieniądze na emerytury. Brakowało 7 mld zł

6. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii