wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Psiak nie miał wypadku, taki się urodził. Miał wiele szczęścia trafiając na cudownych ludzi

28 Grudnia 2019

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Pies o bardzo nietypowym wyglądzie, który przypomina sztucznego, wypchanego psa rodem z muzeum. Chupey ma oczy jak małe koraliki i charakterystyczny szeroki uśmiech. Robi prawdziwą furorę na Instagramie, prowadzonym przez jego właścicielkę. Jego ro

Psiak został adoptowany przez panią Kaley Carlyle. Kobieta nadała mu imię Chupey jako skrót od Chupacabry - legendarnego latynoamerykańskiego zwierzęcia, którego istnienia do tej pory nie udało się potwierdzić. Carlyle uratowała już wcześniej jeden miot szczeniąt cierpiących na padaczkę, dlatego ten sam hodowca przyszedł do niej z Chupeyem. Piesek o nietypowym wyglądzie od razu skardł jej serce.

Pies o nietypowym wyglądzie jest prawdziwym szczęściarzem i gwiazdą Instagrama

Oprócz swojego niespotykanego wyglądu, pies miał początkowo także problemy z wątrobą. Cierpiał na niedowagę i często był bardzo zmęczony, przez co spał do 23 godzin dziennie. Teraz Chupey zmienił się nie do poznania, a wszystko dzięki odpowiedniej diecie i opiece. Wygląda również na bardzo szczęśliwego i pozytywnego.

- "Moją ulubioną rzeczą w Chupey'u jest jego postawa - zawsze chce być częścią tego, co robisz. Nieśmiało tańczy też, kiedy jest podekscytowany" - mówiła Carlyle w rozmowie z Metro UK. Piesek uwielbia być przytulany i jest skory do zabawy. Właścicielka zadbała również o ubranka dla niego, gdyż psiak jest praktycznie bezwłosy. Pani Carlyle poświęca mu niezwykle dużo czasu i uwagi. Prowadzi również specjalny profil na Instagramie poświęcony psiakowi. Chupey jest tam prawdziwą gwiazdą.

Pocieszny psiak ma już ponad 2 lata i jest niezwykle szczęśliwym psem. Ma bardzo kochającą i dbającą o niego właścicielkę, a jego profil na Instagramie obserwuje prawie 50 tys. użytkowników. - Myślę, że ludzie muszą dać psom specjalnej troski szansę i spojrzeć na nie tak jak na te, które nie mają żadnych chorób czy wad - podkreśla właścicielka czworonoga.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >