wtv.pl
Pies

YouTube/KOIN6/Screen

Nie wiedziała, że jest nagrywana. Wyjechała z psem na skraj lasu i zrobiła straszną rzecz

8 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Pies został zabrany do samochodu, a następnie wywieziony do lasu. Właścicielka zwierzaka zatrzymała się na jednym z opuszczonych parkingów. Wyciągnęła swojego pupila i zabrała do lasu. Nie wiedziała, że jej każdy krok był rejestrowany przez miejski

Do skandalicznych wydarzeń doszło kilka dni temu, w USA. Kobieta wywiozła swojego psa w ustronne miejsce i uciekła. Czworonóg został pozostawiony na pastwę losu. Całe zdarzenie zostało nagrane przez parkingowe kamery. Opublikowane filmy wywołały nie tylko reakcję mediów, ale też służb. Tamtejsi funkcjonariusze prowadzą śledztwo, którego celem jest ujęcie sprawczyni zdarzenia. Słuszne działanie, niestety utrudnia pracę schroniska, które przygarnęło labradora.

Pies został wywieziony do lasu i opuszczony. Trwa śledztwo policji

 - Powiadomiliśmy policję i razem szukamy właścicielki psa. Jeśli ktoś rozpoznaje kobietę z filmu, prosimy o kontakt. Wiele osób chce adoptować pieska, ale dopóki śledztwo nie zostanie zakończone, niestety nie jest to możliwe - tłumaczy przedstawicielka schroniska dla amerykańskiej stacji "KOIN6". Zdobyte nagranie jest niezbitym dowodem na winę kobiety. Nie będzie mogła wytłumaczyć się przypadkiem, ucieczką psa, lub zerwaniem się ze smyczy. 

W działanie na rzecz znalezienia właścicielki labradora włączyła się też lokalna społeczność. Opublikowane treści na platformie YouTube zdobyły już prawie 40 tysięcy wyświetleń w ciągu niespełna 24 godzin. Największe stacje telewizyjne i portale przekazują apel tamtejszego przytułku dla zwierząt. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Również w Polsce powszechną praktyką jest porzucanie kochanych psiaków. Często są one traktowane jak zabawki, które wyrzuca się, gdy znudzą się dzieciom. Między innymi takie nieodpowiedzialne podejście sprawia. że schroniska są przełnienione od chorych i potrzebujących zwierząt. 

- To obrzydliwe, co się stało. Pies czuje się dobrze i jest otoczony miłością. Powiadomiliśmy policję i razem szukamy właścicielki psa - przekazało schronisko z Vancouver w stanie Waszyngton. Pracownicy przytułku przez najbliższe dni będą opiekować się czworonogiem. Wiemy też, że do adopcji psa zgłosiło się wielu chętnych. Odnalezienie nowego domu dla czworonoga będzie jednak możliwe dopiero po zakończeniu śledztwa prowadzonego przez organy ścigania. Nagranie znajdziecie pod tym LINKIEM.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z miejskiego monitoringu, który został ujawniony na antenie amerykańskiej stacji "KOIN6" 8 sierpnia.

Źródło: [YouTube/KOIN6]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >