Piotr Nowarkiewicz został wyłowiony ze stawu we wsi Olimpin.. wtv.plŹródło: wtv.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 8 Czerwca 2020

Tragiczny finał poszukiwań. Nastolatek miał pojechać do Bydgoszczy i spędzić czas ze znajomymi, właśnie wyłowiono ciało

Piotr Nowarkiewicz z Ciela zaginął podczas ostatniego weekendu maja. Ciało 16-latka pływające w jednym ze stawów we wsi Olimpin zostało przypadkowo zauważone przez miejscowego przechodnia. Do akcji przystąpili nurkowie. Na ten moment przyczyny śmierci nastolatka nie są niestety znane. Trwają czynności śledczych.

Szczegóły sprawy przytacza Onet. Z przekazanych mediom informacji wynika, że unoszące się na tafli wody stawu w miejscowości Olimpin zauważył w sobotę jeden z przechodniów. Przedstawiciele policji potwierdzili już, że wyłowione zwłoki należą do zaginionego od 30 maja Piotra Nowarkiewicza.

– Około godziny 9 otrzymaliśmy informację o pływających zwłokach w jeziorze w miejscowości Olimpin. Niestety okazało się, że są to zwłoki Piotra Nowarkiewicza, zaginionego od niedzieli nastolatka – przekazała, cytowana przez TVP.info, st. asp. Piotr Duziak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

ZUS i ogromna wpadka - mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoZUS i ogromna wpadka - mnóstwo Polek i Polaków dostało pieniądze na konto przez pomyłkę. Sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Piotr Nowarkiewicz wyłowiony ze stawu

Od ostatnich dni maja chłopca poszukiwały wyposażone w specjalistyczny sprzęt służby, znajomi oraz rodzina. Akcja poszukiwawcza objęła teren około 300 hektarów. W poszukiwania 16-latka zaangażowanych było od kilkaset do nawet tysiąca osób.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie płacicie abonamentu RTV? Minister właśnie podjął decyzję w sprawie jego ściągania
2. Kolejny kraj wygrał z pandemią. Nie ma nowych chorych, wracają do normalnego życia

Z informacji przekazanych przez rodzinę nastolatka wynika, że Piotra miał pojechać do Bydgoszczy i spędzić wieczór ze znajomymi, a następnie wrócić autobusem do domu. Służbom udało się ustalić, że 16-latek wysiadł kilka przystanków wcześniej.

Nadal nie jest jasne, co było bezpośrednią przyczyną śmierci wyłowionego ze stawu chłopca. Więcej informacji powinno ukazać się po przeprowadzenie sekcji zwłok. Śledczy nadal prowadzą czynności dochodzeniowe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skończą się żarty ze zdalnego nauczania. Najniższa kara od 1 tys. zł, ale zapłacić można nawet 3 tys. zł
  2. "Polskę czeka ogromna katastrofa". Słowa znanego eksperta budzą grozę
  3. Wielkopolska. Doszło do dramatycznego zdarzenia. Kobieta w ciąży i dzieci zostały ranne
  4. Wiadomości TVP znów biją rekordy żenady? W tym wydaniu nagle wydarzyło się coś kuriozalnego
  5. Monika Olejnik zbiła z tropu prezesa PiS pytaniem o brata. Jarosław Kaczyński nie był przygotowany
  6. Ulewy stulecia czekają nas co 5 lat. Winne ocieplenie klimatu

Źródła: onet.pl / tvp.info