wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Skandaliczna zabawa młodych ludzi na warszawskiej Białołęce. Mieli niewiarygodny ubaw, kiedy pies rzucił się na bezbronne zwierzę

2 Maja 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Pies stał się dla młodych zabawką wykorzystaną w ramach skandalicznej rozrywki. Nie obyło się bez ofiar. Smucące relacje, prosto z warszawskiej Białołęki poruszyły lokalną społeczność. Ogromny ubaw u młodzieży wywołał atak czworonoga na bezbronne zwierze.

W naszym kraju wśród pewnych grup społecznych wciąż panuje przyzwolenie na stosowanie przemocy wobec zwierząt wszelkiej maści. Niektórzy do aktów przemocy wykorzystują niczego nieświadome psy, które nie zdają sobie sprawy z procederu, w którym biorą udział. Warszawskie media zszokowała relacja o pewnej bardzo krzywdzącej zabawie młodzieży. W sprawę zaangażowane są organy ścigania, a wsparcie ze strony sąsiedztwa daje poczucie nadziei na ukaranie sprawców.

Pies: Tragiczny los bezbronnego zwierzęcia

Jak podaje "Radio Kolor" miejscem całego zamieszanie stała się warszawska Białołęka. W jednym z miejskich parków spokój w sąsiedztwie zaburzyła grupa młodzieży, która patrzyła, jak wyprowadzany przez nich pies rzuca się na niewinną oraz bezbronną wiewiórkę. Z informacji radia wynika, że podczas gdy czworonóg rzucił się na zwierzę, jego właścicielka nawet nie próbowała go od niego odciągnąć. Co więcej, na jej twarzy zagościł uśmiech bowiem dla niej i jej znajomych była to dobra okazja do zabawy.

W sprawę zaangażowała się lokalna społeczność. Jak donosi "Kolor" w sąsiedztwie rozpoczęto akcję nagłaśniania całego zdarzenia. Oburzeni obywatele poszukiwali za pomocą mediów społecznościowych świadków tego feralnego zdarzenia, którzy potwierdziliby, w trakcie trwania czynności śledczych, co wydarzyło się w parku. W wyniku szeroko zakrojonych działań udało odnaleźć się świadków oburzającego zdarzenia, którego dopuściła właścicielka czworonoga. Sprawa przekazana została organom ścigania.

Źródło: Radio Kolor

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >