Otwarcie biura senatora PiS.. gov.pl
Źródło: gov.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Lipca 2020

Atak na biuro polityka Prawa i Sprawiedliwości. Niepokojące doniesienia

PiS reprezentuje w Łomży m.in. senator Marek Komorowski. Biuro polityka zostało zaatakowane w nocy z wtorku na środę. Informację o zdarzeniu potwierdził już sam członek Prawa i Sprawiedliwości, zapowiadając projekt uchwały przeciw podobnym aktom agresji.

Szczegóły ataku na biuro senatora Prawa i Sprawiedliwości przytacza Wirtualna Polska. Jak czytamy, do zniszczenia szyby w budynku, w którym swoją siedzibę ma Marek Komorowski, użyto cegły bądź pokaźnych rozmiarów kamienia. Z uwagi na fakt, że szyba biura wspomnianego polityka była pokryta folią okienną, nie potłukła się w całości. Odłamki szkła zasypały jednak wnętrze.

Mały chłopiec błąkał się po ulicach Wrocławia. Policja odkryła przerażającą prawdę o jego rodzicachMały chłopiec błąkał się po ulicach Wrocławia. Policja odkryła przerażającą prawdę o jego rodzicachCzytaj dalej

Atak na biuro senatora PiS

Jako że do aktu wandalizmu doszło nocą, na całe szczęście nikt nie przebywał wówczas w pomieszczeniu, przez co całe zajście nie przyniosło poszkodowanych atakiem osób. Zasmucony powstałą sytuacją jest bez wątpienia jednak polityk partii rządzącej, który w rozmowie z Wirtualną Polską nie krył swego rozżalenia. – Nie chcę przesądzać czy atak był motywowany politycznie. Od tego jest policja, która będzie teraz prowadzić czynności dochodzeniowe – wskazał senator PiS.

1400 zł od rządu może przemknąć koło nosa. Zostały ostatnie chwile1400 zł od rządu może przemknąć koło nosa. Zostały ostatnie chwileCzytaj dalej

Komorowski nie wyklucza jednak, że zachowanie niezidentyfikowanego sprawcy, jak i sam termin zajścia, nie były bynajmniej przypadkowe. – Natomiast powyborcza, gorąca atmosfera polityczna i fakt, że jesteśmy w przededniu zaprzysiężenia prezydenta Andrzeja Dudy, sprawia, że biorę taką ewentualność pod uwagę – zaznaczył związany z partią rządzącą polityk.

Marek Komorowski przekazał ponadto, że całej sprawy nie zamierza pozostawić bez odpowiedzi. Polityk zapowiedział, że na najbliższym posiedzeniu Senatu wystąpi z projektem uchwały mającej potępiać akty agresji na biura poselskie i senatorskie. W rozmowie z WP wyraził nadzieję, że pomysł spotka się z aprobatą i jednością wśród senatorów, niezależnie od reprezentowanej przez nich opcji politycznej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat 2. Opłaty wyższe o 1000 proc. W jednym polskim mieście już pojawił się postulat 3. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem

Sprawa nie przeszła bynajmniej bez echa. O zdarzeniu za pośrednictwem Facebooka poinformował m.in. wicemarszałek Senatu Marek Pęk, który w maju – ku zaskoczeniu wielu – zastąpił na tym stanowisku Stanisława Karczewskiego. "Kolejny atak na biuro parlamentarzysty PiS - tym razem w Łomży wybito szybę w biurze senatora Marka Komorowskiego", czytamy we wpisie polityka.

Wicemarszałek Senatu o ataku na biuro senatora PiS.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Pilny apel policji. Powinien się zgłosić każdy, kto może pomóc
  3. “Polska strategia walki z koronawirusem zbliża się do szwedzkiej”
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Katastrofa kolejowa za granicą. Sceny jak z horroru

Źródło: WP / Twitter

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!