Pies. (screen) Twitter/MulaflareŹródło: (screen) Twitter/Mulaflare
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 12 Października 2020

Straszne nagranie wyciekło do sieci. Pies tylko pisnął, potraktowała go jak przedmiot

Do sieci trafiło okropne nagranie, w którym kobieta, najpewniej odurzona środkami psychoaktywnymi, rzuca swoim psem w rozmawiającego z nią człowieka. Natychmiast zareagowali internauci i obrońcy praw zwierząt. Kobieta została aresztowana i postawiono jest zarzuty.

Karę prawdopodobnie odsiedzi za znęcanie się nad zwierzętami i przebywanie w miejscu publicznym, będąc po wpływem środków odurzających.

Ważne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutroWażne zmiany w Alior Banku, pojawi się całkowicie nowa, kluczowa funkcja. Wszystko to już jutroCzytaj dalej

Rzuciła psem jak zabawką

Długa, nieprzyjemna rozmowa między kobietą a mężczyzną, który zauważył, że ta dziwnie się zachowuje, zakończyła się okrutną farsą. Podczas dyskusji krążącej wokół koloru skóry i nieprzyjemnych uwag (nagrywający mężczyzna był czarnoskóry i usłyszał na ten temat sporo od idącej z psem dziewczyny).

Kobieta najpierw kopnęła nagrywającego, a potem, kiedy ten spytał, czy pies należy do niej, rzuciła zwierzęciem z całej siły. Użytkownik Twittera próbował złapać szczeniaka, ale ten jedynie się od niego odbił i uderzył całym ciałem o ziemię, wydając przeraźliwy skowyt.

Internauci nie wytrzymali

Pod nagraniem szybko pojawiło się wiele komentarzy:

Jak zareaguje Kurski? Jak zareaguje Kurski? "Obrzydliwi ludzie, którzy krzywdzą dzieci", gwiazda "Pytania na śniadanie" zaczęła mówić o pedofilii w kościeleCzytaj dalej

"Jesteś szalona! Jak mogłaś rzucić pieskiem! To twój przyjaciel, kretynko", "Błagam. Odbierzcie jej psa. Boże, co on musi cierpieć na co dzień... ".

Według niepotwierdzonych informacji kobieta została już oskarżona o znęcanie się nad zwierzętami i przebywanie w miejscu publicznym, będąc pod wpływem środków psychoaktywnych (co tłumaczyłoby jej dziwny wygląd i zachowanie). Pies trafił za to w dobre ręce - znalazł się pod opieką nagrywającego film mężczyzny. Już sam podpis nagrania brzmiał "Nie wiem, co się stało, ale mam nowego psa". Pod koniec filmu pyta zresztą kobiety:

- Przerażające. A co, gdyby ktoś tobą tak rzucił? Masz wyobraźnię?

Kobietę za to okrucieństwo spotka zasłużona kara.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim sprzed 30 lat, wszystkich zastanawia jeden szczegół. Wiecie jaki?
2. Inne niż wszyscy myśleli, cenne i piorunujące zastosowanie. Nie wyrzucaj obierek po ziemniakach
3. Elżbieta Jaworowicz wcale nie jest taka jak w "Sprawie dla reportera"? Najbliżsi współpracownicy odpowiedzieli na oskarżenia wobec gwiazdy TVP

źródło: [o2.pl]

Co się dzieje? Mąż gwiazdy Co się dzieje? Mąż gwiazdy "Dzień dobry TVN" odchodzi ze stacjiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  2. Influencerka i modelka znana z reklam TV zniszczyła zabytkową rzeźbę. Wyskok wiele ją kosztował, nie tylko sąd wydał wyrok
  3. Niecodzienne nagranie z Agatą Dudą wywołało skrajne emocje. "Szkoda, że nie miała Pani świadomości"
  4. Ksiądz grzmiał u Tadeusza Rydzyka na antenie Radia Maryja, znów zaatakował LGBT. Padły oburzające oskarżenia
  5. ZUS wprowadzi bardzo ważne zmiany, są konieczne. Wiadomo, co będzie się działo z naszymi pieniędzmi i składkami
  6. Nietypowy wypadek w Rudzie Śląskiej. Kto ponosi winę? - Wideo

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News