Pies. YouTube/DailyMail/13.07.20/Screen
Źródło: YouTube/DailyMail/13.07.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 18 Września 2020

Zostawili włączoną kamerę na noc w pokoju dziecka. Nie dowierzali, oglądając, co się nagrało

Pies jest najlepszym przyjacielem, na jakiego może trafić człowiek. W mediach społecznościowych opublikowano nagranie z nocnej akcji dziecka, które nie mogło przeżyć ani chwili bez kontaktu ze swoim zwierzęciem. Krótki materiał może poruszyć.

Wiadomości oraz materiały o przyjaźni między psem a dorosłym zna każdy z nas. Coraz częściej też słyszymy o więzach przyjaźni, jakie łączą czworonoga z dzieckiem. Coraz więcej rodzin chce, by ich podopieczny już od najmłodszych lat wychowywał się ze zwierzęciem. Posiadanie psa lub kota uczy wrażliwości oraz wypełnia cały dzień małego człowieka zarówno szczęściem, jak i pokładami rozrywki. Przekonał się o tym Finn, który poznał Brutusa chwilę po narodzinach.

Pies kocha swojego przyjaciela, jak mało kto

Historia Finna i Brutusa została opisana nie tylko przez zagraniczną prasę. Portal O2.pl wskazuje, że pies i dziecko są niemal nierozłączni. Kochający i troszczący się o siebie przyjaciele poznali się, gdy Finn przyszedł na świat. Wiele wskazuje na to, że pies poczuł się włączony w proces wychowywania pociechy. Nieustannie pilnuje swojego kompana i nie pozwala, by ktokolwiek wyrządził mu krzywdę. Młodzi rodzice nie spodziewali się, co dzieje się, gdy wszyscy kładą się spać.

Na platformie YouTube ukazało się nagranie z pokoju Finna. Dziecko nie mogło zaprosić swojego psa na łóżko. Zwierzę było przyzwyczajone do zasypiania na własnym, ciepłym posłaniu. Maluch nie mógł przejść koło sytuacji obojętnie. Rodzice, przez wzgląd na bezpieczeństwo chłopca, zamontowali kamerę w jego pokoju. Materiał zarejestrowany przez urządzenie zdumiewa. 

Pies spał wspólnie ze swoim przyjacielem. Finn zszedł z łóżka i położył się koło zwierzęcia. Potrzeba przytulenia się do Brutusa była tak silna, że dziecko zrezygnowało z ciepłej kołdry i wygodnej poduszki. Nagranie opublikowane na platformie YouTube jest idealnym przykładem miłości, jaką potrafi obdarzyć się pies i dziecko.

Źródło: [O2.pl/YouTube/DailyMail]