Pies o bardzo nietypowym wyglądzie jest gwiazdą Instagrama. Jest też prawdziwym szczęściarzem, gdyż ma bardzo kochającą właścicielkę.. instagram.com/cheers.for.chupeyŹródło: instagram.com/cheers.for.chupey
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Grudnia 2019

Psiak nie miał wypadku, taki się urodził. Miał wiele szczęścia trafiając na cudownych ludzi

Pies o bardzo nietypowym wyglądzie, który przypomina sztucznego, wypchanego psa rodem z muzeum. Chupey ma oczy jak małe koraliki i charakterystyczny szeroki uśmiech. Robi prawdziwą furorę na Instagramie, prowadzonym przez jego właścicielkę. Jego rodzicami są psy rasy Pitbull i Rottweiler. Zwierzak nie miał żadnego wypadku ani nie został w żaden sposób przez nikogo pokrzywdzony - po prostu taki się urodził. Jego nietypowa uroda wzbudza wielkie zainteresowanie.

Psiak został adoptowany przez panią Kaley Carlyle. Kobieta nadała mu imię Chupey jako skrót od Chupacabry - legendarnego latynoamerykańskiego zwierzęcia, którego istnienia do tej pory nie udało się potwierdzić. Carlyle uratowała już wcześniej jeden miot szczeniąt cierpiących na padaczkę, dlatego ten sam hodowca przyszedł do niej z Chupeyem. Piesek o nietypowym wyglądzie od razu skardł jej serce.

Każdy, żyjący w latach 90. zna jej kultowy przebój. Wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVPKażdy, żyjący w latach 90. zna jej kultowy przebój. Wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVPCzytaj dalej

Pies o nietypowym wyglądzie jest prawdziwym szczęściarzem i gwiazdą Instagrama

Oprócz swojego niespotykanego wyglądu, pies miał początkowo także problemy z wątrobą. Cierpiał na niedowagę i często był bardzo zmęczony, przez co spał do 23 godzin dziennie. Teraz Chupey zmienił się nie do poznania, a wszystko dzięki odpowiedniej diecie i opiece. Wygląda również na bardzo szczęśliwego i pozytywnego.

- "Moją ulubioną rzeczą w Chupey'u jest jego postawa - zawsze chce być częścią tego, co robisz. Nieśmiało tańczy też, kiedy jest podekscytowany" - mówiła Carlyle w rozmowie z Metro UK. Piesek uwielbia być przytulany i jest skory do zabawy. Właścicielka zadbała również o ubranka dla niego, gdyż psiak jest praktycznie bezwłosy. Pani Carlyle poświęca mu niezwykle dużo czasu i uwagi. Prowadzi również specjalny profil na Instagramie poświęcony psiakowi. Chupey jest tam prawdziwą gwiazdą.

Pocieszny psiak ma już ponad 2 lata i jest niezwykle szczęśliwym psem. Ma bardzo kochającą i dbającą o niego właścicielkę, a jego profil na Instagramie obserwuje prawie 50 tys. użytkowników. - Myślę, że ludzie muszą dać psom specjalnej troski szansę i spojrzeć na nie tak jak na te, które nie mają żadnych chorób czy wad - podkreśla właścicielka czworonoga.

instagram.com/cheers.for.chupey

instagram.com/cheers.for.chupey

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają

3. Żona Adama Słodowego czekała miesiąc na jego pogrzeb. Dlaczego?

4. Lepiej usuń te aplikacje ze swojego telefonu. Po niepokojącym raporcie dot. złośliwego oprogramowania, Google Play pozbyło się już 40

5. Tygodnik dotarł do informacji o chorobie córki Dereszowskiej. Jej stan się pogarsza

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala