wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Skandaliczna zabawa młodych ludzi na warszawskiej Białołęce. Mieli niewiarygodny ubaw, kiedy pies rzucił się na bezbronne zwierzę

2 Maja 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Pies stał się dla młodych zabawką wykorzystaną w ramach skandalicznej rozrywki. Nie obyło się bez ofiar. Smucące relacje, prosto z warszawskiej Białołęki poruszyły lokalną społeczność. Ogromny ubaw u młodzieży wywołał atak czworonoga na bezbronne zwierze.

W naszym kraju wśród pewnych grup społecznych wciąż panuje przyzwolenie na stosowanie przemocy wobec zwierząt wszelkiej maści. Niektórzy do aktów przemocy wykorzystują niczego nieświadome psy, które nie zdają sobie sprawy z procederu, w którym biorą udział. Warszawskie media zszokowała relacja o pewnej bardzo krzywdzącej zabawie młodzieży. W sprawę zaangażowane są organy ścigania, a wsparcie ze strony sąsiedztwa daje poczucie nadziei na ukaranie sprawców.

Pies: Tragiczny los bezbronnego zwierzęcia

Jak podaje "Radio Kolor" miejscem całego zamieszanie stała się warszawska Białołęka. W jednym z miejskich parków spokój w sąsiedztwie zaburzyła grupa młodzieży, która patrzyła, jak wyprowadzany przez nich pies rzuca się na niewinną oraz bezbronną wiewiórkę. Z informacji radia wynika, że podczas gdy czworonóg rzucił się na zwierzę, jego właścicielka nawet nie próbowała go od niego odciągnąć. Co więcej, na jej twarzy zagościł uśmiech bowiem dla niej i jej znajomych była to dobra okazja do zabawy.

W sprawę zaangażowała się lokalna społeczność. Jak donosi "Kolor" w sąsiedztwie rozpoczęto akcję nagłaśniania całego zdarzenia. Oburzeni obywatele poszukiwali za pomocą mediów społecznościowych świadków tego feralnego zdarzenia, którzy potwierdziliby, w trakcie trwania czynności śledczych, co wydarzyło się w parku. W wyniku szeroko zakrojonych działań udało odnaleźć się świadków oburzającego zdarzenia, którego dopuściła właścicielka czworonoga. Sprawa przekazana została organom ścigania.

Źródło: Radio Kolor

Tagi:

Zwierzęta

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Abp Grzegorz Ryś przeprasza urażonych wiernych

Polska

"Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się zgorszeni". Abp Grzegorz Ryś przeprasza wiernych

Czytaj więcej >
Instagram/fundacjaocalenie

Polska

Kolejne tragiczne wydarzenia na granicy. Fundacja Ocalenie ujawniła działania Straży Granicznej

Czytaj więcej >
EAST NEWS

Polska

Ostrzeszów. Policja znalazła zwłoki 86-letniego grzybiarza

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Polska

Pułtusk. Z rzeki wyłowiono zwłoki 6-letniej dziewczynki i jej 39-letniej matki

Czytaj więcej >
Google Maps

Polska

Lublin. 26-letnia matka, która udusiła swoje dzieci jest już w areszcie

Czytaj więcej >
KPP Kolno

Polska

Kolno. 17-latek włamał się do lokalu gastronomicznego. Grozi mu 10 lat więzienia

Czytaj więcej >