Pies. Piotr Molecki/East News, Zdjęcie ilustracyjneŹródło: Piotr Molecki/East News, Zdjęcie ilustracyjne
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 2 Maja 2020

Skandaliczna zabawa młodych ludzi na warszawskiej Białołęce. Mieli niewiarygodny ubaw, kiedy pies rzucił się na bezbronne zwierzę

Pies stał się dla młodych zabawką wykorzystaną w ramach skandalicznej rozrywki. Nie obyło się bez ofiar. Smucące relacje, prosto z warszawskiej Białołęki poruszyły lokalną społeczność. Ogromny ubaw u młodzieży wywołał atak czworonoga na bezbronne zwierze.

W naszym kraju wśród pewnych grup społecznych wciąż panuje przyzwolenie na stosowanie przemocy wobec zwierząt wszelkiej maści. Niektórzy do aktów przemocy wykorzystują niczego nieświadome psy, które nie zdają sobie sprawy z procederu, w którym biorą udział. Warszawskie media zszokowała relacja o pewnej bardzo krzywdzącej zabawie młodzieży. W sprawę zaangażowane są organy ścigania, a wsparcie ze strony sąsiedztwa daje poczucie nadziei na ukaranie sprawców.

SE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegółySE: Kacperek mógł zostać porwany. Matka chłopca ujawniła porażające szczegółyCzytaj dalej

Pies: Tragiczny los bezbronnego zwierzęcia

Jak podaje "Radio Kolor" miejscem całego zamieszanie stała się warszawska Białołęka. W jednym z miejskich parków spokój w sąsiedztwie zaburzyła grupa młodzieży, która patrzyła, jak wyprowadzany przez nich pies rzuca się na niewinną oraz bezbronną wiewiórkę. Z informacji radia wynika, że podczas gdy czworonóg rzucił się na zwierzę, jego właścicielka nawet nie próbowała go od niego odciągnąć. Co więcej, na jej twarzy zagościł uśmiech bowiem dla niej i jej znajomych była to dobra okazja do zabawy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tak działa tarcza antykryzysowa. Pani Bożena miała dostać 36 tys. zł, otrzymała zaledwie 360 zł
2. Pieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apeluje

W sprawę zaangażowała się lokalna społeczność. Jak donosi "Kolor" w sąsiedztwie rozpoczęto akcję nagłaśniania całego zdarzenia. Oburzeni obywatele poszukiwali za pomocą mediów społecznościowych świadków tego feralnego zdarzenia, którzy potwierdziliby, w trakcie trwania czynności śledczych, co wydarzyło się w parku. W wyniku szeroko zakrojonych działań udało odnaleźć się świadków oburzającego zdarzenia, którego dopuściła właścicielka czworonoga. Sprawa przekazana została organom ścigania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Czy sklepy będą zamknięte 2 i 3 maja? Zakaz handlu, kiedy?
  4. Ratownik medyczny z mazowieckiego pogotowia był zakażony. Niestety nie żyje
  5. Zabójca nastoletniej Kornelii nie miał litości. Właśnie on doprowadził do niewyobrażalnej tragedii
  6. Najnowsze, oficjalne dane z Chin ws. koronawirusa są porażające. Aż trudno uwierzyć

Źródło: Radio Kolor