Pies, gdy miał zaledwie 13 dni, został zaatakowany przez własną matkę. Jego historia chwyta serce.. instagram.com/bestboybrodieŹródło: instagram.com/bestboybrodie
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Stycznia 2020

Pies jako szczeniak został zaatakowany i okaleczony przez własną matkę. Teraz znalazł kochający dom

Pies o imieniu Brodie jest mieszanką owczarka niemieckiego i bordera collie. Jego matka zaatakowała go, gdy miał zaledwie 13 dni i brutalnie okaleczyła na całe życie. Psiak ma zdeformowany pyszczek i uszkodzony wzrok. Na szczęście, niespełna rok po tragedii, znalazł kochający dom, a do schroniska, w którym przebywał, spływały setki wiadomości od osób zainteresowanych jego adopcją. Jego historia chwyta serce.

Pies jako szczeniak został brutalnie skrzywdzony przez własną matkę. Znalazł kochający dom

Brodie nie miał łatwego dzieciństwa. Jego matka zaatakowała go i brutalnie okaleczyła. Był wówczas zaledwie 13-dniowym szczeniakiem. W wyniku ataku doznał poważnych obrażeń czaszki i pyszczka, który ma zdeformowany na całe życie. Psiak również częściowo oślepł na jedno oko. Został adoptowany, ale po pięciu miesiącach jego wcześniejsi właściciele rozmyślili się i oddali do schroniska. Przyczyną miała być jego nadpobudliwość psa. W schronisku spędził jakiś czas, jednak szybko okazało się, że jest nadzieja na nowy, kochający dom. Do schroniska zaczęły spływać setki wiadomości od osób zainteresowanych jego adopcją. W końcu trafił do cudownych ludzi o wielkich sercach.

Gwiazda TVN pokazała zdjęcie sprzed lat. Nie zgadniecie, kto toGwiazda TVN pokazała zdjęcie sprzed lat. Nie zgadniecie, kto toCzytaj dalej

- Codziennie oglądałam jego zdjęcia, kilka razy nawet się popłakałam. Z jakiegoś powodu czuliśmy, że coś nas do niego ciągnie - powiedziała obecna właścicielka psa, Amanda Richter, która wraz ze swoim chłopakiem Bradem Amesem, stworzyła Brodiemu kochający dom.

Przed zwierzęciem stoi teraz także wielkie wyzwanie, będzie pomagał w szczytnym celu - jest obecnie w trakcie szkolenia na psa terapeutycznego.

- Mamy nadzieję wyszkolić go na psa terapeutycznego, aby mógł pomagać osobom niepełnosprawnym - zapowiadają właściciele psiaka.

Czworonóg ma także swój profil na Instagramie, prowadzony przez właścicieli, gdzie wrzucane są zdjęcia i filmiki z jego udziałem. Profil kryje się pod nazwą "bestboybrodie", a obserwuje go ponad 38 tys. osób. Psiak na zdjęciach i nagraniach wygląda na bardzo szczęśliwego! Widać też, że jest bardzo kochany i rozpieszczany przez swoich właścicieli.

instagram.com/bestboybrodie

instagram.com/bestboybrodie

instagram.com/bestboybrodie

instagram.com/bestboybrodie

 

ZOBACZ TAKŻE:

1. Ogromna awaria we wszystkich urzędach w Polsce. Nie załatwisz żadnej, nawet pilnej sprawy

2. Niewiarygodne znalezisko po pożarach w Australii. Przez lata mieszkańcy nie mieli pojęcia

3. Wybuch w kamienicy w Poznaniu. Ujawniono ostatnie słowa jednej z ofiar

4. Rydzyk został właśnie wmieszany w jedną z największych afer ostatnich lat. W tle ogromne pieniądze

5. Polska aktorka trafiła do szpitala z pękniętym tętniakiem. Teraz przeżywa kolejny dramat

6. Zaskakujące zdjęcie Rydzyka z młodości. Miał narzeczoną?