Pies. (zdj. Il. ) ; PxhereŹródło: (zdj. Il. ) ; Pxhere
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Lipca 2020

Chciał zaadoptować psa, jednak zwierzę nie chciało opuścić przyjaciela. Poruszająca historia, w którą ciężko uwierzyć, ale wydarzyła się naprawdę

Pies miał zostać zabrany z amerykańskiego schroniska przez swojego nowego właściciela. Dla czworonoga oznaczało to też pożegnanie swojego przyjaciela, chihuahua. Zwierzęta były ze sobą tak zżyte, że płakały podczas rozstania. Poruszony mężczyzna nagle podjął decyzję, która ucieszyła zarówno pit bulla, jak i chihuahua.

Zwierzęta są jednymi z najlepszych kompanów człowieka. Nie każdy jednak traktuje je z odpowiednią troską. Wiele osób podchodzi do nich, jak do prezentów, które przekazuje się pociechom na święta, a oddaje do schronisk, gdy się znudzą. Porzucane są też psy i koty, które stanowią większe wyzwanie dla opiekununa niż przeciętne zwierzę. 6 lat temu Media społecznościowe obiegła historia pit bulla, Merrilla. Schorowany i zabiedzony trafił do jednego ze schronisk, gdzie poznał chihuahua imieniem Taco.

Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie "Nasz Nowy Dom", Katarzyny Dowbor. Nie żyje inna uczestniczkaCzytaj dalej

Pies nie chciał opuścić schroniska bez swojego przyjaciela

Merrill i Taco od razu nawiązali między sobą nić porozumienia. Psiaki poznały się w najcięższych chwilach. Przez długi czas jadły z jednej miski i dzieliły wspólny kocyk. Szczególnie ciekawe są różnice między zwierzętami. Merrill jest o wiele większy od swojego przyjaciela. Podczas swojego pobytu w schronisku obaj wspierali się tak, jak tylko mogli. Pewnego dnia Merrilla odwiedził mężczyzna zainteresowany adopcją. Szybko zwrócił uwagę na uroczego pit pulla. Nie trzeba było go długo namawiać na przygarnięcie czworonoga. Problem powstał, gdy ten miał opuścić swojego kompana, chihuahua.

Ślub Jacka Kurskiego z Joanną znów doprowadził do burzliwego zamieszania. Pojawił się nowy problem, są zdjęciaŚlub Jacka Kurskiego z Joanną znów doprowadził do burzliwego zamieszania. Pojawił się nowy problem, są zdjęciaCzytaj dalej

Merrill nie pozwolił swojemu nowemu opiekunowi na opuszczenie przytułku dla zwierząt bez jego przyjaciela. Wolontariusze opisujący zdarzenie w mediach społecznościowych wyjaśnili, że pociechy zaczęły wyć w ramach sprzeciwu. Widok płaczących czworonogów wyraźnie przejął osobę chętną do adopcji. Mężczyzna nie miał innego wyboru niż przyjąć pod swój dach również małego Taco. Wykazał się w ten sposób dobrocią swojego serca. Nie wymusił rozłąki na psiakach. Zabrał oba do swojego mieszkania. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie się dowiedzieliśmy. Już pewne: zapadła decyzja ws. przywracania obostrzeń
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta

Pies dzięki stanowczej reakcji zapewnił nowy dom nie tylko dla siebie. Schronienie i opiekę otrzymał też jego przyjaciel Taco. Historia z 2014 rok co jakiś czas powraca do mediów społecznościowych. Trudno uwierzyć, że między czworonogami potrafi wytworzyć się tak zażyła relacja. Zwierzęta otrzymały szansę na drugie, nowe życie, które mogą spędzić wspólnie. 

Pies

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już wszystko jasne. Rzecznik rządu właśnie przekazał co z obostrzeniami
  2. Nowe ognisko koronawirusa na Mazowszu. Ponad 100 osób na kwarantannie
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Rzecznik rządu przekazał pilne informacje o kwarantanne. Zaskakująca wiadomość

Źródło: [Facebook/Rocket Dog Rescue]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!