Pies znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Facebook.com/canggucommunityŹródło: Facebook.com/canggucommunity
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 28 Września 2020

Nagranie wyciekło do sieci. Szedł plażą i krzywdził psy, w ostatniej chwili powstrzymano go przed atakiem

Pies stał się obiektem, gdzie mężczyzna skierował swoją złość i agresję. Szedł z kijem gotowy skatować nim bezpańskie zwierzę spacerujące po plaży. Świadkowie zdarzenia zdecydowali się działać i stanęli w obronie czworonoga. Nagranie dokumentujące zachowanie mężczyzny jest oburzające. Internauci są zdania, że zagraża on nie tylko zwierzętom, ale również ludziom.

Pies mógł nie dożyć następnego poranka, gdyby nie to, że agresywny mężczyzna spotkał się ze sprzeciwem innych osób przebywających na malowniczej plaży. Nagranie z jednej z grup na Facebooku o nazwie Canggu Community dokumentuje wstrząsające zachowanie turysty. Trudno zrozumieć, jak ktokolwiek może chcieć skrzywdzić bezbronne zwierzęta.

Gdy usłyszała bardzo prywatne pytanie, nie wytrzymała. Zadziwiające sceny na parkiecie Gdy usłyszała bardzo prywatne pytanie, nie wytrzymała. Zadziwiające sceny na parkiecie "Tańca z gwiazdami"Czytaj dalej

Pies miał otrzymać serię uderzeń drewnianym kijem

Pies był bezdomny, jednak nie usprawiedliwia to żadnej agresji w stosunku do zwierząt. Trudno znaleźć właściwe uzasadnienie użycia przemocy kiedykolwiek, więc tym bardziej szokuje zachowanie jednego z turystów przebywających na Bali. Nagrany mężczyzna, ubrany w czarny podkoszulek oraz z krzyżem dumnie wyeksponowanym na piersi, z kijem w ręku podąża za przestraszonym zwierzęciem. Pies ucieka przed nieznajomym, a ten nie ukrywa, że ma zamiar wykorzystać kij trzymany w dłoni do tego, by zabić nim psa. Później na jaw wyszło, że pies nie byłby pierwszą ofiarą mężczyzny. Sytuacja wydawała się dramatyczna, jednak wtedy do akcji weszła kobieta znajdująca się w pobliżu całego zdarzenia.

Łukasz Szumowski przyłapany na gorącym uczynku. Musiał się tłumaczyć, zdjęcia mówią wszystkoŁukasz Szumowski przyłapany na gorącym uczynku. Musiał się tłumaczyć, zdjęcia mówią wszystkoCzytaj dalej

Gdyby nie inni plażowicze pies zostałby w brutalny sposób zamordowany

- Ani mi się waż! Zdajesz sobie sprawę z tego, co robisz? - daje się słyszeć na opublikowanym w grupie Canggu Community nagraniu. Kobieta staje pomiędzy mężczyzną a zwierzęciem, dzięki czemu pies ma czas na ucieczkę przed swoim oprawcą. Agresor jednak nie poprzestaje i swoją złość przenosi na kobietę, wygrażając jej kijem i jasno dając do zrozumienia, że ma zejść mu z drogi. Widząc, co się dzieje, wkrótce wokół mężczyzny i kobiety pojawiają się kolejne osoby żądające, by ten odłożył kij i odszedł. Wydawało się, że jest on nie do końca świadomy tego, co robi, a jego krzyki dotyczące tego, że wszystkie psy na Bali roznoszą wściekliznę, wywołują ciarki. Zachowanie uchwycone okiem kamery udowadnia, że turysta powodowany był silnym pragnieniem zadania bólu zwierzęciu. Zdecydował się nawet na wyznanie, które zaniepokoiło resztę osób przebywających na plaży.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Piorunujący przepis na kotlety schabowe po amerykańsku skrywa tajemnicę soczystości. Lepszych jeszcze nie jadłeś
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

To nie byłoby jego pierwsze morderstwo

Plażowicze wiedzieli, że teraz nie mogą ustąpić i zostawić psa czy kobiety bez pomocy. Mężczyzna z dumą wręcz w głosie, oświadczał, że zabił już dwa inne psy za to, że w czasie urlopu inny przedstawiciel tego gatunku go ugryzł. Stworzył zatem pełną agresji krucjatę przeciwko każdemu psu na Bali i bezdomny zwierzak na plaży podzieliłby los swoich czworonożnych przyjaciół, którzy mieli pecha spotkać turystę. W takich momentach wiara w ludzkość nieco maleje, a rośnie natomiast przeświadczenie o tym, iż kary za stosowanie przemocy względem zwierząt powinny być większe.

Pies mógł stracić życie

Źródło: o2/ Facebook.com @CangguCommunity

Czeka nas ogromna zmiana, fenomenalne wieści na weekend. Polki i Polacy odetchną z ulgąCzeka nas ogromna zmiana, fenomenalne wieści na weekend. Polki i Polacy odetchną z ulgąCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 15 października tysiące Polaków mogą liczyć na kolejny prezent od ZUS. Składki nie będą tak bolesne
  2. Nikt nie wiedział, co się dzieje z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Media właśnie ujawniły, do końca życia będzie cierpieć
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News