wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Pies jako szczeniak został zaatakowany i okaleczony przez własną matkę. Teraz znalazł kochający dom

23 Stycznia 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Pies o imieniu Brodie jest mieszanką owczarka niemieckiego i bordera collie. Jego matka zaatakowała go, gdy miał zaledwie 13 dni i brutalnie okaleczyła na całe życie. Psiak ma zdeformowany pyszczek i uszkodzony wzrok. Na szczęście, niespełna rok po traged

Pies jako szczeniak został brutalnie skrzywdzony przez własną matkę. Znalazł kochający dom

Brodie nie miał łatwego dzieciństwa. Jego matka zaatakowała go i brutalnie okaleczyła. Był wówczas zaledwie 13-dniowym szczeniakiem. W wyniku ataku doznał poważnych obrażeń czaszki i pyszczka, który ma zdeformowany na całe życie. Psiak również częściowo oślepł na jedno oko. Został adoptowany, ale po pięciu miesiącach jego wcześniejsi właściciele rozmyślili się i oddali do schroniska. Przyczyną miała być jego nadpobudliwość psa. W schronisku spędził jakiś czas, jednak szybko okazało się, że jest nadzieja na nowy, kochający dom. Do schroniska zaczęły spływać setki wiadomości od osób zainteresowanych jego adopcją. W końcu trafił do cudownych ludzi o wielkich sercach.

- Codziennie oglądałam jego zdjęcia, kilka razy nawet się popłakałam. Z jakiegoś powodu czuliśmy, że coś nas do niego ciągnie - powiedziała obecna właścicielka psa, Amanda Richter, która wraz ze swoim chłopakiem Bradem Amesem, stworzyła Brodiemu kochający dom.

Przed zwierzęciem stoi teraz także wielkie wyzwanie, będzie pomagał w szczytnym celu - jest obecnie w trakcie szkolenia na psa terapeutycznego.

- Mamy nadzieję wyszkolić go na psa terapeutycznego, aby mógł pomagać osobom niepełnosprawnym - zapowiadają właściciele psiaka.

Czworonóg ma także swój profil na Instagramie, prowadzony przez właścicieli, gdzie wrzucane są zdjęcia i filmiki z jego udziałem. Profil kryje się pod nazwą "bestboybrodie", a obserwuje go ponad 38 tys. osób. Psiak na zdjęciach i nagraniach wygląda na bardzo szczęśliwego! Widać też, że jest bardzo kochany i rozpieszczany przez swoich właścicieli.

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >